Prijateljske utakmice - Klubovi 2021 - Fudbal, Svet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bookmaker
Do 30 € u kreditu za klađenje za nove korisnike bet365
Minimalni depozit od 5 € i 1x uplaćen tiket da bi vam odobrili kredit za klađenje. Minimalne kvote, način klađenja i plaćanja se primenjuje. Povrat isključuje kredit za klađenje. Vremensko ograničenje i UK se primenjuju. 18+
Prijateljske utakmice - Klubovi
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SVET: Prijateljske utakmice - Klubovi¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/svet/prijateljske-utakmice-klubovi/¬ZX÷00Svet 004......0070000000001000Prijateljske031lubovi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷2PI9sRnB¬AD÷1618146000¬ADE÷1618146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618152876¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷p0VbZHid¬WU÷rovaniemi¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷Hercules (Fin)¬JB÷b3Jtb1Ud¬WV÷js-hercules¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Olx1kho6¬AD÷1618110000¬ADE÷1618110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618116107¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷Yo91yUFK¬WV÷phoenix-rising¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids (Usa)¬JA÷4C4cxA0E¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jTkVGliA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake (Usa)¬JA÷IsFOu6wT¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬JB÷Kj1jyQop¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tUSjHQle¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618095232¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin FC (Usa)¬JA÷vRUTgPdE¬WU÷austin-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio (Usa)¬JB÷YmUXhqCK¬WV÷san-antonio-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷08QEPxhm¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618095318¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo (Usa)¬JA÷Ymt2m3Mi¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷SAu6nNyb¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷KWePYcF2¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618086427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷xn2t0Uuc¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷Gx1pale3¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Igraju se dva poluvremena po 30 minuta.¬~AA÷KU6Heud7¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618088178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷44zkCeCG¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution (Usa)¬JB÷CUZhBFRM¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xYi31E2q¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088348¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷Ch8BPk0N¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷bk47QVpH¬WU÷new-mexico¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷MHRAQIxs¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷6slGPaUp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷fcsblq7o¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELXYUvcg¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷pQG1FJTC¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal (Usa)¬JB÷OGF5EwqJ¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GIw8TogL¬AD÷1618075800¬ADE÷1618075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷Ct0sOngt¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati (Usa)¬JB÷tG4oN68n¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GOj70YHk¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081082¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls (Usa)¬JA÷6F7FO9FT¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷8OgsKTNp¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷StB9HdpS¬AD÷1618072200¬ADE÷1618072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps (Can)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618079241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JA÷SK41midi¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire (Usa)¬JB÷Q5N4nBBc¬WV÷chicago-fire¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tx9qwOoC¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618077224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JA÷61vPKDwl¬WU÷chattanooga-red-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2 (Usa)¬JB÷K4rTJXhf¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaoCahXe¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618076916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷dvmPrD0o¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic (Usa)¬JB÷zVoTsXFi¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WYoNwrF1¬AD÷1618057800¬ADE÷1618057800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TPS Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618064952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TPS¬AE÷TPS Turku (Fin)¬JA÷MVgDVgUC¬WU÷tps-turku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷0MhHUDqJ¬WV÷hifk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷h2aff6y1¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekenas (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKE¬AE÷Ekenas (Fin)¬JA÷tvHqKoih¬WU÷ekenas-if-fotboll¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷Keski-Uusimaa (Fin)¬JB÷KUFmJ56b¬WV÷pk-keski-uusimaa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hveJpCB2¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷K0fDlAfl¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honka Akatemia (Fin)¬JB÷ENgHmU9f¬WV÷honka-akatemia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷fZZ5rLzl¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaro (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618058869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaro (Fin)¬JA÷r9EaTxzn¬WU÷jaro¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TPV¬AF÷TPV (Fin)¬JB÷CrJ3Sdkh¬WV÷tpv¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OhjnSaj7¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lahti (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618059950¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAH¬AE÷Lahti (Fin)¬JA÷2D9CCmvP¬WU÷lahti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷WnphLurP¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷l60D1A01¬AD÷1617998400¬ADE÷1617998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City (Usa)¬JA÷dnJ3M2vJ¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota (Usa)¬JB÷Ak7oonHJ¬WV÷minnesota-united¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UkFSMx4H¬AD÷1617991200¬ADE÷1617991200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1617998138¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande (Usa)¬JB÷G2OK0XeR¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold (Usa)¬JA÷xCPG1DtL¬WU÷austin-bold¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zXTKdi6K¬AD÷1617987600¬ADE÷1617987600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617994665¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes (Usa)¬JA÷WAbScttn¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Roots (Usa)¬JB÷QXcWd0eh¬WV÷oakland-roots¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~~
1978
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SVET: Prijateljske utakmice - Klubovi¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Svet¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/rs/fudbal/svet/prijateljske-utakmice-klubovi/¬ZX÷00Svet 004......0070000000001000Prijateljske031lubovi000¬ZCC÷0¬ZAF÷Svet¬~AA÷OdK57DHC¬AD÷1618014600¬ADE÷1618014600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville SC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC (Usa)¬JA÷nPeTySad¬WU÷nashville-sc¬GRA÷0¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham (Usa)¬JB÷zukB0Bxc¬WV÷birmingham-legion¬GRB÷0¬~AA÷hbwOi9Lu¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷KaaPo (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAA¬AE÷KaaPo (Fin)¬JA÷rcYo6cqg¬WU÷kaapo¬GRA÷0¬WN÷PEI¬AF÷Peimari United (Fin)¬JB÷xKXk5Hba¬WV÷peimari-united¬GRB÷0¬~AA÷jJM9jTuC¬AD÷1618084800¬ADE÷1618084800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Lights (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷California Utd. (Usa)¬JB÷4ptdE5rH¬WV÷california-united¬GRB÷0¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights (Usa)¬JA÷QgshFoTA¬WU÷las-vegas-lights¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷C0m8I23K¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷rXGIRzC3¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷EcCESGdc¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷tpZTXCPM¬AD÷1618164000¬ADE÷1618164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Inter Miami (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami (Usa)¬JA÷Mgvx8Zbj¬WU÷inter-miami¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC (Can)¬JB÷zcrt7gEd¬WV÷toronto-fc¬GRB÷0¬~AA÷CEWmjkql¬AD÷1618171200¬ADE÷1618171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GVL¬AF÷Greenville (Usa)¬JB÷C82fidPT¬WV÷greenville-triumph¬GRB÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Io3jhxAN¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷KbYUVKsm¬AD÷1618171200¬ADE÷1618171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷x0DgHua0¬WU÷seattle-sounders¬GRA÷0¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷j3HcGaE6¬WV÷la-galaxy¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷I3XYaYV3¬AD÷1618178400¬ADE÷1618178400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club de Foot Montreal (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Club de Foot Montreal (Can)¬JA÷4h8PKxGf¬WU÷club-de-foot-montreal¬GRA÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay (Usa)¬JB÷rq7TJdV0¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fDbVVsir¬AD÷1618228800¬ADE÷1618228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬JB÷zJ5pJXfs¬WV÷sjk¬GRB÷0¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷IwJINDnQ¬WU÷haka¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷rc3opkvr¬AD÷1618309800¬ADE÷1618309800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Star (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia United (Aus)¬JB÷YupJ2jVO¬WV÷virginia-united¬GRB÷0¬WM÷NOR¬AE÷North Star (Aus)¬JA÷KxtF3WFI¬WU÷north-star¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷tCk7RSad¬AD÷1618326000¬ADE÷1618326000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HJK Helsinki (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷tMqtNtdF¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬WM÷HEL¬AE÷HJK Helsinki (Fin)¬JA÷YepxOMt9¬WU÷hjk-helsinki¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷rXFJOd7g¬AD÷1618412400¬ADE÷1618412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sirius (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brommapojkarna (Swe)¬JB÷zyqEp16A¬WV÷brommapojkarna¬GRB÷0¬WM÷SIR¬AE÷Sirius (Swe)¬JA÷tEqAosi4¬WU÷sirius¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷dzKNNGMa¬AD÷1618502400¬ADE÷1618502400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷KQ5oShjq¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷ERsIqLLG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬AN÷n¬~~
40
Reklama
Reklama
Podešavanje obaveštenja
Obaveštenja su onemogućena u vašem pregledniku
Podešavanja
Jezik: Srpski
Tamni režim
Reklama
Albania Alžir Andora Angola Argentina Aruba Australija Austrija Tipico Bundesliga Azerbejdžan Bahrein Bangladesh Belgija Jupiler League Belorusija Benin Bermudi Bolivija Bosna i Hercegovina Botswana Brazil Serie A Bugarska Burkina Faso Burundi Cambodia Cape Verde Congo Crna Gora Curaçao Danska Djibouti Dominikanska Republika Egipat Ekvador Engleska Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Estonija Eswatini Ethiopia Farski otoci Fidži Finska Francuska Ligue 1 Gabon Gambia Gana Gibraltar Gruzija Grčka Guinea Gvatemala Haiti Holandija Eredivisie Honduras Hong Kong Hrvatska Indija Indonezija Irak Iran Irska Island Italija Serie A Serie B Coppa Italia Ivory Coast Izrael Jamaica Japan Jemen Jermenija Jordan Južna Afrika Premier League Južna Koreja Kamerun Kanada Katar Kazahstan Kenija Kina Kipar Kolumbija Kongo DR Kosovo Kostarika Kuvajt Kyrgyzstan Laos Lesotho Letonija Liban Liberia Libija Liechtenstein Litvanija Luksemburg Makao Malawi Maldives Malezija Mali Malta Maroko Mauritania Mauritius Mađarska Meksiko Moldavija Mongolia Mozambik Myanmar Namibija Nemačka Bundesliga 2. Bundesliga Nicaragua Niger Nigerija North Macedonia Norveška Novi Zeland Oman Pakistan Palestine Panama Paragvaj Peru Philippines Poljska Portugal Primeira Liga Reinion Rumunija Rusija Rwanda SAD MLS Salvador San Marino Saudijska Arabija Senegal Severna Irska Seychelles Sierra Leone Singapur Sirija Slovačka Slovenija Somalia Srbija Sri Lanka Sudan Tajikistan Tajland Tajvan Tanzanija Togo Trinidad i Tobago Tunis Turkmenistan Turska Uganda Ujedinjeni Arapski emirati Ukrajina Urugvaj Uzbekistan Vels Venecuela Vijetnam Zambia Zimbabve Češka Republika Čile Škotska Španija LaLiga Copa del Rey Švajcarska Švedska Afrika Africa Cup of Nations World Cup Azija Asian kup World Cup Evropa Euro Champions League Europa League UEFA Nations League Euro U21 Euro U19 World Cup Euro U17 Južna Amerika Copa América Copa Libertadores World Cup Okeanija World Cup Severna i Centralna Amerika Gold Cup World Cup Svet World Cup Olimpijske igre U20 Svetski kup U17 Svetski kup Međunarodne prijateljske utakmice Prijateljske utakmice - Klubovi