AAF 2019 - Ameriški nogomet, ZDA

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Ameriški nogomet ZDA

AAF
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ZDA: AAF¬ZEE÷Q1U92CLd¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷GOrngHPh¬ZD÷p¬ZE÷2HAlumdC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_Q1U92CLd¬ZJ÷2¬ZL÷/si/ameriski-nogomet/zda/aaf/¬ZX÷05ZDA 003......0030000000001000AAF 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷lrQr4DnO¬AD÷1554076800¬ADE÷1554076800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Commanders¬ER÷Krog 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Hotshots¬JB÷hEulZzg6¬WV÷arizona-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷8¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Commanders¬JA÷OvypzHw0¬WU÷san-antonio-commanders¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬~AA÷K8Lv5gXH¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham Iron¬ER÷Krog 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EKI¬AF÷Atlanta Legends¬JB÷plxtycOg¬WV÷atlanta-legends¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham Iron¬JA÷2Pnyxw9m¬WU÷birmingham-iron¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷11¬BE÷3¬BG÷3¬~AA÷tIMz6ZHB¬AD÷1553990400¬ADE÷1553990400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake Stallions¬ER÷Krog 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Fleet¬JB÷lMrXxJgs¬WV÷san-diego-fleet¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Stallions¬JA÷Wtd5saoQ¬WU÷salt-lake-stallions¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷8¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷bgXV6F25¬AD÷1553968800¬ADE÷1553968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Express¬ER÷Krog 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Apollos¬JB÷hjc1ruWJ¬WV÷orlando-apollos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷8¬BH÷12¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Express¬JA÷hbiQJegJ¬WU÷memphis-express¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷14¬BG÷8¬~AA÷nJTR7ema¬AD÷1553472000¬ADE÷1553472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Express¬ER÷Krog 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Iron¬JB÷E7hMKyvD¬WV÷birmingham-iron¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷25¬AU÷25¬BJ÷0¬BB÷8¬BD÷8¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Express¬JA÷KpgILHO6¬WU÷memphis-express¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷31¬AT÷25¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷8¬BE÷6¬BG÷11¬~AA÷hdUN8yYh¬AD÷1553457600¬ADE÷1553457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Hotshots¬ER÷Krog 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Fleet¬JB÷6skEMc90¬WV÷san-diego-fleet¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷9¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Hotshots¬JA÷OIa9Nwff¬WU÷arizona-hotshots¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷9¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷9¬~AA÷E5VJ9HIn¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Commanders¬ER÷Krog 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Stallions¬JB÷pS05OJvl¬WV÷salt-lake-stallions¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Commanders¬JA÷Ghd1PaPs¬WU÷san-antonio-commanders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷19¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬~AA÷dUzFAc3t¬AD÷1553364000¬ADE÷1553364000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Legends¬ER÷Krog 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Apollos¬JB÷EqAZTuHQ¬WV÷orlando-apollos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷36¬BB÷8¬BD÷6¬BF÷14¬BH÷8¬WM÷EKI¬AE÷Atlanta Legends¬JA÷WKKUUL1K¬WU÷atlanta-legends¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷fLlmFweP¬AD÷1552867200¬ADE÷1552867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Fleet¬ER÷Krog 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Iron¬JB÷KpHQV1nE¬WV÷birmingham-iron¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷6¬BH÷11¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Fleet¬JA÷6sTr7I9D¬WU÷san-diego-fleet¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷6¬~AA÷tI05jfIO¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Legends¬ER÷Krog 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Commanders¬JB÷SjUv8bf7¬WV÷san-antonio-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷6¬BD÷20¬BF÷3¬BH÷8¬WM÷EKI¬AE÷Atlanta Legends¬JA÷AFZZ8vu1¬WU÷atlanta-legends¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷SEd1iz3I¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Apollos¬ER÷Krog 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Hotshots¬JB÷WOzW9KPf¬WV÷arizona-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷0¬BH÷8¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Apollos¬JA÷x2ySA0Al¬WU÷orlando-apollos¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷8¬~AA÷pj7dhGmC¬AD÷1552766400¬ADE÷1552766400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake Stallions¬ER÷Krog 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Express¬JB÷ObXNBter¬WV÷memphis-express¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Stallions¬JA÷r1JgT8QF¬WU÷salt-lake-stallions¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬~AA÷6a8hgdY5¬AD÷1552262400¬ADE÷1552262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Hotshots¬ER÷Krog 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Hotshots¬JA÷AZ5nVUe3¬WU÷arizona-hotshots¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷8¬BG÷17¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Commanders¬JB÷4AKkUlB9¬WV÷san-antonio-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷3¬~
32
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas
oglas