Yi Competitie 2015 - Voetbal, China

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Voetbal China

Yi Competitie
2015
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Play-offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷0bTs6QPA¬ZD÷p¬ZE÷2RPW8Jc4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷OdpIbh6h¬AD÷1444453200¬ADE÷1444453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dalian Chaoyue¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chaoyue¬JA÷xzHyFyJU¬WU÷dalian-chaoyue¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COM¬AF÷Meizhou Wuhua¬JB÷EehszLlt¬WV÷meizhou-wuhua¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2mqMcCLb¬AD÷1444453200¬ADE÷1444453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷3de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷SbdoZv4n¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Qianbao¬JB÷ANojYbJh¬WV÷nanjing-qianbao¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷lEnqDiLo¬AD÷1443243600¬ADE÷1443243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Chaoyue¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷QZRAAGrq¬WV÷sichuan-annapurna¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chaoyue¬JA÷bRbsSrEG¬WU÷dalian-chaoyue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-0. Totaal: 5-2.¬~AA÷S4omCBzh¬AD÷1443243600¬ADE÷1443243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Wuhua¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Meizhou Wuhua¬JA÷4QQE9zbk¬WU÷meizhou-wuhua¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Qianbao¬JB÷nkGJ8fDe¬WV÷nanjing-qianbao¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 5-1. Totaal: 6-1.¬~AA÷80EMejjB¬AD÷1442638800¬ADE÷1442638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Qianbao¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Meizhou Wuhua¬JB÷IgY6UGIH¬WV÷meizhou-wuhua¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Qianbao¬JA÷zVr2Vd3B¬WU÷nanjing-qianbao¬GRA÷0¬AG÷1¬~AA÷U9FIdWz5¬AD÷1442638800¬ADE÷1442638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷lEpfXIYb¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chaoyue¬JB÷dvpbWxl5¬WV÷dalian-chaoyue¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷ATzhBVkb¬AD÷1442034000¬ADE÷1442034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Chaoyue¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chaoyue¬JA÷0hKN7ES1¬WU÷dalian-chaoyue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Feihu F.C.¬JB÷Ee85Wc52¬WV÷yunnan-feihu¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-0. Totaal: 3-0.¬~AA÷GQw099KA¬AD÷1442034000¬ADE÷1442034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Wuhua¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Meizhou Wuhua¬JA÷ClNATekL¬WU÷meizhou-wuhua¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Locomotive¬JB÷6BMESF4R¬WV÷tianjin-locomotive¬GRB÷0¬AH÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-1. Totaal: 6-2.¬~AA÷fHx48TZG¬AD÷1442034000¬ADE÷1442034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nanjing Qianbao¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Qianbao¬JA÷rXDtOZCr¬WU÷nanjing-qianbao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangdong Tigers¬JB÷Qe3oNgSl¬WV÷guangdong-tigers¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-1. Totaal: 2-1.¬~AA÷M3vdAk54¬AD÷1442034000¬ADE÷1442034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷hn79VHK8¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷YcO6UyzF¬WV÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1. Totaal: 1-1.¬~AA÷0bg1l8ro¬AD÷1441429200¬ADE÷1441429200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangdong Tigers¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangdong Tigers¬JA÷xCAYT4q4¬WU÷guangdong-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Qianbao¬JB÷Kz0wTObA¬WV÷nanjing-qianbao¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GQHUgUKN¬AD÷1441429200¬ADE÷1441429200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷SSNtOEeo¬WU÷hebei-elite¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷6DgNW6ao¬WV÷sichuan-annapurna¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷bk7ZhlzU¬AD÷1441429200¬ADE÷1441429200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Locomotive¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Locomotive¬JA÷p4hRVQEi¬WU÷tianjin-locomotive¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷COM¬AF÷Meizhou Wuhua¬JB÷vRiVUpUc¬WV÷meizhou-wuhua¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷2NDQfA5H¬AD÷1441429200¬ADE÷1441429200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Feihu F.C.¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Feihu F.C.¬JA÷WdxBTzYN¬WU÷yunnan-feihu¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chaoyue¬JB÷QJyFSfmU¬WV÷dalian-chaoyue¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷4SwH56A4¬ZD÷p¬ZE÷2RPW8Jc4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti013etitie000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti013etitie000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷4KcFS0KL¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anhui Litian¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANH¬AE÷Anhui Litian¬JA÷jqjUYfLr¬WU÷anhui-litian¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Feihu F.C.¬JB÷KIfYXEzk¬WV÷yunnan-feihu¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷rBdJRKZR¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Wuhua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷tYrsWh51¬WV÷jiangsu-yancheng¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷COM¬AE÷Meizhou Wuhua¬JA÷b9gxXYke¬WU÷meizhou-wuhua¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷10¬~AA÷vNFYw961¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷CbpH734g¬WV÷inner-mongolia¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Qianbao¬JA÷IyoD8qkm¬WU÷nanjing-qianbao¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬~AA÷hQJxwTL7¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyan Dongjin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenyan Dongjin¬JA÷Q1lL6NJa¬WU÷shenyan-dongjin¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chaoyue¬JB÷8QwQ5sZ5¬WV÷dalian-chaoyue¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬~AA÷z3loNvrq¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷vJ1pVCK7¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷GUA¬AF÷Guangdong Tigers¬JB÷hMkSgdc8¬WV÷guangdong-tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷6T7K1Cb8¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Locomotive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Locomotive¬JA÷nHxU41lC¬WU÷tianjin-locomotive¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Elite¬JB÷GjsY3L3I¬WV÷hebei-elite¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷pK6O0WDE¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan¬JA÷fstx3uJO¬WU÷yinchuan-helanshan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷BAO¬AF÷Baoding Yingli Yitong¬JB÷dnKKROeP¬WV÷baoding-yingli-yitong¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷EgmkMbck¬AD÷1440230400¬ADE÷1440230400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Wanhao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Wanhao¬JA÷WClWhGCE¬WU÷yunnan-wanhao¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷GUA¬AF÷Guangxi Longguida¬JB÷llqyhzSK¬WV÷guangxi-longguida¬GRB÷0¬AH÷0¬~
126
fixtures
0
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Taal: Nederlands
Donkere modus
advertentie
advertentie