Polish Cup Women 2020/2021 - Fotball, Polen

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Opp til 1.000 kr i bonuskroner for nye kunder hos bet365
bet365 matcher ditt kvalifiserende innskudd opp til 1.000 kr. Gevinster er ekskludert innsats for spillkreditter. Regler, tidsbegrensing og unntak gjelder. 18+

Fotball Polen

Polish Cup Women
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup Women¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷s¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/polen/polish-cup-women/¬ZX÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZXF÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷Y54CiTEf¬AD÷1607256000¬ADE÷1607256000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unia Opole K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unia Opole K¬JA÷IuxBceXh¬WU÷unia-opole¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna K¬JB÷C2yFdFna¬WV÷gornik-leczna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬~AA÷roVFiiOs¬AD÷1606302000¬ADE÷1606302000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bydgoszcz K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYG¬AE÷Bydgoszcz K¬JA÷dO6Cnwlp¬WU÷sportis-kkp-bydgoszcz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GDA¬AF÷Gdansk K¬JB÷ARAGoc3j¬WV÷aplg-gdansk¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GYaHB2Cq¬AD÷1606046400¬ADE÷1606046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piastow K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIA¬AE÷Piastow K¬JA÷h8iarpCm¬WU÷piastow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik K¬JB÷nVj3s4Rg¬WV÷row-rybnik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷693dg9YE¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stare Oborzyska K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stare Oborzyska K¬JA÷W89rERXs¬WU÷stare-oborzyska¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KRA¬AF÷UJ Krakow K¬JB÷Aa8nDoml¬WV÷uj-krakow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷dEWsdFQi¬AD÷1605949200¬ADE÷1605949200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷R. Rzeszow K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw K¬JB÷v1qwBV09¬WV÷slask-wroclaw¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow K¬JA÷IirsAkGF¬WU÷r-rzeszow¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0CSdY7dk¬AD÷1605726000¬ADE÷1605726000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loczki Wyszkow K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOC¬AE÷Loczki Wyszkow K¬JA÷zq1tYR7G¬WU÷loczki-wyszkow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAR¬AF÷Tarnovia Tarnow K¬JB÷Ua5FRPpp¬WV÷tarnovia-tarnow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷rZQPys3s¬AD÷1605724200¬ADE÷1605724200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKR¬AE÷Skra K¬JA÷IP7jC52f¬WU÷skra-czestochowa¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CZS¬AF÷Czarni Sosnowiec K¬JB÷dG6fBPH0¬WV÷czarni-sosnowiec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷xzsgwHE8¬AD÷1605722400¬ADE÷1605722400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KS Raszyn K¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604520083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KSR¬AE÷KS Raszyn K¬JA÷YibupRZA¬WU÷ks-raszyn¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PIA¬AF÷Piastow K¬JB÷SEcqqokH¬WV÷piastow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷AslIuj4F¬AD÷1605720600¬ADE÷1605720600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Myslenice K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MYS¬AE÷Myslenice K¬JA÷IPL8JShN¬WU÷myslenice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz III W¬JB÷6k6rDQVj¬WV÷uks-sms-lodz¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MLThZmsq¬AD÷1605699000¬ADE÷1605699000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LUKS Sportowa Czworka Radom K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUK¬AE÷LUKS Sportowa Czworka Radom K¬JA÷SIcYZmw4¬WU÷luks-sportowa-czworka-radom¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala K¬JB÷69dxZ7hA¬WV÷rekord-bielsko-biala¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷OpEifkJ8¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bronowianka Krakow K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bronowianka Krakow K¬JA÷Q9sBWZm9¬WU÷bronowianka-krakow¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MID¬AF÷Medyk Konin K¬JB÷vDoFVg3F¬WV÷medyk-konin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬~AA÷ImN1XRBe¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Czarni Sosnowiec II K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZS¬AE÷Czarni Sosnowiec II K¬JA÷8dalW5xT¬WU÷czarni-sosnowiec¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice K¬JB÷2D3NP3Fd¬WV÷katowice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬~AA÷h6wNvAJL¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Medyk Konin 2 K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605706996¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin 2 K¬JA÷dGKCIn8T¬WU÷medyk-konin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POL¬AF÷KSP Kielce K¬JB÷Sb7vE6Gp¬WV÷ksp-kielce¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dvM5WoR1¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stomilanki Olsztyn II K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STI¬AF÷Stilon Gorzow K¬JB÷OM4JQq0j¬WV÷stilon-gorzow¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷OLS¬AE÷Stomilanki Olsztyn II K¬JA÷EZapXoNM¬WU÷stomilanki-olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷jaQTz1Im¬AD÷1605697200¬ADE÷1605697200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trojka Staszowka K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SRO¬AF÷Sroda K¬JB÷4tA293nD¬WV÷polonia-sroda-wielkopol¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TRO¬AE÷Trojka Staszowka K¬JA÷jw6bAqX6¬WU÷trojka-staszowka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷AsAmeV32¬AD÷1605693600¬ADE÷1605693600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notec Inowroclaw K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notec Inowroclaw K¬JA÷hdq3YeJd¬WU÷notec-inowroclaw¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOR¬AF÷Gorzno K¬JB÷Wnr7XFY2¬WV÷unifreeze-gorzno¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷6¬~AA÷4tsRwUYR¬AD÷1605690000¬ADE÷1605690000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UKS SMS Lodz II K¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UKS¬AE÷UKS SMS Lodz II K¬JA÷KhfQyA8i¬WU÷uks-sms-lodz¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UKS¬AF÷UKS SMS Lodz K¬JB÷YebUzUNc¬WV÷uks-sms-lodz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷x2VNNGcO¬AD÷1605434400¬ADE÷1605434400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gdansk K¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Biedrzychowice K¬JB÷SxvX8hjj¬WV÷biedrzychowice¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GDA¬AE÷Gdansk K¬JA÷YFvT9Yzp¬WU÷aplg-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬~AA÷GhURMzDU¬AD÷1605182400¬ADE÷1605182400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dolcan Zabki K¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAB¬AE÷Dolcan Zabki K¬JA÷W6UMVFc3¬WU÷zabkovia-zabki¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw K¬JB÷0tZQUZC9¬WV÷slask-wroclaw¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~
48
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup Women¬ZEE÷zwmDLSl8¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷hprqlBEj¬ZD÷s¬ZE÷4bvzaRBE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_zwmDLSl8¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/polen/polish-cup-women/¬ZX÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZXF÷00Polen 005......0200000000001000Polish Cup W016 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷hKdaHyM0¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Czarni Sosnowiec K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CZS¬AE÷Czarni Sosnowiec K¬JA÷0YSyStfl¬WU÷czarni-sosnowiec¬GRA÷0¬WN÷KRA¬AF÷UJ Krakow K¬JB÷U7XuR09f¬WV÷uj-krakow¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷QXf7FFjD¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorzno K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRO¬AF÷Trojka Staszowka K¬JB÷06liObgD¬WV÷trojka-staszowka¬GRB÷0¬WM÷GOR¬AE÷Gorzno K¬JA÷E9xZnrWD¬WU÷unifreeze-gorzno¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fmJUWGLm¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Katowice K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slask Wroclaw K¬JB÷jwSWzxwJ¬WV÷slask-wroclaw¬GRB÷0¬WM÷KAT¬AE÷Katowice K¬JA÷2FvvqZUu¬WU÷katowice¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷ttwfwJrK¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medyk Konin 2 K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medyk Konin 2 K¬JA÷OrS8tt9s¬WU÷medyk-konin¬GRA÷0¬WN÷HUE¬AF÷Rekord Bielsko-Biala K¬JB÷I5RCu0Om¬WV÷rekord-bielsko-biala¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷nsd3Gey7¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Myslenice K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MYS¬AE÷Myslenice K¬JA÷8bWqQKO0¬WU÷myslenice¬GRA÷0¬WN÷BYG¬AF÷Bydgoszcz K¬JB÷2LVmPvv7¬WV÷sportis-kkp-bydgoszcz¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2kvjvaTD¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stomilanki Olsztyn II K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Stomilanki Olsztyn II K¬JA÷h0ywn2oK¬WU÷stomilanki-olsztyn¬GRA÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna K¬JB÷MZusoM0Q¬WV÷gornik-leczna¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷COTPXd6s¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tarnovia Tarnow K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROW¬AF÷ROW Rybnik K¬JB÷4MTOxb86¬WV÷row-rybnik¬GRB÷0¬WM÷TAR¬AE÷Tarnovia Tarnow K¬JA÷CnTSyINC¬WU÷tarnovia-tarnow¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷z3xbxwbQ¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UKS SMS Lodz K¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UKS¬AE÷UKS SMS Lodz K¬JA÷W8VGvKwf¬WU÷uks-sms-lodz¬GRA÷0¬WN÷MID¬AF÷Medyk Konin K¬JB÷QVUKwvg0¬WV÷medyk-konin¬GRB÷0¬AN÷n¬~
8
advertisement
advertisement
Notifikasjonsinnstillinger
Notifikasjoner blir blokkert av nettleseren
Innstillinger
Språk: Norsk
Dark mode
advertisement
advertisement