Premier Lyga 2020/2021 - Futbolas, Kenija

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
Dienos pasiūlymas: 50 nemokamų sukimų!
Lažinkis atsakingai. Galioja lažybų nuostatos. 18+
bookmaker
Nauji bet365 vartotojai dabar gali gauti iki 30 eurų premiją
Minimalus įnašas yra 5 eurai ir tam, kad gautumėte premiją, turite vieną kartą įvykdyti nustatytus reikalavimus, į kuriuos įeina: minimalus statymo koeficientas, statymo suma ir nustatytas išmokėjimo metodas. Į potencialų laimėjimą nėra įskaičiuota premijos suma. Premijai taikomi laiko terminai bei papildomos sąlygos. 18+

Futbolas Kenija

Premier Lyga
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KENIJA: Premier Lyga¬ZEE÷Y7QCbf53¬ZB÷103¬ZY÷Kenija¬ZC÷zeODaH3D¬ZD÷p¬ZE÷Cz6qHk00¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷103_Y7QCbf53¬ZJ÷2¬ZL÷/lt/futbolas/kenija/premier-lyga/¬ZX÷00Kenija 006Kenija0010000000001000Premier Lyga012r Lyga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kenija¬~AA÷44P5SF5n¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandari¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZOO¬AF÷Zoo¬JB÷Ywc5gbfE¬WV÷zoo-fc¬GRB÷0¬WM÷BAN¬AE÷Bandari¬JA÷fmb1fvu8¬WU÷bandari¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷j99VcgxS¬AD÷1606564800¬ADE÷1606564800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAN¬AF÷Rangers¬JB÷nRrrmFqe¬WV÷rangers¬GRB÷0¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬JA÷8zpvleUl¬WU÷leopards¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Um8gPqvP¬AD÷1606568400¬ADE÷1606568400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Leopards¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬JA÷OpVwfATR¬WU÷leopards¬GRA÷0¬WN÷WES¬AF÷Western Stima¬JB÷QgH5kUyq¬WV÷western-stima¬GRB÷0¬AM÷Atidėta dėl saugumo sumetimų.¬~AA÷pKKQNiKH¬AD÷1606568400¬ADE÷1606568400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nzoia Sugar¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZO¬AE÷Nzoia Sugar¬JA÷WUjt7HOD¬WU÷nzoia-sugar¬GRA÷0¬WN÷RAN¬AF÷Rangers¬JB÷ALkp6yvK¬WV÷rangers¬GRB÷0¬AM÷Atidėta dėl saugumo sumetimų.¬~AA÷6TLMOX4B¬AD÷1606568400¬ADE÷1606568400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rangers¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬JA÷4ObfqEW6¬WU÷rangers¬GRA÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidco United¬JB÷IR2brYoD¬WV÷bidco-united¬GRB÷0¬AM÷Atidėta dėl saugumo sumetimų.¬~AA÷AsQ1Tejt¬AD÷1606568400¬ADE÷1606568400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tusker¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUS¬AE÷Tusker¬JA÷QDJHnSL1¬WU÷tusker¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gor Mahia¬JB÷44ILony8¬WV÷mahia¬GRB÷0¬AM÷Atidėta dėl saugumo sumetimų.¬~AA÷8YwzYyrP¬AD÷1606569300¬ADE÷1606569300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mathare Utd.¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Mathare Utd.¬JA÷KGG9llik¬WU÷mathare-united¬GRA÷0¬WN÷KAK¬AF÷Kakamega Homeboyz FC¬JB÷WjKDm86e¬WV÷kakamega-homeboyz-fc¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KKssbdX3¬AD÷1606644000¬ADE÷1606644000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Stima¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidco United¬JB÷dAkpyU7c¬WV÷bidco-united¬GRB÷0¬WM÷WES¬AE÷Western Stima¬JA÷IJjtxAhi¬WU÷western-stima¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷GvT9RZKh¬AD÷1606651200¬ADE÷1606651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariobangi Sharks¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAZ¬AF÷Wazito¬JB÷t40DixPQ¬WV÷wazito¬GRB÷0¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks¬JA÷S0d9hI9K¬WU÷kariobangi-sharks¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷b3IEQgza¬AD÷1606651200¬ADE÷1606651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nairobi City¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NZO¬AF÷Nzoia Sugar¬JB÷xznqnGnl¬WV÷nzoia-sugar¬GRB÷0¬WM÷NCS¬AE÷Nairobi City¬JA÷bqmumdXs¬WU÷nairobi-city-stars¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷xfHIPDk5¬AD÷1606651200¬ADE÷1606651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sofapaka¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEN¬AF÷Kenya CB¬JB÷A1ajpfH0¬WV÷kenya-bank¬GRB÷0¬WM÷SOF¬AE÷Sofapaka¬JA÷WA0noz2f¬WU÷sofapaka-ken¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷EqEzImUn¬AD÷1606651200¬ADE÷1606651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars¬ER÷1 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIH¬AF÷Vihiga United¬JB÷Ig9uGkSt¬WV÷vihiga-united¬GRB÷0¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars¬JA÷0EMDKVJP¬WU÷ulinzi-stars-ken¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷dblqtZZo¬AD÷1606651200¬ADE÷1606651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Western Stima¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Stima¬JA÷llnzdiGC¬WU÷western-stima¬GRA÷0¬WN÷BAN¬AF÷Bandari¬JB÷SvoveBVI¬WV÷bandari¬GRB÷0¬AM÷Atidėta dėl saugumo sumetimų.¬~AA÷h0CdyBlH¬AD÷1607000400¬ADE÷1607000400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rangers¬ER÷3 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬JA÷vLPF8UaI¬WU÷rangers¬GRA÷0¬WN÷WES¬AF÷Western Stima¬JB÷Gpmqi2Up¬WV÷western-stima¬GRB÷0¬AM÷Atidėta dėl saugumo sumetimų.¬~AA÷I7kusFKu¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wazito¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAZ¬AE÷Wazito¬JA÷tOrScDo0¬WU÷wazito¬GRA÷0¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬JB÷KEsWdX06¬WV÷mathare-united¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2LEwNr5t¬AD÷1607087700¬ADE÷1607087700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kenya CB¬ER÷2 etapas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NCS¬AF÷Nairobi City¬JB÷lW4zWG9d¬WV÷nairobi-city-stars¬GRB÷0¬WM÷KEN¬AE÷Kenya CB¬JA÷Au6WWdfj¬WU÷kenya-bank¬GRA÷0¬AN÷n¬~
306
reklama
reklama
Pranešimų nustatymai
Pranešimai yra blokuojami naršyklės
Nustatymai
Kallba: Lietuvių
Tamsi versija
reklama
reklama