Ystävyysottelu 2021 - Jalkapallo, Maailma

Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
Mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.
Ystävyysottelu
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷MAAILMA: Ystävyysottelu¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/fi/jalkapallo/maailma/ystavyysottelu/¬ZX÷00Maailma 007aailma0070000000001000Ystävyysotte014ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷AXtSjQQ9¬AD÷1618234200¬ADE÷1618234200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anderlecht (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Anderlecht (Bel)¬JA÷YuYQEf7f¬WU÷anderlecht¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷MOL¬AF÷RWD Molenbeek (Bel)¬JB÷CWWUDEM0¬WV÷rwd-molenbeek¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷fDbVVsir¬AD÷1618228800¬ADE÷1618228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618235640¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷IwJINDnQ¬WU÷haka¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬JB÷zJ5pJXfs¬WV÷sjk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷I3XYaYV3¬AD÷1618184400¬ADE÷1618184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club de Foot Montreal (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618191337¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Club de Foot Montreal (Can)¬JA÷4h8PKxGf¬WU÷club-de-foot-montreal¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay (Usa)¬JB÷rq7TJdV0¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷C0m8I23K¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618167297¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷EcCESGdc¬WU÷el-paso-locomotive¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷rXGIRzC3¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CEWmjkql¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Io3jhxAN¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷GVL¬AF÷Greenville (Usa)¬JB÷C82fidPT¬WV÷greenville-triumph¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷2PI9sRnB¬AD÷1618146000¬ADE÷1618146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RoPS (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618152876¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROP¬AE÷RoPS (Fin)¬JA÷p0VbZHid¬WU÷rops¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷Hercules (Fin)¬JB÷b3Jtb1Ud¬WV÷js-hercules¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Olx1kho6¬AD÷1618110000¬ADE÷1618110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618116107¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷Yo91yUFK¬WV÷phoenix-rising¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids (Usa)¬JA÷4C4cxA0E¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jTkVGliA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105506¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake (Usa)¬JA÷IsFOu6wT¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬JB÷Kj1jyQop¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tUSjHQle¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618095232¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin FC (Usa)¬JA÷vRUTgPdE¬WU÷austin-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio (Usa)¬JB÷YmUXhqCK¬WV÷san-antonio-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷08QEPxhm¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618095318¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo (Usa)¬JA÷Ymt2m3Mi¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷SAu6nNyb¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷KWePYcF2¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618086427¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷xn2t0Uuc¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷Gx1pale3¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Pelataan kaksi 30 minuutun puoliaikaa.¬~AA÷KU6Heud7¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618088178¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷44zkCeCG¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution (Usa)¬JB÷CUZhBFRM¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xYi31E2q¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088348¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷bk47QVpH¬WU÷new-mexico¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷Ch8BPk0N¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MHRAQIxs¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088648¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COT¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷6slGPaUp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷fcsblq7o¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELXYUvcg¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷pQG1FJTC¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal (Usa)¬JB÷OGF5EwqJ¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GIw8TogL¬AD÷1618075800¬ADE÷1618075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷Ct0sOngt¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati (Usa)¬JB÷tG4oN68n¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GOj70YHk¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081082¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Red Bulls (Usa)¬JA÷6F7FO9FT¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷8OgsKTNp¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷StB9HdpS¬AD÷1618072200¬ADE÷1618072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps (Can)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618079241¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JA÷SK41midi¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire (Usa)¬JB÷Q5N4nBBc¬WV÷chicago-fire¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tx9qwOoC¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618077224¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JA÷61vPKDwl¬WU÷chattanooga-red-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2 (Usa)¬JB÷K4rTJXhf¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaoCahXe¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618076916¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷dvmPrD0o¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic (Usa)¬JB÷zVoTsXFi¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WYoNwrF1¬AD÷1618057800¬ADE÷1618057800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TPS (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618064952¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷0MhHUDqJ¬WV÷hifk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷TPS¬AE÷TPS (Fin)¬JA÷MVgDVgUC¬WU÷tps¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷h2aff6y1¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekenäs IF (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKE¬AE÷Ekenäs IF (Fin)¬JA÷tvHqKoih¬WU÷ekenas-if¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷Keski-Uusimaa (Fin)¬JB÷KUFmJ56b¬WV÷pk-keski-uusimaa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hveJpCB2¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷K0fDlAfl¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honka Akatemia (Fin)¬JB÷ENgHmU9f¬WV÷honka-akatemia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷OhjnSaj7¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Lahti (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618059950¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAH¬AE÷FC Lahti (Fin)¬JA÷2D9CCmvP¬WU÷fc-lahti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷WnphLurP¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fZZ5rLzl¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FF Jaro (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618058869¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷FF Jaro (Fin)¬JA÷r9EaTxzn¬WU÷ff-jaro¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TPV¬AF÷TPV (Fin)¬JB÷CrJ3Sdkh¬WV÷tpv¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l60D1A01¬AD÷1617998400¬ADE÷1617998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City (Usa)¬JA÷dnJ3M2vJ¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota (Usa)¬JB÷Ak7oonHJ¬WV÷minnesota-united¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UkFSMx4H¬AD÷1617991200¬ADE÷1617991200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1617998138¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold (Usa)¬JA÷xCPG1DtL¬WU÷austin-bold¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande (Usa)¬JB÷G2OK0XeR¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zXTKdi6K¬AD÷1617987600¬ADE÷1617987600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617994665¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes (Usa)¬JA÷WAbScttn¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Roots (Usa)¬JB÷QXcWd0eh¬WV÷oakland-roots¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1983
fixtures
SA÷1¬~ZA÷MAAILMA: Ystävyysottelu¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Maailma¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/fi/jalkapallo/maailma/ystavyysottelu/¬ZX÷00Maailma 007aailma0070000000001000Ystävyysotte014ottelu000¬ZCC÷0¬ZAF÷Maailma¬~AA÷tpZTXCPM¬AD÷1618164000¬ADE÷1618164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Inter Miami (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami (Usa)¬JA÷Mgvx8Zbj¬WU÷inter-miami¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC (Can)¬JB÷zcrt7gEd¬WV÷toronto-fc¬GRB÷0¬~AA÷rc3opkvr¬AD÷1618309800¬ADE÷1618309800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Star (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Star (Aus)¬JA÷KxtF3WFI¬WU÷north-star¬GRA÷0¬WN÷VIR¬AF÷Virginia United (Aus)¬JB÷YupJ2jVO¬WV÷virginia-united¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OzBIFAg2¬AD÷1618312500¬ADE÷1618312500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bashkimi (Mkd)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashkimi (Mkd)¬JA÷EZmbTHFl¬WU÷bashkimi¬GRA÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milano Kumanovo (Mkd)¬JB÷8dm2SyVf¬WV÷milano-kumanovo¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷tCk7RSad¬AD÷1618326000¬ADE÷1618326000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HJK (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HJK¬AE÷HJK (Fin)¬JA÷YepxOMt9¬WU÷hjk¬GRA÷0¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷tMqtNtdF¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rXFJOd7g¬AD÷1618412400¬ADE÷1618412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sirius (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIR¬AE÷Sirius (Swe)¬JA÷tEqAosi4¬WU÷sirius¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brommapojkarna (Swe)¬JB÷zyqEp16A¬WV÷brommapojkarna¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dzKNNGMa¬AD÷1618502400¬ADE÷1618502400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COT¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷ERsIqLLG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷KQ5oShjq¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷6NnCHMIQ¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷MNFMQfR9¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷GpFQPEtG¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UmIVLfiC¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic (Usa)¬JA÷6s8cPjz2¬WU÷hartford-athletic¬GRA÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Red Bulls 2 (Usa)¬JB÷KpdulzD2¬WV÷new-york-red-bulls¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷QHzhk9bf¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷EHlMnGXp¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh (Usa)¬JB÷2Xs4BaAo¬WV÷pittsburgh¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xGIEA3N6¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷r1dmJIzi¬WV÷hifk¬GRB÷0¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷4AcqKbLp¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Y3cZU16l¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷E94lIiAm¬WU÷haka¬GRA÷0¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷rq9hHBPg¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EHcaNG3n¬AD÷1618668000¬ADE÷1618668000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Inter (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷IFK Mariehamn (Fin)¬JB÷MDr49xp6¬WV÷ifk-mariehamn¬GRB÷0¬WM÷INT¬AE÷FC Inter (Fin)¬JA÷hvv0AIUa¬WU÷fc-inter¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷8WYwDtRs¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷SKIUOYeM¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷MsIYNhBS¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷jZQ4I0Es¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Tulsa (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCT¬AE÷FC Tulsa (Usa)¬JA÷OYzzeMuB¬WU÷fc-tulsa¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷IezvfteH¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GnJ94TeP¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUC¬AF÷Tucson (Usa)¬JB÷rg4Z1loE¬WV÷tucson¬GRB÷0¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷fwBiw58D¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fH6SEAF1¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC (Usa)¬JA÷hOJLzR45¬WU÷orange-county-sc¬GRA÷0¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷noJPZpKB¬WV÷los-angeles¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2uy5lC0C¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷UHfXV7wr¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising (Usa)¬JA÷Cx85zlVQ¬WU÷phoenix-rising¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fFwkjCxc¬AD÷1618747200¬ADE÷1618747200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RoPS (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROP¬AE÷RoPS (Fin)¬JA÷Io795EQs¬WU÷rops¬GRA÷0¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷C86D4Yul¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MgmBxBu5¬AD÷1619035200¬ADE÷1619035200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic (Usa)¬JA÷zZRXvyU3¬WU÷hartford-athletic¬GRA÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 2 (Usa)¬JB÷EPQyveqA¬WV÷philadelphia¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
33
Mainos
Mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Kieli: Suomi
Dark mode
Mainos
Albania Algeria Andorra Angola Argentiina Armenia Aruba Australia Azerbaidžan Bahrain Bangladesh Belgia Jupiler League Benin Bermuda Bolivia Bosnia & Herzegovina Botswana Brasilia Serie A Bulgaria Burkina Faso Burundi Chile Costa Rica Curaçao Djibouti Dominikaaninen tasavalta Ecuador Egypti El Salvador Englanti Valioliiga Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Espanja LaLiga Copa del Rey Eswatini Etelä-Afrikka Premier League Etelä-Korea Etiopia Fidži Filippiinit Färsaaret Gabon Gambia Georgia Ghana Gibraltar Guatemala Guinea Haiti Hollanti Eredivisie Honduras Hong Kong Indonesia Intia Irak Iran Irlanti Islanti Israel Italia Serie A Serie B Coppa Italia Itävalta Tipico Bundesliga Jamaika Japani Jemen Jordania Kambodža Kamerun Kanada Kap Verde Kazakstan Kenia Kiina Kirgisia Kolumbia Kongo Kongon demokraattinen tasavalta Kosovo Kreikka Kroatia Kuwait Kypros Laos Latvia Lesotho Libanon Liberia Libya Liechtenstein Liettua Luxemburg Macao Malawi Malediivit Malesia Mali Malta Marokko Mauritania Mauritius Meksiko Moldova Mongolia Montenegro Mosambik Myanmar Namibia Nicaragua Niger Nigeria Norja Norsunluurannikko Oman Pakistan Palestiina Panama Paraguay Peru Pohjois-Irlanti Pohjois-Makedonia Portugali Primeira Liga Puola Qatar Ranska Ligue 1 Réunion Romania Ruanda Ruotsi Saksa Bundesliga 2. Bundesliga Sambia San Marino Saudi Arabia Senegal Serbia Seychellit Sierra Leone Singapore Skotlanti Slovakia Slovenia Somalia Sri Lanka Sudan Suomi Veikkausliiga Ykkönen Sveitsi Syyria Tadžikistan Taiwan Tansania Tanska Thaimaa Togo Trinidad ja Tobago Tšekki Tunisia Turkki Turkmenistan Uganda Ukraina Unkari Uruguay USA MLS Uusi-Seelanti Uzbekistan Valko-Venäjä Venezuela Venäjä Vietnam Viro Wales Yhdistyneet arabiemiirikunnat Zimbabwe Aasia Asian Cup MM-kisat Afrikka Afrikan Cup Of Nations MM-kisat Australia & Oseania MM-kisat Etelä-Amerikka Copa America Copa Libertadores MM-kisat Eurooppa Euro Mestarien liiga Eurooppa-liiga UEFA Nations League EM-kisat U21 EM-kisat U19 MM-kisat EM-kisat U17 Maailma MM-kisat Olympialaiset MM-kisat U20 MM-kisat U17 Ystävyysottelu - maajoukkue Ystävyysottelu Pohjois- ja Keski-Amerikka Gold Cup MM-kisat