Persahabatan Kelab 2021 - Bola Sepak, Dunia

Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
Iklan
bookmaker
15% bonus sehingga 100€
Buka satu akaun dengan bet365 hari ini dan tuntut Bonus Deposit 100% anda. Tertakluk kepada T&S. 18+
Persahabatan Kelab
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0070000000001000Persahabatan018 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷xUVLo6E9¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618365615¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga (Usa)¬JA÷p0P4j1Uj¬WU÷chattanooga¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷LAF¬AF÷LA Force (Usa)¬JB÷YFInFp7i¬WV÷la-force¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KhyHnna3¬AD÷1618347600¬ADE÷1618347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618354691¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬JA÷ED2X89pI¬WU÷detroit-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAL¬AF÷California Utd. (Usa)¬JB÷69Q0isFp¬WV÷california-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷t2xDmSqc¬AD÷1618329600¬ADE÷1618329600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan Stars (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618336960¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FSM¬AE÷Michigan Stars (Usa)¬JA÷6maPAVF5¬WU÷michigan-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego 1904 (Usa)¬JB÷0AbT9kVB¬WV÷san-diego-1904¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tCk7RSad¬AD÷1618326000¬ADE÷1618326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HJK (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618332410¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷tMqtNtdF¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HJK¬AE÷HJK (Fin)¬JA÷YepxOMt9¬WU÷hjk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷rc3opkvr¬AD÷1618309800¬ADE÷1618309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Star (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618317017¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Star (Aus)¬JA÷KxtF3WFI¬WU÷north-star¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷VIR¬AF÷Virginia United (Aus)¬JB÷YupJ2jVO¬WV÷virginia-united¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AXtSjQQ9¬AD÷1618234200¬ADE÷1618234200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anderlecht (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Anderlecht (Bel)¬JA÷YuYQEf7f¬WU÷anderlecht¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷MOL¬AF÷RWD Molenbeek (Bel)¬JB÷CWWUDEM0¬WV÷rwd-molenbeek¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷fDbVVsir¬AD÷1618228800¬ADE÷1618228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618235640¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬JB÷zJ5pJXfs¬WV÷sjk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷IwJINDnQ¬WU÷haka¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷I3XYaYV3¬AD÷1618184400¬ADE÷1618184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club de Foot Montreal (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618191337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Club de Foot Montreal (Can)¬JA÷4h8PKxGf¬WU÷club-de-foot-montreal¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay (Usa)¬JB÷rq7TJdV0¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷C0m8I23K¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618167297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷EcCESGdc¬WU÷el-paso-locomotive¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷rXGIRzC3¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CEWmjkql¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Io3jhxAN¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷GVL¬AF÷Greenville (Usa)¬JB÷C82fidPT¬WV÷greenville-triumph¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷2PI9sRnB¬AD÷1618146000¬ADE÷1618146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618152876¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷p0VbZHid¬WU÷rops-rovaniemi¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REP¬AF÷Hercules (Fin)¬JB÷b3Jtb1Ud¬WV÷js-hercules¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Olx1kho6¬AD÷1618110000¬ADE÷1618110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618116107¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷Yo91yUFK¬WV÷phoenix-rising¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado (Usa)¬JA÷4C4cxA0E¬WU÷colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jTkVGliA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105506¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles (Usa)¬JB÷Kj1jyQop¬WV÷los-angeles¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SAL¬AE÷Real Salt Lake (Usa)¬JA÷IsFOu6wT¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷tUSjHQle¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618095232¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio (Usa)¬JB÷YmUXhqCK¬WV÷san-antonio-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AUS¬AE÷Austin FC (Usa)¬JA÷vRUTgPdE¬WU÷austin-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬~AA÷08QEPxhm¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618095318¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas (Usa)¬JB÷SAu6nNyb¬WV÷dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷HOU¬AE÷Houston (Usa)¬JA÷Ymt2m3Mi¬WU÷houston¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷KWePYcF2¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618086427¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver (Can)¬JB÷Gx1pale3¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷xn2t0Uuc¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Bermain 30 minit untuk setiap dua separuh masa¬~AA÷KU6Heud7¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618088178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷44zkCeCG¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England (Usa)¬JB÷CUZhBFRM¬WV÷new-england¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xYi31E2q¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088348¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷Ch8BPk0N¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷bk47QVpH¬WU÷new-mexico¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷MHRAQIxs¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088648¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷fcsblq7o¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷6slGPaUp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷ELXYUvcg¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal (Usa)¬JB÷OGF5EwqJ¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle (Usa)¬JA÷pQG1FJTC¬WU÷seattle¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬~AA÷GIw8TogL¬AD÷1618075800¬ADE÷1618075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati (Usa)¬JB÷tG4oN68n¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷Ct0sOngt¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬~AA÷GOj70YHk¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081082¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷8OgsKTNp¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷YOR¬AE÷New York (Usa)¬JA÷6F7FO9FT¬WU÷new-york¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷StB9HdpS¬AD÷1618072200¬ADE÷1618072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver (Can)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618079241¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago (Usa)¬JB÷Q5N4nBBc¬WV÷chicago¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver (Can)¬JA÷SK41midi¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷tx9qwOoC¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618077224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JA÷61vPKDwl¬WU÷chattanooga-red-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2 (Usa)¬JB÷K4rTJXhf¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaoCahXe¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618076916¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic (Usa)¬JB÷zVoTsXFi¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷dvmPrD0o¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷WYoNwrF1¬AD÷1618057800¬ADE÷1618057800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TPS (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618064952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TPS¬AE÷TPS (Fin)¬JA÷MVgDVgUC¬WU÷tps¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷0MhHUDqJ¬WV÷hifk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷h2aff6y1¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekenas (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKE¬AE÷Ekenas (Fin)¬JA÷tvHqKoih¬WU÷ekenas-if¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷Keski-Uusimaa (Fin)¬JB÷KUFmJ56b¬WV÷keski-uusimaa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hveJpCB2¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷K0fDlAfl¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honka Akatemia (Fin)¬JB÷ENgHmU9f¬WV÷honka-akatemia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷fZZ5rLzl¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaro (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618058869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaro (Fin)¬JA÷r9EaTxzn¬WU÷jaro¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TPV¬AF÷TPV (Fin)¬JB÷CrJ3Sdkh¬WV÷tpv¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OhjnSaj7¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lahti (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618059950¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷WnphLurP¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAH¬AE÷Lahti (Fin)¬JA÷2D9CCmvP¬WU÷lahti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷l60D1A01¬AD÷1617998400¬ADE÷1617998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City (Usa)¬JA÷dnJ3M2vJ¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota (Usa)¬JB÷Ak7oonHJ¬WV÷minnesota-united¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UkFSMx4H¬AD÷1617991200¬ADE÷1617991200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1617998138¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande (Usa)¬JB÷G2OK0XeR¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold (Usa)¬JA÷xCPG1DtL¬WU÷austin-bold¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zXTKdi6K¬AD÷1617987600¬ADE÷1617987600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617994665¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose (Usa)¬JA÷WAbScttn¬WU÷san-jose¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Roots (Usa)¬JB÷QXcWd0eh¬WV÷oakland-roots¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~~
1988
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DUNIA: Persahabatan Kelab¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dunia¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/my/bola-sepak/dunia/perlawanan-persahabatan-kelab/¬ZX÷00Dunia 005......0070000000001000Persahabatan018 Kelab000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dunia¬~AA÷OzBIFAg2¬AD÷1618312500¬ADE÷1618312500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bashkimi (Mkd)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashkimi (Mkd)¬JA÷EZmbTHFl¬WU÷bashkimi¬GRA÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milano Kumanovo (Mkd)¬JB÷8dm2SyVf¬WV÷milano-kumanovo¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rXFJOd7g¬AD÷1618412400¬ADE÷1618412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sirius (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIR¬AE÷Sirius (Swe)¬JA÷tEqAosi4¬WU÷sirius¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brommapojkarna (Swe)¬JB÷zyqEp16A¬WV÷brommapojkarna¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dzKNNGMa¬AD÷1618502400¬ADE÷1618502400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷ERsIqLLG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷KQ5oShjq¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GKUPpQTF¬AD÷1618588800¬ADE÷1618588800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬JA÷C6HjE4Mc¬WU÷detroit-city¬GRA÷0¬WN÷STU¬AF÷Stumptown Ath. (Usa)¬JB÷6TGfDOy4¬WV÷stumptown¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ey4BpxiU¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston (Usa)¬JA÷hzzRzg9F¬WU÷charleston¬GRA÷0¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina (Usa)¬JB÷ncZUZCOL¬WV÷north-carolina-fc¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷6NnCHMIQ¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷MNFMQfR9¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷GpFQPEtG¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UmIVLfiC¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York 2 (Usa)¬JB÷KpdulzD2¬WV÷new-york¬GRB÷0¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic (Usa)¬JA÷6s8cPjz2¬WU÷hartford-athletic¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QHzhk9bf¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷EHlMnGXp¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh (Usa)¬JB÷2Xs4BaAo¬WV÷pittsburgh¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AsUTqpqM¬AD÷1618606800¬ADE÷1618606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maryland Bobcats (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maryland Bobcats (Usa)¬JA÷I3KbCriA¬WU÷maryland-bobcats¬GRA÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego 1904 (Usa)¬JB÷CQJ2B26G¬WV÷san-diego-1904¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OpYXr4bS¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Amsterdam (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga (Usa)¬JB÷KjNA9tyT¬WV÷chattanooga¬GRB÷0¬WM÷CAL¬AE÷New Amsterdam (Usa)¬JA÷jHI6AMLM¬WU÷new-amsterdam¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷xGIEA3N6¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷4AcqKbLp¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷r1dmJIzi¬WV÷hifk¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Y3cZU16l¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷E94lIiAm¬WU÷haka¬GRA÷0¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷rq9hHBPg¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EHcaNG3n¬AD÷1618668000¬ADE÷1618668000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Turku (Fin)¬JA÷hvv0AIUa¬WU÷inter-turku¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Mariehamn (Fin)¬JB÷MDr49xp6¬WV÷mariehamn¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AsjaaPr9¬AD÷1618686000¬ADE÷1618686000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Omaha (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Omaha (Usa)¬JA÷U1WdwXCN¬WU÷union-omaha¬GRA÷0¬WN÷SWO¬AF÷Sporting Kansas City 2 (Usa)¬JB÷OOV0xiST¬WV÷sporting-kansas-city¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EDXuVyji¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham (Usa)¬JA÷bHbv7HkB¬WU÷birmingham-legion¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JB÷hvbr6y5H¬WV÷chattanooga-red-wolves¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷8WYwDtRs¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷SKIUOYeM¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas (Usa)¬JB÷MsIYNhBS¬WV÷dallas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷jZQ4I0Es¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Tulsa (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷FC Tulsa (Usa)¬JA÷OYzzeMuB¬WU÷fc-tulsa¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷IezvfteH¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2Z3NCfzN¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GVL¬AE÷Greenville (Usa)¬JA÷6sr554E6¬WU÷greenville-triumph¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ. (Usa)¬JB÷zHn94OTC¬WV÷charlotte-independence¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SI2wzOXm¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷YB8Eoqz2¬WU÷indy-eleven¬GRA÷0¬WN÷FOR¬AF÷Forward Madison (Usa)¬JB÷nFddASC2¬WV÷forward-madison¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GnJ94TeP¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷fwBiw58D¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬WN÷TUC¬AF÷Tucson (Usa)¬JB÷rg4Z1loE¬WV÷tucson¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fH6SEAF1¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷OC Blues (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCB¬AE÷OC Blues (Usa)¬JA÷hOJLzR45¬WU÷orange-county-sc¬GRA÷0¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷noJPZpKB¬WV÷los-angeles¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2uy5lC0C¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷UHfXV7wr¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising (Usa)¬JA÷Cx85zlVQ¬WU÷phoenix-rising¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fFwkjCxc¬AD÷1618747200¬ADE÷1618747200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷Io795EQs¬WU÷rops-rovaniemi¬GRA÷0¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷C86D4Yul¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
41
Iklan
Iklan
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
Iklan
Afrika Selatan Liga Premier Albania Algeria Amerika Syarikat MLS Andorra Angola Arab Saudi Argentina Armenia Aruba Australia Austria Bundesliga Azerbaijan Bahrain Bangladesh Belanda Eredivisie Belarus Belgium Liga Jupiler Benin Bermuda Bolivia Bosnia dan Herzegovina Botswana Brazil Serie A Bulgaria Burkina Faso Burundi Cameroon Chile Colombia Costa Rica Croatia Curaçao Cyprus Denmark Djibouti Ecuador El Salvador Emiriah Arab Bersatu England Liga Premier Liga Championship Liga Satu Liga Dua Piala EFL Piala FA Estonia Eswatini Fiji Filipina Finland Gabon Gambia Georgia Ghana Gibraltar Greece Guatemala Guinea Habsyah Haiti Honduras Hong Kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Ireland Utara Israel Itali Serie A Serie B Coppa Italia Ivory Coast Jamaica Jepun Jerman Bundesliga 2. Bundesliga Jordan Kanada Kazakhstan Kemboja Kenya Kepulauan Faroe Korea Selatan Kosovo Kuwait Kyrgyzstan Laos Latvia Lesotho Liberia Libya Liechtenstein Lithuania Lubnan Luxembourg Maghribi Makau Makedonia Utara Malawi Malaysia Liga Super Liga Premier Piala Malaysia Maldives Mali Malta Mauritania Mauritius Mesir Mexico Moldova Mongolia Montenegro Mozambique Myanmar Namibia New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Palestin Panama Paraguay Perancis Ligue 1 Peru Poland Portugal Primeira Liga Qatar Republik China di Taiwan Republik Congo Republik Czech Republik Demokratik Congo Republik Dominika Republik Rakyat China Romania Rusia Rwanda Réunion San Marino Scotland Senegal Sepanyol LaLiga Copa del Rey Serbia Seychelles Sierra Leone Singapura Slovakia Slovenia Somalia Sri Lanka Sudan Sweden Switzerland Syria Tajikistan Tanjung Verde Tanzania Thailand Togo Trinidad dan Tobago Tunisia Turki Turkmenistan Uganda Ukraine Uruguay Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Yaman Zambia Zimbabwe Afrika Piala Negara-negara Afrika Piala Dunia Amerika Selatan Copa América Copa Libertadores Piala Dunia Amerika Utara dan Tengah Piala Emas Piala Dunia Asia Piala Asia Piala Dunia Australia dan Oceania Piala Dunia Dunia Piala Dunia Sukan Olimpik Piala Dunia B20 Piala Dunia B17 Persahabatan Antarabangsa Persahabatan Kelab Eropah Euro Liga Juara-juara Liga Europa Liga Negara-Negara UEFA Euro B21 Euro B19 Piala Dunia Euro B17