CFL 2021 - Amerikietiškas futbolas, Kanada

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
Dienos pasiūlymas: 50 nemokamų sukimų!
Lažinkis atsakingai. Galioja lažybų nuostatos. 18+
bookmaker
Nauji bet365 vartotojai dabar gali gauti iki 30 eurų premiją
Minimalus įnašas yra 5 eurai ir tam, kad gautumėte premiją, turite vieną kartą įvykdyti nustatytus reikalavimus, į kuriuos įeina: minimalus statymo koeficientas, statymo suma ir nustatytas išmokėjimo metodas. Į potencialų laimėjimą nėra įskaičiuota premijos suma. Premijai taikomi laiko terminai bei papildomos sąlygos. 18+

Amerikietiškas futbolas Kanada

CFL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷KANADA: CFL - Prieš sezoninės¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷boGDDhBC¬ZD÷t¬ZE÷O6JMWZDH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷15¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/kanada/cfl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0010000000001000CFL - Prieš 021oninės000¬ZXF÷05Kanada 006Kanada0010000000001000CFL - Prieš 021oninės000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷tMrFXQL4¬AD÷1621801800¬ADE÷1621801800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷Ue3KrUit¬WU÷calgary-stampeders¬GRA÷0¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷bV7Osl7n¬WV÷bc-lions¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KCsJWpyB¬AD÷1622158200¬ADE÷1622158200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Argonauts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷Wr6WuSya¬WV÷hamilton-tiger-cats¬GRB÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Argonauts¬JA÷xM6St8Mh¬WU÷toronto-argonauts¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷2yXNV4jH¬AD÷1622244600¬ADE÷1622244600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Alouettes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Redblacks¬JB÷OjOwv66B¬WV÷ottawa-redblacks¬GRB÷0¬WM÷MON¬AE÷Montreal Alouettes¬JA÷UTOZvni5¬WU÷montreal-alouettes¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GvySUO5N¬AD÷1622248200¬ADE÷1622248200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷WGRoxpyO¬WV÷saskatchewan-roughriders¬GRB÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷2sNswQLH¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷A1zWTrLT¬AD÷1622318400¬ADE÷1622318400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EE Football Team¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Stampeders¬JB÷nT1edmMu¬WV÷calgary-stampeders¬GRB÷0¬WM÷EDM¬AE÷EE Football Team¬JA÷A7Qky4jU¬WU÷edmonton-football-team¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷CAMcP2Tp¬AD÷1622763000¬ADE÷1622763000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Tiger-Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Argonauts¬JB÷fg53fRjh¬WV÷toronto-argonauts¬GRB÷0¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Tiger-Cats¬JA÷0W5ae7yn¬WU÷hamilton-tiger-cats¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷bDsYmn6o¬AD÷1622849400¬ADE÷1622849400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷tA3Bh5L4¬WV÷montreal-alouettes¬GRB÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷Yq47go6b¬WU÷ottawa-redblacks¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷x4txm6Li¬AD÷1622854800¬ADE÷1622854800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatchewan Roughriders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Blue Bombers¬JB÷EN1JjqjH¬WV÷winnipeg-blue-bombers¬GRB÷0¬WM÷SAS¬AE÷Saskatchewan Roughriders¬JA÷K02FiPzB¬WU÷saskatchewan-roughriders¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷WQutnQzb¬AD÷1622858400¬ADE÷1622858400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷EE Football Team¬JB÷Mm5RlNKT¬WV÷edmonton-football-team¬GRB÷0¬WM÷LIO¬AE÷BC Lions¬JA÷SQ5Nk35N¬WU÷bc-lions¬GRA÷0¬AN÷n¬~ZA÷KANADA: CFL¬ZEE÷MZFZnvX4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷2JM4FEt0¬ZD÷t¬ZE÷O6JMWZDH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_MZFZnvX4¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/kanada/cfl/¬ZX÷05Kanada 006Kanada0010000000001000CFL 003......000¬ZXF÷05Kanada 006Kanada0010000000001000CFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷pUqpopj4¬AD÷1623371400¬ADE÷1623371400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Blue Bombers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Tiger-Cats¬JB÷CCpy9Q5o¬WV÷hamilton-tiger-cats¬GRB÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Blue Bombers¬JA÷OdigpsTp¬WU÷winnipeg-blue-bombers¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ShZlp45A¬AD÷1623454200¬ADE÷1623454200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Redblacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Alouettes¬JB÷pQrq74zb¬WV÷montreal-alouettes¬GRB÷0¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Redblacks¬JA÷j3qu8pLi¬WU÷ottawa-redblacks¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6qYhqOKG¬AD÷1623538800¬ADE÷1623538800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Stampeders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIO¬AF÷BC Lions¬JB÷jNoi5r5A¬WV÷bc-lions¬GRB÷0¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Stampeders¬JA÷d0nm6Ok4¬WU÷calgary-stampeders¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yi1MRekq¬AD÷1623547800¬ADE÷1623547800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EE Football Team¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷Saskatchewan Roughriders¬JB÷bmka3MZM¬WV÷saskatchewan-roughriders¬GRB÷0¬WM÷EDM¬AE÷EE Football Team¬JA÷UDpe42KG¬WU÷edmonton-football-team¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
90
reklama
reklama
Pranešimų nustatymai
Pranešimai yra blokuojami naršyklės
Nustatymai
Kallba: Lietuvių
Tamsi versija
reklama
reklama
reklama