Južnoafriški ligaški pokal 2019 - Nogomet, Južnoafriška republika

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Južnoafriška republika

Južnoafriški ligaški pokal
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Južnoafriški ligaški pokal¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷KISOF6ut¬ZD÷p¬ZE÷l0iuHPBQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/juznoafriska-republika/juznoafriski-ligaski-pokal/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0040000000001000Južnoafriški026 pokal000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južnoafriška republika¬~AA÷4I2Oivaj¬AD÷1576339200¬ADE÷1576339200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1576345840¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷l0SRta22¬WU÷maritzburg-utd¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷0pZqIFP1¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Nevtralna lokacija.¬~AA÷n5EF7Uva¬AD÷1574600400¬ADE÷1574600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574607326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷vXidhGBI¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷AcmhgddC¬WU÷kaizer-chiefs¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷vuFB8APh¬AD÷1574514000¬ADE÷1574514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574521000¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷W6llfxs6¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷xpkpeIRa¬WU÷golden-arrows¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷KxNVy6iU¬AD÷1572786000¬ADE÷1572786000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572796097¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns¬JB÷fXiaBs2H¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷0AheCNnB¬WU÷chippa-united¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷tnORxnxO¬AD÷1572718500¬ADE÷1572718500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572725424¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷MJgiD3X4¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷EgfmEqIb¬WU÷supersport-utd¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷nPONwSMH¬AD÷1572699600¬ADE÷1572699600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer Chiefs¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572710587¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates¬JB÷z3eqFP2h¬WV÷orlando-pirates¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs¬JA÷ttduG5mn¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷KCgxckNu¬AD÷1572631200¬ADE÷1572631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572637980¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷2ce79LWT¬WV÷highlands¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷8zd3A1HN¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷ETDtwRNC¬AD÷1571765400¬ADE÷1571765400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa Utd.¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571772318¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷hEb80DM6¬WV÷bloem-celtic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chippa Utd.¬JA÷ENa41g70¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷tGFYvmg0¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Highlands¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571586679¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷Czch4eNs¬WV÷black-leopards¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬JA÷zF5Q8yFQ¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷jRMLsk9s¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571583096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns¬JA÷2T1PlGNf¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷GW5Tmzw1¬WV÷amazulu¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QsKhprVu¬AD÷1571508900¬ADE÷1571508900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Supersport Utd¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571519384¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷lvDR58bn¬WV÷baroka¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd¬JA÷AmEN6lqt¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OvLTuTwf¬AD÷1571500800¬ADE÷1571500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571507572¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬JB÷th6M9HaK¬WV÷stellenbosch-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates¬JA÷217IAcpE¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷plMPt9Om¬AD÷1571490000¬ADE÷1571490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Town City¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571501016¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs¬JB÷lp4ynE7D¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷EKI¬AE÷Cape Town City¬JA÷Ag5Xnfh7¬WU÷cape-town-city¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷K6Exv786¬AD÷1571490000¬ADE÷1571490000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Golden Arrows¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571499064¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷ple02Zif¬WV÷polokwane-city¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷6cdd3Fxl¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Q3HpxowJ¬AD÷1571421600¬ADE÷1571421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571431313¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷bB1GbiiJ¬WV÷bidvest-wits¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷nybCaXyD¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~
15
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas