NFL 2020/2021 - Bola Sepak Amerika, Amerika Syarikat

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
15% bonus sehingga 100€
Buka satu akaun dengan bet365 hari ini dan tuntut Bonus Deposit 100% anda. Tertakluk kepada T&S. 18+

Bola Sepak Amerika Amerika Syarikat

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL - PlayOff¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷29AGNF0a¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷05Amerika Syar016arikat0000000000001000NFL - PlayOf013layOff000¬ZXF÷05Amerika Syar016arikat0000000000001000NFL - PlayOf013layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷MocBtN7R¬AD÷1610926800¬ADE÷1610926800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610938343¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷tzPF4E7U¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷10¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷8MQ76zwI¬WU÷new-orleans-saints¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷0nu4H9Zi¬AD÷1610913900¬ADE÷1610913900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610924787¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷WfUy4dZ9¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷h4VX4xK3¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷13¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷f9v8GTlb¬AD÷1610846100¬ADE÷1610846100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610857119¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vLXq2z4M¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷QHTu3GlG¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷vN76s3hL¬AD÷1610832900¬ADE÷1610832900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Suku Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610843514¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷2qQB5fhO¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷8¬BH÷0¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷dnN37GNB¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷3¬BC÷16¬BE÷6¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷tGDoh6GR¬AD÷1610327700¬ADE÷1610327700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610339915¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷AazOH0Di¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬AG÷37¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷13¬BG÷14¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷CnwzFbcA¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷48¬BB÷28¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷YDhQpO81¬AD÷1610314800¬ADE÷1610314800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610326271¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷tMJaVJsi¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷SIVH6z5j¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷rPaDmQOr¬AD÷1610301900¬ADE÷1610301900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610311807¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷IqtrDxSM¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷IPwWFvr4¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷C4iUqrO7¬AD÷1610241300¬ADE÷1610241300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pasukan Bola Sepak Washington¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610253278¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Pasukan Bola Sepak Washington¬JA÷fPN3Uwcc¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷9¬BG÷7¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷lnN7TcC3¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷9¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷QmkInpvk¬AD÷1610228400¬ADE÷1610228400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610241195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷OMtvEICG¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷vZvSGKSc¬WU÷seattle-seahawks¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷vigMo4ge¬AD÷1610215500¬ADE÷1610215500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷1/8 Akhir¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610227340¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷lSWD7Gkp¬WV÷indianapolis-colts¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷dzunCdsT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷10¬AW÷1¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷05Amerika Syar016arikat0000000000001000NFL 003......000¬ZXF÷05Amerika Syar016arikat0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~AA÷dQvFzfyr¬AD÷1609723200¬ADE÷1609723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609734263¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Pasukan Bola Sepak Washington¬JB÷vcZt97vH¬WV÷washington-football-team¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷tCGwAmPA¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷jPXNYX5f¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719478¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷rgOK1PWj¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷9¬BF÷10¬BH÷7¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷42PG25Hp¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷G6JuMfMl¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719593¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷bTfxt9AU¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷KxdYtkeO¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷bkyWWBz7¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609721771¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷rDEEN6gA¬WV÷las-vegas-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷15¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷4MFAOnv4¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷15¬AW÷1¬~AA÷UFWRXiL0¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609720801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷AaG6PSOc¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷10¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ddC2Q89i¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷19¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷4Sazrxq8¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719707¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷GnzAf8PN¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷xdy6elAH¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷8¬AW÷1¬~AA÷rJbvsdbE¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷nVQuknmo¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷A9ZDgSvU¬WU÷kansas-city-chiefs¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷xtzzWVkD¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719509¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷S2yn5bwq¬WV÷arizona-cardinals¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷jwEIMQ8G¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷3¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷voEIfFSD¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609720109¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷zTvf3x8e¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷20¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷MPzj4Ihk¬WU÷san-francisco-49ers¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷14¬AW÷1¬~AA÷8tKyNz7r¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708574¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷QFdUsVuI¬WV÷miami-dolphins¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷13¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷EugQrBQB¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷7¬BG÷21¬AW÷1¬~AA÷fcIqLEye¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609707450¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷A1yr1htt¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷lhzn0Cen¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷21¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷xM7lKYj1¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609707867¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷dIwfbjQb¬WV÷pittsburgh-steelers¬GRB÷0¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷13¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷rFZkaWAh¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷jPBhJh67¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708239¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷UVy2dUfB¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷6¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷juwbcAu5¬WU÷detroit-lions¬GRA÷0¬AG÷35¬BA÷6¬BC÷10¬BE÷13¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷0fgqtGDK¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609707827¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷vPDRCkuh¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷0YENDVPo¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷14¬AW÷1¬~AA÷vohmuzTQ¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708761¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷nkHZAT94¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷8bIVB9fb¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷6¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷80rJZDjl¬AD÷1609696800¬ADE÷1609696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Pusingan 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609708035¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷CAXl7o9T¬WV÷atlanta-falcons¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷7¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷YJYp8RgN¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷44¬BA÷10¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷21¬AW÷1¬~AA÷6XX9RGbR¬AD÷1609204500¬ADE÷1609204500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609214819¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷KIgMqiB5¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷3¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷tSfIpXea¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷O8r5SdqL¬AD÷1609118400¬ADE÷1609118400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609128526¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷ChjEoDtg¬WV÷tennessee-titans¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷Y1iAngRn¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷40¬BA÷6¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷A5v1TxUE¬AD÷1609104300¬ADE÷1609104300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609116151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷2J0vhF3P¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷37¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷vuh6mZBt¬WV÷philadelphia-eagles¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷GrucUIE8¬AD÷1609104300¬ADE÷1609104300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609115747¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷lGCdTVQO¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷3¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷APDhUBBI¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷8KtTsHRA¬AD÷1609103100¬ADE÷1609103100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609113995¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷Ofx0XMLr¬WV÷denver-broncos¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷13¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷MojYy3DR¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷19¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷QgC4OSQk¬AD÷1609103100¬ADE÷1609103100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pasukan Bola Sepak Washington¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609113987¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷UBV1irDE¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷WAS¬AE÷Pasukan Bola Sepak Washington¬JA÷jLWchOc8¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷b7ACM6e2¬AD÷1609092000¬ADE÷1609092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609103223¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷ry1sXDRa¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷UXdwYgCg¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷xhtgVba2¬AD÷1609092000¬ADE÷1609092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609103381¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷GlakVidC¬WV÷cincinnati-bengals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷13¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷xb0oWXt6¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷KGB8Nntd¬AD÷1609092000¬ADE÷1609092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609102769¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷zBcZYZdm¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷21¬BH÷7¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷dKbVZFss¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷nBuXtysH¬AD÷1609092000¬ADE÷1609092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609102588¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷WKu8V0je¬WV÷atlanta-falcons¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷hUt4Wtyk¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷0fwLqwcb¬AD÷1609092000¬ADE÷1609092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609104036¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷KbmMv5T8¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷t8lIuoE2¬WU÷new-york-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷S8g1P8Bq¬AD÷1609092000¬ADE÷1609092000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Pusingan 16¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609103572¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷xIrGTvL7¬WV÷indianapolis-colts¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷QsuCUK51¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷14¬AW÷1¬~
266
fixtures
SA÷5¬~ZA÷AMERIKA SYARIKAT: NFL - PlayOff¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷Amerika Syarikat¬ZC÷29AGNF0a¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/my/bola-sepak-amerika/amerika-syarikat/nfl/¬ZX÷05Amerika Syar016arikat0000000000001000NFL - PlayOf013layOff000¬ZXF÷05Amerika Syar016arikat0000000000001000NFL - PlayOf013layOff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Amerika Syarikat¬~UD÷168880¬ZC÷29AGNF0a¬UN÷Perlawanan Akhir¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1612746000¬~AA÷2D6QilM6¬AD÷1611518700¬ADE÷1611518700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷GQxr0EOM¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷p0snaYwT¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2FyaTFF0¬AD÷1611531600¬ADE÷1611531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷SlQFLDAs¬WU÷kansas-city-chiefs¬GRA÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷MBPJKXPm¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~
2
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
advertisement
advertisement
advertisement