Pohár 2021 - Fotbal, Vietnam

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Pohár
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷Qs8pTkAq¬ZD÷p¬ZE÷UJGVsh5B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/vietnam/pohar/¬OAJ÷Ic97ZuA7-bPfyfSVq.png¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷Ug59nk9j¬AD÷1619344800¬ADE÷1619344800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Khanh Hoa¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619351625¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHU¬AF÷Phu Tho¬JB÷4zPlJAXM¬WV÷phu-tho¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KHA¬AE÷Khanh Hoa¬JA÷ADPpKjIG¬WU÷khanh-hoa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷p2mdAh1c¬AD÷1619341200¬ADE÷1619341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TTBD Phu Dong¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619348001¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUE¬AF÷Hue¬JB÷SC26yhmi¬WV÷hue-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TTB¬AE÷TTBD Phu Dong¬JA÷E9EOC8Aj¬WU÷ttbd-phu-dong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷j365mVgp¬AD÷1619262000¬ADE÷1619262000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hai Phong¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619269778¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binh Phuoc¬JB÷dALtLW2A¬WV÷binh-phuoc¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAI¬AE÷Hai Phong¬JA÷2mMxMCm4¬WU÷hai-phong¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷WbqhBYoi¬AD÷1619258400¬ADE÷1619258400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619265559¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAI¬AF÷Sai Gon FC¬JB÷zJFKDlep¬WV÷sai-gon-fc¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬JA÷rRNhIUnT¬WU÷bhts-quang-nam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷KKFZhiWM¬AD÷1619258400¬ADE÷1619258400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binh Dinh¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619265597¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷Long An¬JB÷jV9ROE3o¬WV÷long-an¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BIN¬AE÷Binh Dinh¬JA÷xSLq0VQp¬WU÷binh-dinh¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷bR217joG¬AD÷1619253000¬ADE÷1619253000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dak Lak¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619259895¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Thanh Hoa¬JB÷Em7UVmHS¬WV÷thanh-hoa¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DAK¬AE÷Dak Lak¬JA÷KQ7QWT1M¬WU÷dak-lak¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷vPn09CG3¬AD÷1619175600¬ADE÷1619175600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hong Linh Ha Tinh¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619182349¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Cong An¬JB÷tz9MX9nG¬WV÷cong-an-nhan-dan¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HON¬AE÷Hong Linh Ha Tinh¬JA÷Y95EZVH3¬WU÷hong-linh-ha-tinh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷bBEwhBoT¬AD÷1619175600¬ADE÷1619175600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pho Hien¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619182607¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷Song Lam Nghe An¬JB÷OdNYMhYc¬WV÷song-lam-nghe-an¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HAI¬AE÷Pho Hien¬JA÷UL8VNYIi¬WU÷pho-hien¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷QLMQfD1A¬AD÷1619172000¬ADE÷1619172000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Can Tho¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619179761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Can Tho¬JA÷O2j4KaCa¬WU÷can-tho¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BIN¬AF÷Binh Duong¬JB÷hxe8JJR5¬WV÷binh-duong¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷IFo48WV9¬AD÷1619172000¬ADE÷1619172000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Da Nang¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619178817¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BA¬AF÷Ba Ria Vung Tau¬JB÷C04IYkX9¬WV÷ba-ria-vung-tau¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DAN¬AE÷Da Nang¬JA÷vm6AzC2c¬WU÷da-nang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xdQUgXGG¬AD÷1619172000¬ADE÷1619172000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gia Lai¬ER÷1/16-finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1619178790¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AND¬AF÷An Do-An Giang¬JB÷QkgGHcdI¬WV÷an-do-an-giang¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GIA¬AE÷Gia Lai¬JA÷WSgCIwsC¬WU÷gia-lai¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~
11
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VIETNAM: Pohár¬ZEE÷0l4l9qpR¬ZB÷206¬ZY÷Vietnam¬ZC÷Qs8pTkAq¬ZD÷p¬ZE÷UJGVsh5B¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷206_0l4l9qpR¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/vietnam/pohar/¬OAJ÷Ic97ZuA7-bPfyfSVq.png¬ZX÷00Vietnam 007ietnam0020000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Vietnam¬~AA÷vTpgNSq2¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BHTS Quang Nam¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BHT¬AE÷BHTS Quang Nam¬JA÷6mVGu3bS¬WU÷bhts-quang-nam¬GRA÷0¬WN÷DAK¬AF÷Dak Lak¬JB÷buNryN6q¬WV÷dak-lak¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷YR1AVjxM¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gia Lai¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIA¬AE÷Gia Lai¬JA÷SIw7N3xp¬WU÷gia-lai¬GRA÷0¬WN÷DAN¬AF÷Da Nang¬JB÷MuwBMNij¬WV÷da-nang¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷QPtkO8Ue¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hanoj FC¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanoj FC¬JA÷YZW8sPTF¬WU÷hanoj-fc¬GRA÷0¬WN÷HAI¬AF÷Pho Hien¬JB÷SdWCtqqM¬WV÷pho-hien¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷hCrsQUaq¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ho Chi Minh¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Ho Chi Minh¬JA÷0WyFLs7d¬WU÷ho-chi-minh¬GRA÷0¬WN÷HON¬AF÷Hong Linh Ha Tinh¬JB÷lnVdpRqc¬WV÷hong-linh-ha-tinh¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷CI0EUAiS¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nam Dinh¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Nam Dinh¬JA÷dzmyTPEM¬WU÷nam-dinh¬GRA÷0¬WN÷KHA¬AF÷Khanh Hoa¬JB÷jcnuSqUS¬WV÷khanh-hoa¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷tYOynCM2¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Than Quang Ninh¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Than Quang Ninh¬JA÷xWLnzsMk¬WU÷than-quang-ninh¬GRA÷0¬WN÷LON¬AF÷Long An¬JB÷WhLjZ0yd¬WV÷long-an¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷v526WWMF¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷The Cong¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷The Cong¬JA÷AJlTUopA¬WU÷the-cong-viettel¬GRA÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hai Phong¬JB÷IqlXT5aG¬WV÷hai-phong¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷W2soPlFk¬AD÷1625392800¬ADE÷1625392800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TTBD Phu Dong¬ER÷Osmifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TTB¬AE÷TTBD Phu Dong¬JA÷SxU0qoa3¬WU÷ttbd-phu-dong¬GRA÷0¬WN÷CAN¬AF÷Can Tho¬JB÷MaT4r5E9¬WV÷can-tho¬GRB÷0¬AN÷n¬~
8
Reklama
Reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
Reklama
Albánie Alžírsko Andorra Anglie Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Argentina Arménie Aruba Austrálie Ázerbájdžán Bahrajn Bangladéš Belgie Jupiler League Bělorusko Benin Bermudy Bolívie Bosna a Hercegovina Botswana Brazílie Série A Bulharsko Burkina Faso Burundi Curaçao Černá Hora Česko Fortuna liga FNL MOL Cup Čína Dánsko Dominikánská republika DR Kongo Džibutsko Egypt Ekvádor Estonsko Eswatini Etiopie Faerské ostrovy Fidži Filipíny Finsko Francie Ligue 1 Gabon Gambie Ghana Gibraltar Gruzie Guatemala Guinea Haiti Honduras Hongkong Chile Chorvatsko Indie Indonésie Irák Írán Irsko Island Itálie Serie A Serie B Coppa Italia Izrael Jamajka Japonsko Jemen Jihoafrická republika Premier League Jižní Korea Jordánsko Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstán Keňa Kolumbie Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Kypr Kyrgyzstán Laos Lesotho Libanon Libérie Libye Lichtenštejnsko Litva Lotyšsko Lucembursko Macao Maďarsko Malajsie Malawi Maledivy Mali Malta Maroko Mauritánie Mauritius Mexiko Moldavsko Mongolsko Mosambik Myanmar Namibie Německo Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigérie Nikaragua Nizozemsko Eredivisie Norsko Nový Zéland Omán Pákistán Palestina Panama Paraguay Peru Pobřeží slonoviny Polsko Portugalsko Primeira Liga Rakousko Tipico Bundesliga Réunion Rumunsko Rusko Rwanda Řecko Salvador San Marino Saúdská Arábie Senegal Severní Irsko Severní Makedonie Seychelly Sierra Leone Singapur Skotsko Slovensko Slovinsko Somálsko Spojené arabské emiráty Srbsko Srí Lanka Súdán Sýrie Španělsko LaLiga Copa del Rey Švédsko Švýcarsko Tádžikistán Tanzánie Thajsko Tchaj-wan Togo Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkmenistán Uganda Ukrajina Uruguay USA MLS Uzbekistán Venezuela Vietnam Wales Zambie Zimbabwe Afrika Pohár afrických národů Mistrovství světa Asie Asijský pohár Mistrovství světa Austrálie a Oceánie Mistrovství světa Evropa Euro Liga mistrů Evropská liga Liga národů UEFA ME do 21 let Mistrovství světa ME do 19 let ME do 17 let Jižní Amerika Copa America Copa Libertadores Mistrovství světa Sev. a Stř. Amerika Gold Cup Mistrovství světa Svět Mistrovství světa Olympijské hry Mistrovství světa U20 Mistrovství světa U17 Přátelské zápasy mezistátní Přátelské zápasy klubů