AFL 2020 - Australski nogomet, Australija

Australski nogomet Australija

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷p¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷14Australija 010ralija0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584862800¬ADE÷1584862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584870813¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.6.78¬BA÷.5.1.31¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.0.6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.9.51¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.0.12¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584852000¬ADE÷1584852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860323¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.6.90¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.0.24¬BG÷.4.4.28¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.8.62¬BB÷.3.3.21¬BD÷.1.2.8¬BF÷.3.2.20¬BH÷.2.1.13¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584842700¬ADE÷1584842700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584851123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.8.56¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.5.29¬BG÷.2.1.13¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.7.12.54¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.4.22¬BF÷.0.4.4¬BH÷.1.1.7¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.16.76¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.4.34¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.7.13¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.5.29¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788433¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.3.105¬BA÷.5.0.30¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.4.0.24¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AH÷.11.7.73¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.0.18¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584770700¬ADE÷1584770700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584779024¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.5.71¬BA÷.6.0.36¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.3.15¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.3.0.18¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.1.19¬BH÷.0.4.4¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584760200¬ADE÷1584760200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584768242¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.8.9.57¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.4.3.27¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.2.32¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.3.9¬BG÷.1.1.7¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584702304¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.0.6¬BC÷.3.0.18¬BE÷.1.2.8¬BG÷.0.2.2¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.8.86¬BB÷.5.2.32¬BD÷.3.4.22¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584607200¬ADE÷1584607200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584615682¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.9.105¬BA÷.7.2.44¬BC÷.4.1.25¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.4.16¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬AH÷.12.9.81¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.4.10¬BF÷.5.2.32¬BH÷.4.2.26¬AM÷Bez publike.¬AW÷1¬~
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIJA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷p¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/hr/australski-nogomet/australija/afl/¬ZX÷14Australija 010ralija0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷v12EP2tb¬AD÷1585447800¬ADE÷1585447800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷GO1PPZFo¬WU÷geelong-cats¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷UR5TOgVi¬WV÷gold-coast-suns¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷h46IOMe4¬AD÷1585455600¬ADE÷1585455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷Ol5XNDpb¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷WBA¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷2u4yNXa4¬WV÷west-coast-eagles¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷zTeNNtBA¬AD÷1585466400¬ADE÷1585466400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷WE8uMiFA¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷A57qLBUG¬WV÷hawthorn-hawks¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷EJfRM0QG¬AD÷1585815900¬ADE÷1585815900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷4S6mKVqN¬WU÷carlton-blues¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷G2AiJkaT¬WV÷essendon-bombers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷KIIf5Yfq¬AD÷1585903800¬ADE÷1585903800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷YscJE97p¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷CYeNDTMj¬WV÷western-bulldogs¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷b9Hb4hAk¬AD÷1585968300¬ADE÷1585968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷0lk5xDai¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷vul9yXEc¬WV÷collingwood-magpies¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷tY633CPe¬AD÷1585978500¬ADE÷1585978500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷Y1mDziU3¬WU÷adelaide-crows¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷n5iHZAqA¬WV÷brisbane-lions¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷fyB72Wv2¬AD÷1585988700¬ADE÷1585988700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷tSjLYUbG¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷KIkPXlEM¬WV÷port-adelaide-power¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷8vakRFH2¬AD÷1585991400¬ADE÷1585991400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷Eg4SW8TS¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷G2jfSSyp¬WV÷geelong-cats¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷nVcgQZW8¬AD÷1586056200¬ADE÷1586056200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷APkbRnij¬WU÷melbourne-demons¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OSg2Q66d¬WV÷fremantle-dockers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷46hbPgnF¬AD÷1586064000¬ADE÷1586064000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷xWspkjqc¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷GMtllAb3¬WV÷richmond-tigers¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷rci2OD1L¬AD÷1586068800¬ADE÷1586068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷pdohmUD9¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷OnpdnlTF¬WV÷sydney-swans¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷xKj6NXGR¬AD÷1586424900¬ADE÷1586424900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷SIBTTuDl¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷Gr8PULcr¬WU÷brisbane-lions¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷bNdXIiPr¬AD÷1586499600¬ADE÷1586499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷MuBXSaSf¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷WBA¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷0W9ySJs1¬WV÷western-bulldogs¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~AA÷tnnxIBvk¬AD÷1586512200¬ADE÷1586512200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷U5EuRwc7¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷WBA¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷8dDqQcCD¬WV÷west-coast-eagles¬AM÷Odgođeno zbog sigurnosnih razloga.¬AW÷1¬~
183
Postavke obavijesti
Internet preglednik je blokirao obavijesti
Postavke
Jezik: Hrvatski
Tamni način