Gresk Cup 2020/2021 - Fotball, Hellas

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Opp til 1.000 kr i bonuskroner for nye kunder hos bet365
bet365 matcher ditt kvalifiserende innskudd opp til 1.000 kr. Gevinster er ekskludert innsats for spillkreditter. Regler, tidsbegrensing og unntak gjelder. 18+

Fotball Hellas

Gresk Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷HELLAS: Gresk Cup¬ZEE÷lxsVKym6¬ZB÷83¬ZY÷Hellas¬ZC÷rNv95Yq2¬ZD÷p¬ZE÷rLNWiJeO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷83_lxsVKym6¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/hellas/gresk-cup/¬ZX÷00Hellas 006Hellas0140000000001000Gresk Cup 009sk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hellas¬~AA÷tjja4Tde¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Agios Nikolaos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Minotavros¬JB÷QuI78ukD¬WV÷minotavros¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷AGI¬AE÷Agios Nikolaos¬JA÷nkJ39LZ6¬WU÷agios-nikolaos¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷t6Wy1fj3¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anagennisi Arta¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potamia¬JB÷p2xlripp¬WV÷potamia¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷ANA¬AE÷Anagennisi Arta¬JA÷rgjMnXyT¬WU÷anagennisi-arta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬~AA÷lhBKBB4L¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ellispontos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEP¬AF÷Hephaestus Vrontamas¬JB÷thCEJ5cE¬WV÷hephaestus-vrontamas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷ELL¬AE÷Ellispontos¬JA÷21DAKor8¬WU÷ellispontos¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷2q3XkUs2¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Iraklis Xylokastrou¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603905248¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Iraklis Xylokastrou¬JA÷Q1Tx6nTE¬WU÷iraklis-xylokastrou¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Koronida Koiladas¬JB÷xxXt56rL¬WV÷koronida-koiladas¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UV4PijDk¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalivion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos Palamas¬JB÷raJyg8b2¬WV÷atromitos-palamas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷KAL¬AE÷Kalivion¬JA÷48KXglqd¬WU÷kalivion¬GRA÷0¬AG÷1¬~AA÷WG0PAVJR¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karitsa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIR¬AF÷Ethnikos Giannitsa¬JB÷EJPLHqSQ¬WV÷ethnikos-giannitsa¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷AE¬AE÷Karitsa¬JA÷zTQHIPCK¬WU÷karitsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬~AA÷Oh4TjASe¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Keratsini¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603905227¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Aris Archangelou¬JB÷WvUY6SD8¬WV÷aris-archangelou¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬WM÷KER¬AE÷Keratsini¬JA÷hlVU78b2¬WU÷keratsini¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷1¬~AA÷OULt0E59¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mesolongi AE¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos Patras¬JB÷hSudtVEd¬WV÷atromitos-patras¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷MES¬AE÷Mesolongi AE¬JA÷EyshsBaj¬WU÷mesolongi-ae¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬~AA÷2y98EDK2¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Panthiraikos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOK¬AF÷Kokkinou¬JB÷Y7ICap6r¬WV÷kokkinou¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷PAN¬AE÷Panthiraikos¬JA÷WbWp4QcR¬WU÷panthiraikos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬~AA÷GS0LhWcq¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthrakikos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TID¬AF÷Anatoli Serron¬JB÷AoLTfUTk¬WV÷anatoli-serron¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PAN¬AE÷Panthrakikos¬JA÷drHPeAEq¬WU÷panthrakikos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OEu43mC1¬AD÷1603889100¬ADE÷1603889100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talos Melidoniou¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KYA¬AF÷Kyanos A. V.¬JB÷lhYIFddt¬WV÷kyanos-astir-varis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬WM÷TAL¬AE÷Talos Melidoniou¬JA÷vq6kXORD¬WU÷talos-melidoniou¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷rLDY1zyc¬AD÷1603886400¬ADE÷1603886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agios Leontas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGI¬AE÷Agios Leontas¬JA÷joYElg7G¬WU÷agios-leontas¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷PAL¬AF÷Pallixouriakos¬JB÷lWjImDMM¬WV÷pallixouriakos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷2LKpaYKF¬AD÷1603886400¬ADE÷1603886400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mesotopos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGI¬AF÷Agios Ierotheos¬JB÷KYXs4Y63¬WV÷agios-ierotheos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷MES¬AE÷Mesotopos¬JA÷6VTw5Eic¬WU÷mesotopos¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷YPni6kSr¬AD÷1603885500¬ADE÷1603885500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paxon¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACH¬AF÷Acheron Kanalaki¬JB÷p2GiCNkl¬WV÷acheron-kanalaki¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬WM÷PAX¬AE÷Paxon¬JA÷WbCmD3zr¬WU÷paxon¬GRA÷0¬AG÷0¬~
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷HELLAS: Gresk Cup¬ZEE÷lxsVKym6¬ZB÷83¬ZY÷Hellas¬ZC÷rNv95Yq2¬ZD÷p¬ZE÷rLNWiJeO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷83_lxsVKym6¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/hellas/gresk-cup/¬ZX÷00Hellas 006Hellas0140000000001000Gresk Cup 009sk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hellas¬~AA÷40JzxFiR¬AD÷1611147600¬ADE÷1611147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aris¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Asteras T.¬JB÷dUsiezcl¬WV÷asteras-t¬GRB÷0¬WM÷ARI¬AE÷Aris¬JA÷pfvmdGsr¬WU÷aris¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WnLSwyNE¬AD÷1611147600¬ADE÷1611147600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Volos¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRE¬AF÷OFI Crete¬JB÷KllD2I4E¬WV÷ofi-crete¬GRB÷0¬WM÷VOL¬AE÷Volos¬JA÷tbk93bk8¬WU÷volos¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNvYHg0e¬AD÷1611155700¬ADE÷1611155700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PAOK¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AEL¬AF÷AEL Larissa¬JB÷G03nSyT1¬WV÷ael-larissa¬GRB÷0¬WM÷PAO¬AE÷PAOK¬JA÷xA4rTHDe¬WU÷paok¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷88jPJFVr¬AD÷1611163800¬ADE÷1611163800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Panetolikos¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLY¬AF÷Olympiakos Piraeus¬JB÷pfbpmw5R¬WV÷olympiakos-piraeus¬GRB÷0¬WM÷PAN¬AE÷Panetolikos¬JA÷xUfxkazF¬WU÷panetolikos¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29OixOoA¬AD÷1611171000¬ADE÷1611171000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AEK Athens FC¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AEK¬AE÷AEK Athens FC¬JA÷0Qv3mnaA¬WU÷aek¬GRA÷0¬WN÷APO¬AF÷Apollon Smirnis¬JB÷vHw7n6EG¬WV÷apollon-smirnis¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jXuUIZpk¬AD÷1611250200¬ADE÷1611250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷PAS Giannina¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATR¬AF÷Atromitos¬JB÷jXbtlJkL¬WV÷atromitos¬GRB÷0¬WM÷GIA¬AE÷PAS Giannina¬JA÷4GdUjL52¬WU÷pas-giannina¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xlvxHDF1¬AD÷1612368000¬ADE÷1612368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AEL Larissa¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AEL¬AE÷AEL Larissa¬JA÷n3pCrcDr¬WU÷ael-larissa¬GRA÷0¬WN÷PAO¬AF÷PAOK¬JB÷r7eYkuL8¬WV÷paok¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWNeyr1G¬AD÷1612368000¬ADE÷1612368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Apollon Smirnis¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷Apollon Smirnis¬JA÷rm5vUcbk¬WU÷apollon-smirnis¬GRA÷0¬WN÷AEK¬AF÷AEK Athens FC¬JB÷WC1zVwqq¬WV÷aek¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pf13XYar¬AD÷1612368000¬ADE÷1612368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asteras T.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Asteras T.¬JA÷UstagER0¬WU÷asteras-t¬GRA÷0¬WN÷ARI¬AF÷Aris¬JB÷jiseffCf¬WV÷aris¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GvwtGXU7¬AD÷1612368000¬ADE÷1612368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atromitos¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIA¬AF÷PAS Giannina¬JB÷tvaFsHSl¬WV÷pas-giannina¬GRB÷0¬WM÷ATR¬AE÷Atromitos¬JA÷EicNuec1¬WU÷atromitos¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9KWxexL¬AD÷1612368000¬ADE÷1612368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷OFI Crete¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷OFI Crete¬JA÷SEiL0dZQ¬WU÷ofi-crete¬GRA÷0¬WN÷VOL¬AF÷Volos¬JB÷lOhH1xKK¬WV÷volos¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqHOvH78¬AD÷1612368000¬ADE÷1612368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympiakos Piraeus¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympiakos Piraeus¬JA÷Sf1RvFC7¬WU÷olympiakos-piraeus¬GRA÷0¬WN÷PAN¬AF÷Panetolikos¬JB÷KUcJtyre¬WV÷panetolikos¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
12
advertisement
advertisement
Notifikasjonsinnstillinger
Notifikasjoner blir blokkert av nettleseren
Innstillinger
Språk: Norsk
Dark mode
advertisement
advertisement