Pokal Aiteo 2019 - Nogomet, Nigerija

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Nigerija

Pokal Aiteo
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIJA: Pokal Aiteo¬ZEE÷AoWj7MNJ¬ZB÷143¬ZY÷Nigerija¬ZC÷hfwZlZGG¬ZD÷p¬ZE÷CdwA4pus¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷143_AoWj7MNJ¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/nigerija/pokal-aiteo/¬ZX÷00Nigerija 008gerija0030000000001000Pokal Aiteo 011 Aiteo000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigerija¬~AA÷bD18X7xj¬AD÷1564326000¬ADE÷1564326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Niger Tornadoes¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1564005610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger Tornadoes¬JA÷02FI5P3d¬WU÷niger-tornadoes¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars¬JB÷27g1U8tc¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SYjRlAwA¬AD÷1562248800¬ADE÷1562248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calabar Rovers¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Calabar Rovers¬JA÷OzeWtWiJ¬WU÷calabar-rovers¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars¬JB÷OEcvkTqt¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷EVnNkjO3¬AD÷1562248800¬ADE÷1562248800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562255677¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Rivers United¬JA÷IwhOrhN6¬WU÷rivers-united¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes¬JB÷C0iSsCxD¬WV÷niger-tornadoes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KSsHDyJG¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bendel¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷WbBJ603m¬WU÷bendel¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷QLAN5KIg¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EksLCeYM¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kano Pillars¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561737716¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano Pillars¬JA÷4C9R4vYa¬WU÷kano-pillars-nga¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷JOA¬AF÷Aklosendi¬JB÷pOQO3bm6¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QTl8Fcl4¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lobi Stars¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561739363¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOB¬AE÷Lobi Stars¬JA÷p8x1lJmJ¬WU÷lobi-stars¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Rivers United¬JB÷YNVrD2QJ¬WV÷rivers-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8hvDEH3A¬AD÷1561730400¬ADE÷1561730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Niger Tornadoes¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561739071¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger Tornadoes¬JA÷CEUnCMuQ¬WU÷niger-tornadoes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SMA¬AF÷Smart City¬JB÷Ie7F7tls¬WV÷smart-city¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷82ktxdHq¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561395611¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷baUgVg64¬WU÷efcc-fc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOA¬AF÷Aklosendi¬JB÷hMTcUDLA¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UHwkzznd¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kano Pillars¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561396832¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kano Pillars¬JA÷SvMARB5T¬WU÷kano-pillars-nga¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KWA¬AF÷Kwara¬JB÷pK8xNVDp¬WV÷kwara¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jRvoyGWk¬AD÷1561388400¬ADE÷1561388400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Plateau United¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Calabar Rovers¬JB÷llN6SijN¬WV÷calabar-rovers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PLA¬AE÷Plateau United¬JA÷WCS1TXzH¬WU÷plateau-united¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Y9bEtx9S¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bendel¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷2XzoXFyh¬WU÷bendel¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷KAN¬AF÷El Kanemi¬JB÷pdQkWZjb¬WV÷el-kanemi-warriors¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷4U6cpK93¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cynosure¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CYN¬AE÷Cynosure¬JA÷Ma0CIGMb¬WU÷cynosure¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷NIG¬AF÷Niger Tornadoes¬JB÷vyeHHzx5¬WV÷niger-tornadoes¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬~AA÷0d06rbvG¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lobi Stars¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABI¬AF÷Abia Warriors¬JB÷8GnYDhyU¬WV÷abia-warriors¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷LOB¬AE÷Lobi Stars¬JA÷QicTEYLN¬WU÷lobi-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬~AA÷vmaAsIgM¬AD÷1561302000¬ADE÷1561302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Smart City¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMA¬AE÷Smart City¬JA÷APYa9Cqo¬WU÷smart-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷OtxsYeMo¬WV÷shooting-stars¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rL51qvP9¬AD÷1561298400¬ADE÷1561298400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivers United¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561306868¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warri Wolves¬JB÷IRgLGfiB¬WV÷warri-wolves¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RIV¬AE÷Rivers United¬JA÷ClgPFE6H¬WU÷rivers-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷C6dpt9pD¬AD÷1561042800¬ADE÷1561042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola Babes¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABS¬AE÷Bukola Babes¬JA÷8Q3vUV93¬WU÷abs¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kano Pillars¬JB÷nH2rTkP9¬WV÷kano-pillars-nga¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GK0PpXVs¬AD÷1561042800¬ADE÷1561042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kogi¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLA¬AF÷Plateau United¬JB÷bXi3W3E4¬WV÷plateau-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷KOG¬AE÷Kogi¬JA÷KtgaXqab¬WU÷kogi-united¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
63
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas