European Cup 2021/2022 - Piłka ręczna, Europa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bookmaker
Bonus na start do 2230 PLN
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.
bookmaker
Pakiet Powitalny 1500 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
European Cup
2021/2022
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: European Cup¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷lMu4ZqKu¬ZD÷p¬ZE÷K20VkFjO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-reczna/europa/european-cup/¬OAJ÷tYmkCdA7-zHUaffqs.png¬ZX÷06Europa 006Europa0110000000001000European Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷K2jHzSZ1¬AD÷1638126000¬ADE÷1638126000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drammen (Nor)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638131236¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prague (Cze)¬JB÷d254fdR4¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬WM÷DRA¬AE÷Drammen (Nor)¬JA÷2u60exCb¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷11¬BC÷17¬~AA÷8OWBd9dL¬AD÷1638118800¬ADE÷1638118800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KH Besa Famgas (Kos)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638123991¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potaissa Turda (Rou)¬JB÷KC4y9etb¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬WM÷KH¬AE÷KH Besa Famgas (Kos)¬JA÷Qk5X9yRi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷19¬BC÷11¬~AA÷OMXDuHLT¬AD÷1638117000¬ADE÷1638117000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plzen (Cze)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638122416¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUB¬AF÷Zubri (Cze)¬JB÷dIqqVubg¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬WM÷PLZ¬AE÷Plzen (Cze)¬JA÷SruuWLrm¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷35¬BA÷17¬BC÷18¬~AA÷vB1SbvMi¬AD÷1638111600¬ADE÷1638111600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Besiktas (Tur)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638117023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BES¬AE÷Besiktas (Tur)¬JA÷t6oeSwrC¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷MIN¬AF÷SKA Minsk (Blr)¬JB÷zTpaRccI¬GRB÷0¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬~AA÷0Ktgpu7b¬AD÷1638111600¬ADE÷1638111600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suhr (Sui)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638117155¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JER¬AF÷Jeruzalem Ormoz (Slo)¬JB÷EyPWzBUE¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷15¬BD÷12¬WM÷SUH¬AE÷Suhr (Sui)¬JA÷p2KSyiF8¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷13¬BC÷18¬~AA÷0KKNUa7B¬AD÷1638108000¬ADE÷1638108000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK (Gre)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638113624¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷PAOK (Gre)¬JA÷lY3aIscj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷13¬BC÷16¬WN÷DOB¬AF÷Dobeles Tenax (Lat)¬JB÷fB4eJNsp¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷11¬BD÷13¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 28-25. Łączny wynik: 57-49.¬~AA÷EkLGxl5k¬AD÷1638093600¬ADE÷1638093600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saratów (Rus)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638099002¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polva Serviti (Est)¬JB÷GO3lbvSu¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷14¬WM÷SAR¬AE÷Saratów (Rus)¬JA÷v3SrwedU¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷10¬BC÷15¬~AA÷ny5zcIj4¬AD÷1638043200¬ADE÷1638043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Partizan Beograd (Srb)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638049076¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JB÷b5OGquDn¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷13¬BD÷13¬WM÷PBE¬AE÷Partizan Beograd (Srb)¬JA÷4rPCpLct¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬~AA÷AVRAX1Nh¬AD÷1638037800¬ADE÷1638037800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esch (Lux)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638043411¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESC¬AE÷Esch (Lux)¬JA÷rkC9SRKc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷BAE¬AF÷Baekkelaget (Nor)¬JB÷xCBDRoz4¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷17¬BD÷13¬~AA÷UaY9tc6N¬AD÷1638036000¬ADE÷1638036000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638041724¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Karwina (Cze)¬JB÷I9k5xO5J¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷15¬BD÷14¬WM÷ANO¬AE÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JA÷461NDvTI¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬~AA÷dnEWSwxO¬AD÷1638036000¬ADE÷1638036000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conversano (Ita)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638041603¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAE¬AF÷Naerbo (Nor)¬JB÷SrkgvPJ9¬GRB÷0¬AH÷25¬BB÷15¬BD÷10¬WM÷CON¬AE÷Conversano (Ita)¬JA÷fVjotokc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬~AA÷r3bqedLG¬AD÷1638030600¬ADE÷1638030600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani (Rou)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638035764¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAF¬AF÷Haukar (Ice)¬JB÷hnQWucCB¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬WM÷CSM¬AE÷CSM Focsani (Rou)¬JA÷pMQStwc5¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬~AA÷YXv1rJyB¬AD÷1638028800¬ADE÷1638028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drama (Gre)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638034081¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stavropol (Rus)¬JB÷hlkCGtq0¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷23¬BD÷18¬WM÷DRA¬AE÷Drama (Gre)¬JA÷bRk8HMTg¬GRA÷0¬AG÷39¬BA÷21¬BC÷18¬~AA÷UXX7cksF¬AD÷1638025200¬ADE÷1638025200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skövde (Swe)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1638030349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Skövde (Swe)¬JA÷Cn1TAHBo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷35¬BA÷18¬BC÷17¬WN÷HAS¬AF÷Ramat Hasharon (Isr)¬JB÷bqDonYYp¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷12¬BD÷17¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 37-28. Łączny wynik: 72-57.¬~AA÷n9r3bVR8¬AD÷1637949600¬ADE÷1637949600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon (Isr)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1637954930¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SKO¬AF÷Skövde (Swe)¬JB÷dzRJjEQT¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷17¬BD÷20¬WM÷HAS¬AE÷Ramat Hasharon (Isr)¬JA÷S0MFifBN¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷17¬BC÷11¬~AA÷6cLJVuh5¬AD÷1637935200¬ADE÷1637935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dobeles Tenax (Lat)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1637940997¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAO¬AF÷PAOK (Gre)¬JB÷IkDTN3ZS¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬WM÷DOB¬AE÷Dobeles Tenax (Lat)¬JA÷OSDPOqKM¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷15¬BC÷10¬~
100
fixtures
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: European Cup¬ZEE÷Uk8sPDxe¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷lMu4ZqKu¬ZD÷p¬ZE÷K20VkFjO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_Uk8sPDxe¬ZJ÷2¬ZL÷/pl/pilka-reczna/europa/european-cup/¬OAJ÷tYmkCdA7-zHUaffqs.png¬ZX÷06Europa 006Europa0110000000001000European Cup012an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷4hmpn1xn¬AD÷1638619200¬ADE÷1638619200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alingsås (Swe)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HC¬AF÷HC Tallinn (Est)¬JB÷v5suVKtd¬GRB÷0¬WM÷ALI¬AE÷Alingsås (Swe)¬JA÷prryW0Rk¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷j9Z5swiH¬AD÷1638619200¬ADE÷1638619200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stavropol (Rus)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stavropol (Rus)¬JA÷QF2JEKDC¬GRA÷0¬WN÷DRA¬AF÷Drama (Gre)¬JB÷WvlGF0b6¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 41-39.¬AN÷n¬~AA÷bFOuyyUp¬AD÷1638630000¬ADE÷1638630000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karwina (Cze)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANO¬AF÷Anorthosis Famagusta (Cyp)¬JB÷WCg9yrLP¬GRB÷0¬WM÷KAR¬AE÷Karwina (Cze)¬JA÷lhtyX1Tt¬GRA÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 29-24.¬AN÷n¬~AA÷Q1ltmsNu¬AD÷1638631800¬ADE÷1638631800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Naerbo (Nor)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAE¬AE÷Naerbo (Nor)¬JA÷6iqXWtCq¬GRA÷0¬WN÷CON¬AF÷Conversano (Ita)¬JB÷z9h1x3lM¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 25-27.¬AN÷n¬~AA÷zaMCwUkq¬AD÷1638633600¬ADE÷1638633600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haukar (Ice)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAF¬AE÷Haukar (Ice)¬JA÷QaOvvysO¬GRA÷0¬WN÷CSM¬AF÷CSM Focsani (Rou)¬JB÷WxPzuHRH¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 26-28.¬AN÷n¬~AA÷ENORTJMH¬AD÷1638633600¬ADE÷1638633600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Krasnodar (Rus)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POV¬AF÷Povazska Bystrica (Svk)¬JB÷YLkku543¬GRB÷0¬WM÷KRA¬AE÷Krasnodar (Rus)¬JA÷SO23H1Cd¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Uafudx6A¬AD÷1638633600¬ADE÷1638633600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minaur Baia Mare (Rou)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minaur Baia Mare (Rou)¬JA÷6VROsJsa¬GRA÷0¬WN÷PBE¬AF÷Partizan Beograd (Srb)¬JB÷C8SKraSh¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 26-30.¬AN÷n¬~AA÷fstcqaM4¬AD÷1638637200¬ADE÷1638637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeruzalem Ormoz (Slo)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷Jeruzalem Ormoz (Slo)¬JA÷pOo4I2Em¬GRA÷0¬WN÷SUH¬AF÷Suhr (Sui)¬JB÷j1n0Jras¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 27-31.¬AN÷n¬~AA÷0K2OaK6o¬AD÷1638637200¬ADE÷1638637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zubri (Cze)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZUB¬AE÷Zubri (Cze)¬JA÷UVsiTJS5¬GRA÷0¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen (Cze)¬JB÷z9rmUaDa¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 27-35.¬AN÷n¬~AA÷nHxkoLih¬AD÷1638705600¬ADE÷1638705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Tallinn (Est)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HC¬AE÷HC Tallinn (Est)¬JA÷6BLOxXa2¬GRA÷0¬WN÷ALI¬AF÷Alingsås (Swe)¬JB÷juoqUvd2¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷zwDzSciU¬AD÷1638714600¬ADE÷1638714600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Povazska Bystrica (Svk)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Povazska Bystrica (Svk)¬JA÷Eai5yN3S¬GRA÷0¬WN÷KRA¬AF÷Krasnodar (Rus)¬JB÷tngcwqZF¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷tCiDy8Ke¬AD÷1638716400¬ADE÷1638716400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polva Serviti (Est)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polva Serviti (Est)¬JA÷Ol7ddIdh¬GRA÷0¬WN÷SAR¬AF÷Saratów (Rus)¬JB÷fF2hcbsn¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 24-25.¬AN÷n¬~AA÷8p6Wcbyb¬AD÷1638716400¬ADE÷1638716400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Minsk (Blr)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷SKA Minsk (Blr)¬JA÷2Zxok1kP¬GRA÷0¬WN÷BES¬AF÷Besiktas (Tur)¬JB÷EJq3QHCO¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 25-28.¬AN÷n¬~AA÷Y5vaaBC2¬AD÷1638720000¬ADE÷1638720000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dukla Prague (Cze)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Dukla Prague (Cze)¬JA÷lANBhzdH¬GRA÷0¬WN÷DRA¬AF÷Drammen (Nor)¬JB÷fmO7gGtB¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 29-28.¬AN÷n¬~AA÷xbyGeTBR¬AD÷1638720000¬ADE÷1638720000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potaissa Turda (Rou)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potaissa Turda (Rou)¬JA÷6T2q7ZAA¬GRA÷0¬WN÷KH¬AF÷KH Besa Famgas (Kos)¬JB÷b33u8Fe4¬GRB÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 28-30.¬AN÷n¬~AA÷S6MFWLxa¬AD÷1638729000¬ADE÷1638729000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baekkelaget (Nor)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESC¬AF÷Esch (Lux)¬JB÷G2AHQ5kA¬GRB÷0¬WM÷BAE¬AE÷Baekkelaget (Nor)¬JA÷pxFLPP4G¬GRA÷0¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 30-30.¬AN÷n¬~
16
Reklama
Reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Język: Polski
Tryb ciemny
Reklama
Reklama
Moje zespoły