Yi Competitie 2013 - Voetbal, China

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Voetbal China

Yi Competitie
2013
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Play-offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷IBy588Qo¬ZD÷p¬ZE÷UDROAuTi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷x2ypPzXC¬AD÷1383458400¬ADE÷1383458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷YmNqSj2L¬WU÷qingdao-huanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷SAMmRAHR¬WV÷hebei-china-fortune¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷j5ulOfnJ¬AD÷1383458400¬ADE÷1383458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Fengpeng¬ER÷3de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenzhen Fengpeng¬JA÷23DFMUPr¬WU÷shenzhen-fengpeng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Tengding¬JB÷pS2KLluk¬WV÷shandong-tengding¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷6uYKQm8H¬AD÷1382853600¬ADE÷1382853600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷6LH8IwVO¬WU÷qingdao-huanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷CHE¬AF÷Shenzhen Fengpeng¬JB÷fyBjsN7P¬WV÷shenzhen-fengpeng¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-2. Totaal: 3-2.¬~AA÷pWWOP7NN¬AD÷1382853600¬ADE÷1382853600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Tengding¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Tengding¬JA÷dpcIxsGt¬WU÷shandong-tengding¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷v9nNy1Vn¬WV÷hebei-china-fortune¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-2. Totaal: 1-2.¬~AA÷UZt0VBgn¬AD÷1382245200¬ADE÷1382245200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Tengding¬JB÷YmqFsW18¬WV÷shandong-tengding¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷Wr5WInP7¬WU÷hebei-china-fortune¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬~AA÷jqrdWivt¬AD÷1382245200¬ADE÷1382245200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Fengpeng¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenzhen Fengpeng¬JA÷OI1OK8fe¬WU÷shenzhen-fengpeng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷hh6SJS91¬WV÷qingdao-huanghai¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷G4Ktrkwh¬AD÷1381640400¬ADE÷1381640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷Ea0kVGEU¬WU÷hebei-china-fortune¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Feihu F.C.¬JB÷vNRej0pt¬WV÷yunnan-feihu¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-2. Totaal: 3-2.¬~AA÷IJ1wqVNo¬AD÷1381640400¬ADE÷1381640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬JA÷6ZdsXxpI¬WU÷meizhou-hakka¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Tengding¬JB÷0ddoWdaO¬WV÷shandong-tengding¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-2. Totaal: 2-3.¬~AA÷27RTORxU¬AD÷1381640400¬ADE÷1381640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷xf5QzLpg¬WU÷qingdao-huanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷GUA¬AF÷Guangdong Tigers¬JB÷WG4UZv0a¬WV÷guangdong-tigers¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-0. Totaal: 4-0.¬~AA÷4GDeKooo¬AD÷1381640400¬ADE÷1381640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Fengpeng¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenzhen Fengpeng¬JA÷A73YYbF5¬WU÷shenzhen-fengpeng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷QIN¬AF÷Qinghai Senke¬JB÷SrbwYIUB¬WV÷qinghai-senke¬GRB÷0¬AH÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-1. Totaal: 4-2.¬~AA÷x0t4UV8h¬AD÷1381208400¬ADE÷1381208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangdong Tigers¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangdong Tigers¬JA÷nimJtjHE¬WU÷guangdong-tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷vmBnPNos¬WV÷qingdao-huanghai¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Gju8TkOb¬AD÷1381208400¬ADE÷1381208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qinghai Senke¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qinghai Senke¬JA÷IwAjOs1m¬WU÷qinghai-senke¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷CHE¬AF÷Shenzhen Fengpeng¬JB÷bkRmN1Gg¬WV÷shenzhen-fengpeng¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷bFUCS9w5¬AD÷1381208400¬ADE÷1381208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Tengding¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Tengding¬JA÷xtQiMLVa¬WU÷shandong-tengding¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷W2PeLuo6¬WV÷meizhou-hakka¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷CIYGRThB¬AD÷1381208400¬ADE÷1381208400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Feihu F.C.¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Feihu F.C.¬JA÷p6TaKa0C¬WU÷yunnan-feihu¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷SUI4JJFI¬WV÷hebei-china-fortune¬GRB÷0¬AH÷0¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷ClZDqPmo¬ZD÷p¬ZE÷UDROAuTi¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti013etitie000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti013etitie000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷M3UAbFvF¬AD÷1379919600¬ADE÷1379919600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Fengpeng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Shenzhen Fengpeng¬JA÷MXLIK4pn¬WU÷shenzhen-fengpeng¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangdong Tigers¬JB÷GfLMJOah¬WV÷guangdong-tigers¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷YwYEcZgL¬AD÷1379833200¬ADE÷1379833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAR¬AF÷Dali Ruilong¬JB÷M7jNH2U4¬WV÷dali-ruilong¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷foKQIrFb¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬~AA÷zgFWLTJk¬AD÷1379833200¬ADE÷1379833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liaoning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬JA÷nNw85JMi¬WU÷liaoning-youth¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷UoTC4wxb¬WV÷hebei-china-fortune¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷9¬~AA÷S0XIdg9R¬AD÷1379833200¬ADE÷1379833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Hakka¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEI¬AE÷Meizhou Hakka¬JA÷0bkRGMqB¬WU÷meizhou-hakka¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Youth¬JB÷fLlVFtaH¬WV÷shaanxi-youth¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷UFEzLmZe¬AD÷1379833200¬ADE÷1379833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Tengding¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Tengding¬JA÷rkXG3ci4¬WU÷shandong-tengding¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qinghai Senke¬JB÷xCWK2H6A¬WV÷qinghai-senke¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷d2GSM94q¬AD÷1379833200¬ADE÷1379833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyan Dongjin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIN¬AF÷Jingtie Locomotive¬JB÷8Wv46a7o¬WV÷jingtie-locomotive¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬JA÷KGoMsGUp¬WU÷shenyan-dongjin¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬~AA÷tjIvK7l2¬AD÷1379829600¬ADE÷1379829600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qingdao Huanghai¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷G2VO1yMG¬WU÷qingdao-huanghai¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬WN÷GAN¬AF÷Gansu Aoxin¬JB÷tbQpp9jq¬WV÷gansu-aoxin¬GRB÷0¬AH÷0¬~
112
fixtures
0
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Taal: Nederlands
Donkere modus
advertentie
advertentie