Serbian Cup 2020/2021 - Jalkapallo, Serbia

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.

Jalkapallo Serbia

Serbian Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SERBIA: Serbian Cup¬ZEE÷xSloasB8¬ZB÷167¬ZY÷Serbia¬ZC÷hAqadBCC¬ZD÷p¬ZE÷r7UpCS4m¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷167_xSloasB8¬ZJ÷2¬ZL÷/fi/jalkapallo/serbia/cup/¬ZX÷00Serbia 006Serbia0020000000001000Serbian Cup 011an Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Serbia¬~AA÷IeulJ6XO¬AD÷1603296000¬ADE÷1603296000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Javor¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603302585¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAD¬AF÷Radnicki 1923¬JB÷YuIXAjr4¬WV÷radnicki-1923¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JAV¬AE÷Javor¬JA÷fkJTBWSc¬WU÷javor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷v5tpKnII¬AD÷1603288800¬ADE÷1603288800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Partizan¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603295775¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAC¬AF÷Backa¬JB÷QFEPCCDi¬WV÷backa¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PAR¬AE÷Partizan¬JA÷nPFLDhbo¬WU÷partizan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷bo9hUWuQ¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷FK Vozdovac¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290487¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Graficar Beograd¬JB÷b37QbPXB¬WV÷graficar-beograd¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷VOZ¬AE÷FK Vozdovac¬JA÷Qk9I0o3a¬WU÷fk-vozdovac¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷pr5lVCQJ¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷IMT Novi Beograd¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290175¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indjija¬JB÷C6BUcqmI¬WV÷indjija¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷IMT¬AE÷IMT Novi Beograd¬JA÷4t8Ma5I5¬WU÷imt-novi-beograd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Y7wxM8m6¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jedinstvo Rumenka¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603289984¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬JB÷2wkAAMWN¬WV÷vojvodina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷JED¬AE÷Jedinstvo Rumenka¬JA÷Onj6B2HH¬WU÷jedinstvo-rumenka¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Cx158kJ6¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabel Novi Sad¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAD¬AF÷Radnik¬JB÷ldCcqpYO¬WV÷radnik-surdulica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷KAB¬AE÷Kabel Novi Sad¬JA÷tW8ko63C¬WU÷kabel-novi-sad¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬~AA÷prstLS2C¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mladost¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290512¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VRA¬AF÷Din. Vranje¬JB÷Whut50fo¬WV÷din-vranje¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MLA¬AE÷Mladost¬JA÷d0lE9tnU¬WU÷mladost-lucani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷WvH66TmJ¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novi Pazar¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290064¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CUK¬AF÷Cukaricki¬JB÷dG4E1Rmg¬WV÷cukaricki¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷NOV¬AE÷Novi Pazar¬JA÷IP5A27Yn¬WU÷novi-pazar¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷Yo219V30¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rad¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290564¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Rad¬JA÷2uAonnl6¬WU÷rad¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KOL¬AF÷Kolubara¬JB÷A5DgpQII¬WV÷kolubara¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fDOWsjAP¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Radnicki Pirot¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603289955¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRO¬AF÷Proleter¬JB÷t6Lu9UCG¬WV÷proleter-novi-sad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷RAD¬AE÷Radnicki Pirot¬JA÷S2HyAAcA¬WU÷radnicki-pirot¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷jqlXMlYa¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Smederevo¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290327¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAD¬AF÷Radnicki Nis¬JB÷fDo2Cr2B¬WV÷radnicki-nis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷SME¬AE÷Smederevo¬JA÷GMnbDOn5¬WU÷smederevo¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷hlI279YC¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Susica¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290040¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPS¬AF÷Sp. Subotica¬JB÷O2663mJt¬WV÷subotica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷SUS¬AE÷Susica¬JA÷2a0u8TAP¬WU÷susica¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷ChkTNUIg¬AD÷1603283400¬ADE÷1603283400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trayal Krusevac¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603290035¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TSC¬AF÷TSC Backa Topola¬JB÷MamfE4Xb¬WV÷tsc-backa-topola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷TRA¬AE÷Trayal Krusevac¬JA÷8dqjFpIh¬WU÷trayal-krusevac¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4SoLPjls¬AD÷1603281600¬ADE÷1603281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Macva¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603288175¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MET¬AF÷Metalac¬JB÷pK9xdNHU¬WV÷metalac¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷MAC¬AE÷Macva¬JA÷6TAYd32O¬WU÷macva-sabac¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷rJpPOA3m¬AD÷1603197000¬ADE÷1603197000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Napredak¬ER÷1/16 finaali¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603204055¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAR¬AF÷Zarkovo¬JB÷EZqnGQ2n¬WV÷zarkovo¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷NAP¬AE÷Napredak¬JA÷zqorH6mt¬WU÷napredak¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~
15
fixtures
0
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Kieli: Suomi
Dark mode
mainos
mainos