Diski Challenge 2020/2021 - Fotball, Sør-Afrika

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
bookmaker
Opp til 1.000 kr i bonuskroner for nye kunder hos bet365
bet365 matcher ditt kvalifiserende innskudd opp til 1.000 kr. Gevinster er ekskludert innsats for spillkreditter. Regler, tidsbegrensing og unntak gjelder. 18+

Fotball Sør-Afrika

Diski Challenge
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SØR-AFRIKA: Diski Challenge¬ZEE÷Cv72CrW9¬ZB÷175¬ZY÷Sør-Afrika¬ZC÷vcj87Pic¬ZD÷p¬ZE÷OzRl2pNa¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_Cv72CrW9¬ZJ÷2¬ZL÷/no/fotball/sr-afrika/diski-challenge/¬ZX÷00Sør-Afrika 010Afrika0020000000001000Diski Challe015llenge000¬ZXF÷00Sør-Afrika 010Afrika0020000000001000Diski Challe015llenge000¬ZCC÷0¬ZAF÷Sør-Afrika¬~AA÷lKeiFIri¬AD÷1609660800¬ADE÷1609660800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic U23¬JA÷ARtGiNTQ¬WU÷bloem-celtic¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns U23¬JB÷S6Tsmsxr¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷SAfeExbc¬AD÷1609660800¬ADE÷1609660800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows U23¬JA÷tAXon1il¬WU÷golden-arrows¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch U23¬JB÷zXWkoL6f¬WV÷stellenbosch-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷SpPaBzrG¬AD÷1609660800¬ADE÷1609660800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U23¬JA÷nRQm6MrK¬WU÷supersport-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷BAR¬AF÷Baroka U23¬JB÷tlQi5tbQ¬WV÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷YNPeCGS9¬AD÷1609660800¬ADE÷1609660800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swallows U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWA¬AE÷Swallows U23¬JA÷MmZ1rJjD¬WU÷swallows-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma U23¬JB÷ziNq72TD¬WV÷tshakhuma¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷MD35iFjp¬AD÷1609574400¬ADE÷1609574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards U23¬JA÷p6tNVu77¬WU÷black-leopards¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷MIX¬AF÷Cape Town City U23¬JB÷b9U4fPq8¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷zH79jZ5j¬AD÷1609574400¬ADE÷1609574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TS Galaxy U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates U23¬JB÷WzrCh3EK¬WV÷orlando-pirates¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷TSG¬AE÷TS Galaxy U23¬JA÷x0T8gqaE¬WU÷ts-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬~AA÷4KgHYWdq¬AD÷1608458400¬ADE÷1608458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu U23¬JA÷YJtylMN9¬WU÷amazulu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd U23¬JB÷SttumtwG¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rBhLXjCk¬AD÷1608458400¬ADE÷1608458400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swallows U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWA¬AE÷Swallows U23¬JA÷vHqqn0hM¬WU÷swallows-fc¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards U23¬JB÷YwqmoK7S¬WV÷black-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷nu7kwDlS¬AD÷1608451200¬ADE÷1608451200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United U23¬JB÷fTsXl283¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic U23¬JA÷QgwTkrgc¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬~AA÷Yy3ovgZL¬AD÷1608451200¬ADE÷1608451200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIX¬AE÷Cape Town City U23¬JA÷WW3qrWZj¬WU÷cape-town-city¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport Utd U23¬JB÷n3vPjOwi¬WV÷supersport-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷jDDtuZJF¬AD÷1608364800¬ADE÷1608364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka U23¬JA÷0lDDmhCT¬WU÷baroka¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch U23¬JB÷ITauqCKp¬WV÷stellenbosch-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷CMExtF49¬AD÷1608364800¬ADE÷1608364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs U23¬JA÷SMa6kEsH¬WU÷kaizer-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy U23¬JB÷McE9lYdN¬WV÷ts-galaxy¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷Io0Ztek3¬AD÷1608364800¬ADE÷1608364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns U23¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608364864¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns U23¬JA÷f91bizD4¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U23¬JB÷lW02jfSA¬WV÷golden-arrows¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷ve1Vsyzc¬AD÷1608364800¬ADE÷1608364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma U23¬JB÷t6cfhGcb¬WV÷tshakhuma¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U23¬JA÷nqbjgdrh¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷AHfdCquc¬AD÷1607857200¬ADE÷1607857200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tshakhuma U23¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607864413¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Tshakhuma U23¬JA÷YXTpxtzn¬WU÷tshakhuma¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs U23¬JB÷SfTly0kh¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷8CGDm02d¬AD÷1607850000¬ADE÷1607850000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka U23¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607856989¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka U23¬JA÷I7vxIxkU¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns U23¬JB÷fsVtwMKu¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷f9C9ltmj¬AD÷1607846400¬ADE÷1607846400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows U23¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607853387¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows U23¬JA÷pftUJbKH¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic U23¬JB÷vHuYIIZN¬WV÷bloem-celtic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0nD5kMXq¬AD÷1607846400¬ADE÷1607846400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U23¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607853802¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United U23¬JB÷WjxQKv5B¬WV÷chippa-united¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U23¬JA÷xUxMLKk5¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷5¬BC÷2¬~
30
fixtures
0
advertisement
advertisement
Notifikasjonsinnstillinger
Notifikasjoner blir blokkert av nettleseren
Innstillinger
Språk: Norsk
Dark mode
advertisement
advertisement