Yi League 2020 - Nogomet, Kina

Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
Oglasi
bookmaker
Do €25 u kreditima za klađenje novim korisnicima bet365
Uplatite minimalno €5 i odradite jednu obaveznu okladu kako bi dobili kredite za klađenje. Minimalni koeficijent, te uvjeti klađenja i uplate se primjenjuju. Povrat novca ne uključuje vrijednost kredita za klađenje. Primjenjuju se vremensko ograničenje i uvjeti korištenja. 18+
Yi League
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷KINA: Yi League - Playoff¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷p¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/nogomet/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000001000Yi League - 019layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷Kf0BVTIM¬AD÷1607756400¬ADE÷1607756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607766612¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷jPQv1nEM¬WU÷zibo-cuju-fc¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷KbVr06TS¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷06H8UmYS¬AD÷1607752800¬ADE÷1607752800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nanjing Fengfan¬ER÷3. mjesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607759566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Fengfan¬JA÷M7HAeQyp¬WU÷nanjing-fengfan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷GUGEfpij¬WV÷beijing-technology¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~ZA÷KINA: Yi League - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷6DJ3a439¬ZD÷p¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷14¬ZL÷/hr/nogomet/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000001000Yi League - 036avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷4vxHL4Xp¬AD÷1607583600¬ADE÷1607583600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607590470¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Longjin¬JB÷Y9DTPBoU¬WV÷shanxi-longjin¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷zJaeLVgo¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 1-0. Ukupan rezultat: 3-1.¬~ZA÷KINA: Yi League - Playoff¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷p¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/nogomet/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000001000Yi League - 019layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷8WdtS6fH¬AD÷1607497200¬ADE÷1607497200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Fengfan¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607504244¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷p6C9UZWb¬WV÷zibo-cuju-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Fengfan¬JA÷6FD5VFHh¬WU÷nanjing-fengfan¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 0-2. Ukupan rezultat: 0-2.¬~AA÷06gYTSP4¬AD÷1607497200¬ADE÷1607497200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wuhan Three Towns¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607504243¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Three Towns¬JA÷rwzlDY1O¬WU÷wuhan-three-towns¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷MTYiChHU¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 2-1. Ukupan rezultat: 2-1.¬~ZA÷KINA: Yi League - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷6DJ3a439¬ZD÷p¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷14¬ZL÷/hr/nogomet/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000001000Yi League - 036avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷UookQpPT¬AD÷1607238000¬ADE÷1607238000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607245059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷QqALRXGH¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷vmEPQiWN¬WV÷jiangsu-yancheng¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~ZA÷KINA: Yi League - Playoff¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷bqKwapl3¬ZD÷p¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/hr/nogomet/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000001000Yi League - 019layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷Is4TU8Ab¬AD÷1607151600¬ADE÷1607151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Technology¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607158469¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷zDWuFfXB¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Technology¬JA÷E3VqEEnI¬WU÷beijing-technology¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷vchxTnuB¬AD÷1607151600¬ADE÷1607151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607158527¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Fengfan¬JB÷bkAcXymt¬WV÷nanjing-fengfan¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷ChE1We2n¬WU÷zibo-cuju-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~ZA÷KINA: Yi League¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Kina¬ZC÷KhLZaQYd¬ZD÷p¬ZE÷nTjh4HMO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/nogomet/kina/yi-league/¬ZX÷00Kina 004......0020000000001000Yi League 009League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kina¬~AA÷EXX9JEKk¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640206¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷MHdRxCz2¬WV÷inner-mongolia¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷rRcNwhLe¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷O2F0txS2¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Fengfan¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Fengfan¬JA÷jBiPcDCR¬WU÷nanjing-fengfan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷hKwigXKr¬WV÷qingdao-jonoon¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷noWHHhk2¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xian Daxing Chongde¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640150¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Xian Daxing Chongde¬JA÷rolHaZsF¬WU÷xian-daxing-chongde¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷dlhLbgcL¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷6sy8Nid4¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Yiteng¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606639959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHE¬AE÷Zhejiang Yiteng¬JA÷0nIBEooE¬WU÷zhejiang-yiteng¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Three Towns¬JB÷vwHFD50K¬WV÷wuhan-three-towns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷dWTKKktN¬AD÷1606633200¬ADE÷1606633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606640089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷C8Ac5s80¬WU÷zibo-cuju-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Baoyun¬JB÷ja9141N6¬WV÷guangxi-baoyun¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l6QCMBBA¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunan Billows¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunan Billows¬JA÷YaGJCPFQ¬WU÷hunan-billows¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WUH¬AF÷Hubei Chufeng Heli¬JB÷AL7o8qOs¬WV÷hubei-chufeng-heli¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷29UGLVQG¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Jiading City Development¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading City Development¬JA÷4r7k73wl¬WU÷shanghai-jiading-city-development¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shanxi Longjin¬JB÷rZ5g6Nhf¬WV÷shanxi-longjin¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zNSOJ9eT¬AD÷1606615200¬ADE÷1606615200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Kunlu¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIA¬AF÷Xian Youkeduo¬JB÷r7R82uhJ¬WV÷xian-youkeduo¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷YEO¬AE÷Yunnan Kunlu¬JA÷pM853LxD¬WU÷yunnan-kunlu¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷8fXDIYZe¬AD÷1606546800¬ADE÷1606546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Red Lions¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606553607¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Red Lions¬JA÷AXk91eD2¬WU÷qingdao-red-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷lOlD0FS8¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2gE4uds9¬AD÷1606546800¬ADE÷1606546800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Bogang¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606554119¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHO¬AF÷Zhongchuang Hengtai¬JB÷vyxaiBke¬WV÷zhongchuang-hengtai¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Bogang¬JA÷0pwehizk¬WU÷shenzhen-bogang¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
108
fixtures
0
Oglasi
Oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Jezik: Hrvatski
Tamni način
Oglasi
Albanija Alžir Andora Angola Argentina Armenija Aruba Australija Austrija Tipico Bundesliga Azerbajdžan Bahrein Bangladeš Belgija Jupiler League Benin Bermudski Otoci Bjelorusija Bocvana Bolivija Bosna & Hercegovina Brazil Serie A Bugarska Burkina Faso Burundi Cipar Crna Gora Curaçao Češka Republika Čile Danska Dominikanska Republika DR Kongo Džibuti Egipat Ekvador Engleska Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Estonija Eswatini Etiopija Farski Otoci Fidži Filipini Finska Francuska Ligue 1 Gabon Gambija Gana Gibraltar Grčka Gruzija Gvatemala Gvineja Haiti Honduras Hong Kong Hrvatska 1. HNL 2. HNL Kup Indija Indonezija Irak Iran Irska Island Italija Serie A Serie B Coppa Italia Izrael Jamajka Japan Jemen Jordan Južna Afrika Premier League Južna Koreja Kambodža Kamerun Kanada Katar Kazahstan Kenija Kina Kirgistan Kolumbija Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Laos Latvija Lesoto Libanon Liberija Libija Lihtenštajn Litva Luksemburg Mađarska Makao Malavi Maldivi Malezija Mali Malta Maroko Mauricijus Mauritanija Meksiko Mianmar Moldavija Mongolija Mozambik Namibija Niger Nigerija Nikaragva Nizozemska Eredivisie Norveška Novi Zeland Njemačka Bundesliga 2. Bundesliga Obala Bjelokosti Oman Pakistan Palestina Panama Paragvaj Peru Poljska Portugal Primeira Liga Réunion Ruanda Rumunjska Rusija SAD MLS Salvador San Marino Saudijska Arabija Sejšeli Senegal Sijera Leone Singapur Sirija Sjeverna Irska Sjev. Makedonija Slovačka Slovenija Somalija Srbija Sudan Škotska Španjolska LaLiga Copa del Rey Šri Lanka Švedska Švicarska Tadžikistan Tajland Tajvan Tanzanija Togo Trinidad & Tobago Tunis Turkmenistan Turska Uganda Ujedinjeni Arapski Emirati Ukrajina Urugvaj Uzbekistan Venezuela Vijetnam Wales Zambija Zelenortska Republika Zimbabve Afrika Afrički Kup Nacija Svjetsko Prvenstvo Australija & Oceanija Svjetsko Prvenstvo Azija Azijski Kup Svjetsko Prvenstvo Europa Euro Liga Prvaka Europa League Liga nacija Europsko Prvenstvo U21 Svjetsko Prvenstvo Europsko Prvenstvo U19 Europsko Prvenstvo U17 Južna Amerika Copa América Copa Libertadores Svjetsko Prvenstvo Sjeverna & Centralna Amerika Gold Cup Svjetsko Prvenstvo Svijet Svjetsko Prvenstvo Olimpijske igre Svjetsko Prvenstvo U20 Svjetsko Prvenstvo U17 Internacionalne Prijateljske Klupske Prijateljske