NBA 2020/2021 - Koripallo, USA

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
bookmaker
Jopa 50€ vedonlyöntikrediittiä
Vain uusille asiakkaille. Minimitalletus 5€:a. Vedonlyöntikrediitit ovat käytössä talletusta vastaavalla määrällä. Minimikertoimet, vedot ja maksutapa rajoitukset ovat voimassa. Palautuksista vähennetään vedonlyöntikrediitin suuruun. Aikarajoitukset ja ehdot ovat voimassa. 18+.

Koripallo USA

NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/fi/koripallo/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WQP7CiJ1¬AD÷1611007200¬ADE÷1611007200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611016416¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷8EC0ixLT¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷18¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷31¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷ANbSndTp¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷24¬BD÷24¬BF÷27¬BH÷29¬AW÷1¬~AA÷l2z3DX3e¬AD÷1611000000¬ADE÷1611000000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611008151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷zmaggbjH¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AG÷104¬BA÷28¬BC÷26¬BE÷28¬BG÷22¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷EwbchI5N¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷125¬BB÷32¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷38¬AW÷1¬~AA÷txXfFgZr¬AD÷1610998200¬ADE÷1610998200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611006884¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷f9cwctih¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷30¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷Yadsd06b¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷20¬BH÷26¬AW÷1¬~AA÷d4eOKFBL¬AD÷1610989200¬ADE÷1610989200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610998032¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷bmFLvayO¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷ANIPwJjU¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷13¬BD÷25¬BF÷16¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷r1iKLedF¬AD÷1610938800¬ADE÷1610938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610947112¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷4QFHuuMH¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷20¬BH÷21¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷QZGDtL6B¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷36¬BC÷25¬BE÷39¬BG÷29¬AW÷1¬~AA÷lvhGMys9¬AD÷1610935200¬ADE÷1610935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610944431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷I9D5rsxa¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷25¬BC÷33¬BE÷36¬BG÷29¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷d0C9s1i5¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷33¬BF÷30¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷AmgCNHR2¬AD÷1610931600¬ADE÷1610931600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610940513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷AqAcp37n¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷26¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷OnE1qNMh¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷32¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷W4lXaEZe¬AD÷1610913600¬ADE÷1610913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610922225¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷6mkrrDQI¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬AG÷101¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷pvlnsXuP¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷27¬BD÷40¬BF÷22¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷OvoP1z5q¬AD÷1610906400¬ADE÷1610906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610915197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷Q9mSoeRg¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷25¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷40nWpFt0¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷rsXfJ2zH¬AD÷1610853000¬ADE÷1610853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610861375¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷dzqOnyCm¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷38¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷IqpKmHds¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷34¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷26¬AW÷1¬~AA÷zHTnLO54¬AD÷1610845800¬ADE÷1610845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610854024¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷APi3VZtD¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷25¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷18¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷lGj7UgdJ¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷26¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷dQUrM4jb¬AD÷1610845800¬ADE÷1610845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610854279¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷2aleXeC0¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷19¬BG÷25¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷tjmaWFR6¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷38¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷W86EQrg4¬AD÷1610844000¬ADE÷1610844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610852400¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷YkL4bIVk¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷22¬BG÷28¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷CtK8cxod¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷113¬BB÷27¬BD÷37¬BF÷23¬BH÷26¬AM÷Pelaa kotiottelunsa eri stadionilla - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷E1uvNpyh¬AD÷1610838600¬ADE÷1610838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610846653¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷fZpmZHsl¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷38¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷8xkiYycf¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷33¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷2RyzOQLo¬AD÷1610835300¬ADE÷1610835300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610842966¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷OnOFiQcF¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷0CoqzbSs¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷19¬AW÷1¬~AA÷nF1Q3NzU¬AD÷1610766000¬ADE÷1610766000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610775530¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷OSyQU2j2¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷16¬BH÷21¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷APXLVryd¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷20¬BC÷37¬BE÷27¬BG÷28¬AW÷1¬~AA÷lOmhasqo¬AD÷1610766000¬ADE÷1610766000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610773950¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷xWP7gnT2¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷31¬BC÷30¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷GMOBh6r9¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷138¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷37¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷Uw7L43LN¬AD÷1610762400¬ADE÷1610762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610770636¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷xCZDX46q¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷33¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷G2YHWOLk¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷28¬BH÷18¬AW÷1¬~AA÷dQ8D6PjB¬AD÷1610758800¬ADE÷1610758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610768262¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷0WuzumE9¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷127¬AT÷118¬BI÷9¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷37¬BG÷31¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷C6qvv7TF¬WV÷chicago-bulls¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷125¬AU÷118¬BJ÷7¬BB÷30¬BD÷38¬BF÷27¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷SW1cA7in¬AD÷1610757000¬ADE÷1610757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610765177¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷z7a6P7EM¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷24¬BH÷25¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷dG02QmaG¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷34¬BC÷26¬BE÷28¬BG÷36¬AW÷1¬~AA÷M7G09R6h¬AD÷1610757000¬ADE÷1610757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610765729¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷UTbAORTS¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷6kjxKoxp¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷25¬BD÷30¬BF÷25¬BH÷23¬AW÷1¬~AA÷0bF48oMb¬AD÷1610757000¬ADE÷1610757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610766439¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0CktJ5ij¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷v3lpIP6d¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷34¬BH÷28¬AW÷1¬~
242
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/fi/koripallo/usa/nba/¬ZX÷02USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷xrkT0fKk¬AD÷1610910000¬ADE÷1610910000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷bNozpZe6¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷CQkvqgBC¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷AemyaYl2¬AD÷1610928000¬ADE÷1610928000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷EDORkPqP¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GMAgoqht¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷vTpTJZQR¬AD÷1610996400¬ADE÷1610996400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nqfVb2Mu¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷QZhZcMyn¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷UBrBBBY7¬AD÷1611016200¬ADE÷1611016200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1611021403¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷OQnABu6o¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷30¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷xUjEAaLi¬WV÷milwaukee-bucks¬GRB÷0¬AH÷76¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷20¬AL÷{"1":[{"TVI":602,"BU":"http:\/\/www.ruutu.fi\/","BN":"Ruutu"}],"2":[{"BU":"\/fi\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0rBIP28A¬AD÷1611016200¬ADE÷1611016200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1611021450¬BX÷8¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷Qq8jMLNd¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷23¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷xKBfLuw3¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AH÷61¬BB÷18¬BD÷29¬BF÷14¬AL÷{"2":[{"BU":"\/fi\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Pelaa kotiottelunsa eri stadionilla - Amalie Arena.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rFWhzeB8¬AD÷1611018000¬ADE÷1611018000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1611021988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷WjjI9Jzb¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬AG÷64¬BA÷28¬BC÷36¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷AskM8wj4¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AH÷52¬BB÷16¬BD÷36¬AL÷{"1":[{"TVI":602,"BU":"http:\/\/www.ruutu.fi\/","BN":"Ruutu"}],"2":[{"BU":"\/fi\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AByaEDlk¬AD÷1611018000¬ADE÷1611018000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1611022202¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷tQakfvyB¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AH÷61¬BB÷36¬BD÷25¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷SMeoeKL4¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬AG÷55¬BA÷24¬BC÷31¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷M5VdZEQE¬AD÷1611025200¬ADE÷1611025200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷vHgQ7c5A¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷I7hU6HKG¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":602,"BU":"http:\/\/www.ruutu.fi\/","BN":"Ruutu"}],"2":[{"BU":"\/fi\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vsQ1YYuL¬AD÷1611108000¬ADE÷1611108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷A3Gckkkq¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷MwK1l94k¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/fi\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IXO5XheR¬AD÷1611108000¬ADE÷1611108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷G0J5mTJe¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷fiI9nmZ1¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/fi\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Maantieteelliset rajoitukset voimassa. Tili, jolla on varoja vaaditaan, tai ett\u00e4 olet ly\u00f6nyt vetoa viimeisen 24 tunnin aikana. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDBXSC3r¬AD÷1611187200¬ADE÷1611187200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷r7BiBWB2¬WU÷charlotte-hornets¬GRA÷0¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷McAeAjR8¬WV÷washington-wizards¬GRB÷0¬AW÷1¬~AA÷lGFySWIl¬AD÷1611187200¬ADE÷1611187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷GK9a9AtF¬WU÷cleveland-cavaliers¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷UND38UeL¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wv5tRjYf¬AD÷1611187200¬ADE÷1611187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷OpD77lBR¬WU÷indiana-pacers¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷QgaZ28Jr¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AV3pQAm1¬AD÷1611187200¬ADE÷1611187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷YJbw2SYl¬WU÷philadelphia-76ers¬GRA÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷CAcs1nle¬WV÷boston-celtics¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ie3lPU27¬AD÷1611189000¬ADE÷1611189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷6Xdo0631¬WU÷atlanta-hawks¬GRA÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷Kz1kaQI7¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZ9MOMNG¬AD÷1611189000¬ADE÷1611189000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷WtBbKah9¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷AX92JJ7F¬WV÷miami-heat¬GRB÷0¬AM÷Pelaa kotiottelunsa eri stadionilla - Amalie Arena.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dn2hOlID¬AD÷1611190800¬ADE÷1611190800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷CUmyNTAE¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷YwkXN9e8¬WU÷minnesota-timberwolves¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0KSYWtMD¬AD÷1611196200¬ADE÷1611196200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷t4huMmQK¬WU÷houston-rockets¬GRA÷0¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷KfiqL7uR¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENWxW0yK¬AD÷1611198000¬ADE÷1611198000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷xzvBGRmr¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷zLdEFo3l¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8pWtVKjQ¬AD÷1611198000¬ADE÷1611198000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷UsdIE5If¬WU÷los-angeles-clippers¬GRA÷0¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷8YfMDPX0¬WV÷sacramento-kings¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AgI8Qvas¬AD÷1611198000¬ADE÷1611198000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷x8aQCqm7¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷GbbUB32D¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SUCDPbEm¬AD÷1611275400¬ADE÷1611275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷U1nCzmuE¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷r5jGZ6fK¬WV÷los-angeles-lakers¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0rBLNxq0¬AD÷1611284400¬ADE÷1611284400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷n1yjT4Xm¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷QizfSOnf¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6LBHOITg¬AD÷1611284400¬ADE÷1611284400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷xSkKYQ9Q¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷vyxnUpIs¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~~
354
mainos
mainos
Ilmoitusasetukset
Ilmoitukset on blokattu selaimessasi
Asetukset
Kieli: Suomi
Dark mode
mainos
mainos
mainos