Vänskapsmatcher klubblag 2021 - Fotboll, Värld

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+
Vänskapsmatcher klubblag
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷VÄRLD: Vänskapsmatcher klubblag¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Värld¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/se/fotboll/varld/vanskapsmatcher-klubblag/¬ZX÷00Värld 005......0070000000001000Vänskapsmatc024ubblag000¬ZCC÷0¬ZAF÷Värld¬~AA÷xUVLo6E9¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618365615¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga (Usa)¬JA÷p0P4j1Uj¬WU÷chattanooga¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷LAF¬AF÷LA Force (Usa)¬JB÷YFInFp7i¬WV÷la-force¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷KhyHnna3¬AD÷1618347600¬ADE÷1618347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618354691¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬JA÷ED2X89pI¬WU÷detroit-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAL¬AF÷California Utd. (Usa)¬JB÷69Q0isFp¬WV÷california-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷t2xDmSqc¬AD÷1618329600¬ADE÷1618329600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan Stars (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618336960¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan Stars (Usa)¬JA÷6maPAVF5¬WU÷michigan-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego 1904 (Usa)¬JB÷0AbT9kVB¬WV÷san-diego-1904¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tCk7RSad¬AD÷1618326000¬ADE÷1618326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HJK Helsinki (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618332410¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEL¬AE÷HJK Helsinki (Fin)¬JA÷YepxOMt9¬WU÷hjk-helsinki¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷tMqtNtdF¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rc3opkvr¬AD÷1618309800¬ADE÷1618309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Star (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618317017¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Star (Aus)¬JA÷KxtF3WFI¬WU÷north-star¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷VIR¬AF÷Virginia United (Aus)¬JB÷YupJ2jVO¬WV÷virginia-united¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AXtSjQQ9¬AD÷1618234200¬ADE÷1618234200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anderlecht (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Anderlecht (Bel)¬JA÷YuYQEf7f¬WU÷anderlecht¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷MOL¬AF÷RWD Molenbeek (Bel)¬JB÷CWWUDEM0¬WV÷rwd-molenbeek¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷fDbVVsir¬AD÷1618228800¬ADE÷1618228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618235640¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷IwJINDnQ¬WU÷haka¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬JB÷zJ5pJXfs¬WV÷sjk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷I3XYaYV3¬AD÷1618184400¬ADE÷1618184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club de Foot Montreal (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618191337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Club de Foot Montreal (Can)¬JA÷4h8PKxGf¬WU÷club-de-foot-montreal¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay (Usa)¬JB÷rq7TJdV0¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷C0m8I23K¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618167297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷EcCESGdc¬WU÷el-paso-locomotive¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷rXGIRzC3¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CEWmjkql¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Io3jhxAN¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷GVL¬AF÷Greenville (Usa)¬JB÷C82fidPT¬WV÷greenville-triumph¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷2PI9sRnB¬AD÷1618146000¬ADE÷1618146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618152876¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Hercules (Fin)¬JB÷b3Jtb1Ud¬WV÷js-hercules¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷p0VbZHid¬WU÷rovaniemi¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Olx1kho6¬AD÷1618110000¬ADE÷1618110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618116107¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷Yo91yUFK¬WV÷phoenix-rising¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids (Usa)¬JA÷4C4cxA0E¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jTkVGliA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake (Usa)¬JA÷IsFOu6wT¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬JB÷Kj1jyQop¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tUSjHQle¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618095232¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin FC (Usa)¬JA÷vRUTgPdE¬WU÷austin-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio (Usa)¬JB÷YmUXhqCK¬WV÷san-antonio-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷08QEPxhm¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618095318¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo (Usa)¬JA÷Ymt2m3Mi¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷SAu6nNyb¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷KWePYcF2¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618086427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷xn2t0Uuc¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷Gx1pale3¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Spelar två 30 minuters halvor.¬~AA÷KU6Heud7¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618088178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷44zkCeCG¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution (Usa)¬JB÷CUZhBFRM¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xYi31E2q¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088348¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷bk47QVpH¬WU÷new-mexico¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷Ch8BPk0N¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MHRAQIxs¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷6slGPaUp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷fcsblq7o¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELXYUvcg¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷pQG1FJTC¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal (Usa)¬JB÷OGF5EwqJ¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GIw8TogL¬AD÷1618075800¬ADE÷1618075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷Ct0sOngt¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷CIN¬AF÷FC Cincinnati (Usa)¬JB÷tG4oN68n¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GOj70YHk¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081082¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷8OgsKTNp¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls (Usa)¬JA÷6F7FO9FT¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷StB9HdpS¬AD÷1618072200¬ADE÷1618072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps (Can)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618079241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JA÷SK41midi¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire (Usa)¬JB÷Q5N4nBBc¬WV÷chicago-fire¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tx9qwOoC¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618077224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JA÷61vPKDwl¬WU÷chattanooga-red-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2 (Usa)¬JB÷K4rTJXhf¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaoCahXe¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618076916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷dvmPrD0o¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic (Usa)¬JB÷zVoTsXFi¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WYoNwrF1¬AD÷1618057800¬ADE÷1618057800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TPS Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618064952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TPS¬AE÷TPS Turku (Fin)¬JA÷MVgDVgUC¬WU÷tps-turku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷0MhHUDqJ¬WV÷hifk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷h2aff6y1¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekenas (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKE¬AE÷Ekenas (Fin)¬JA÷tvHqKoih¬WU÷ekenas-if-fotboll¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷Keski-Uusimaa (Fin)¬JB÷KUFmJ56b¬WV÷pk-keski-uusimaa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hveJpCB2¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷K0fDlAfl¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honka Akatemia (Fin)¬JB÷ENgHmU9f¬WV÷honka-akatemia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷fZZ5rLzl¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaro (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618058869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaro (Fin)¬JA÷r9EaTxzn¬WU÷jaro¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TPV¬AF÷TPV Tampere (Fin)¬JB÷CrJ3Sdkh¬WV÷tpv-tampere¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OhjnSaj7¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lahti (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618059950¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷WnphLurP¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAH¬AE÷Lahti (Fin)¬JA÷2D9CCmvP¬WU÷lahti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~~
1988
fixtures
SA÷1¬~ZA÷VÄRLD: Vänskapsmatcher klubblag¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Värld¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/se/fotboll/varld/vanskapsmatcher-klubblag/¬ZX÷00Värld 005......0070000000001000Vänskapsmatc024ubblag000¬ZCC÷0¬ZAF÷Värld¬~AA÷OzBIFAg2¬AD÷1618312500¬ADE÷1618312500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bashkimi (Mkd)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashkimi (Mkd)¬JA÷EZmbTHFl¬WU÷bashkimi¬GRA÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milano Kumanovo (Mkd)¬JB÷8dm2SyVf¬WV÷milano-kumanovo¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rXFJOd7g¬AD÷1618412400¬ADE÷1618412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷IK Sirius (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIR¬AE÷IK Sirius (Swe)¬JA÷tEqAosi4¬WU÷sirius¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brommapojkarna (Swe)¬JB÷zyqEp16A¬WV÷brommapojkarna¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dzKNNGMa¬AD÷1618502400¬ADE÷1618502400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷ERsIqLLG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷KQ5oShjq¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GKUPpQTF¬AD÷1618588800¬ADE÷1618588800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬JA÷C6HjE4Mc¬WU÷detroit-city¬GRA÷0¬WN÷STU¬AF÷Stumptown Ath. (Usa)¬JB÷6TGfDOy4¬WV÷stumptown¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ey4BpxiU¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston (Usa)¬JA÷hzzRzg9F¬WU÷charleston¬GRA÷0¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina (Usa)¬JB÷ncZUZCOL¬WV÷north-carolina-fc¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷6NnCHMIQ¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷MNFMQfR9¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷GpFQPEtG¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UmIVLfiC¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic (Usa)¬JA÷6s8cPjz2¬WU÷hartford-athletic¬GRA÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls 2 (Usa)¬JB÷KpdulzD2¬WV÷new-york-red-bulls¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷QHzhk9bf¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷EHlMnGXp¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh (Usa)¬JB÷2Xs4BaAo¬WV÷pittsburgh¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AsUTqpqM¬AD÷1618606800¬ADE÷1618606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maryland Bobcats (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maryland Bobcats (Usa)¬JA÷I3KbCriA¬WU÷maryland-bobcats¬GRA÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego 1904 (Usa)¬JB÷CQJ2B26G¬WV÷san-diego-1904¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OpYXr4bS¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Amsterdam (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Amsterdam (Usa)¬JA÷jHI6AMLM¬WU÷new-amsterdam¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga (Usa)¬JB÷KjNA9tyT¬WV÷chattanooga¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xGIEA3N6¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷4AcqKbLp¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷r1dmJIzi¬WV÷hifk¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Y3cZU16l¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷E94lIiAm¬WU÷haka¬GRA÷0¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷rq9hHBPg¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EHcaNG3n¬AD÷1618668000¬ADE÷1618668000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Turku (Fin)¬JA÷hvv0AIUa¬WU÷inter-turku¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Mariehamn (Fin)¬JB÷MDr49xp6¬WV÷mariehamn¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AsjaaPr9¬AD÷1618686000¬ADE÷1618686000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Omaha (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Omaha (Usa)¬JA÷U1WdwXCN¬WU÷union-omaha¬GRA÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Kansas City 2 (Usa)¬JB÷OOV0xiST¬WV÷sporting-kansas-city¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EDXuVyji¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham (Usa)¬JA÷bHbv7HkB¬WU÷birmingham-legion¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JB÷hvbr6y5H¬WV÷chattanooga-red-wolves¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷8WYwDtRs¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷MsIYNhBS¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷SKIUOYeM¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷jZQ4I0Es¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Tulsa (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCT¬AE÷FC Tulsa (Usa)¬JA÷OYzzeMuB¬WU÷fc-tulsa¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷IezvfteH¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2Z3NCfzN¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GVL¬AE÷Greenville (Usa)¬JA÷6sr554E6¬WU÷greenville-triumph¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ. (Usa)¬JB÷zHn94OTC¬WV÷charlotte-independence¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SI2wzOXm¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷YB8Eoqz2¬WU÷indy-eleven¬GRA÷0¬WN÷LAU¬AF÷Forward Madison (Usa)¬JB÷nFddASC2¬WV÷forward-madison¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GnJ94TeP¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUC¬AF÷Tucson (Usa)¬JB÷rg4Z1loE¬WV÷tucson¬GRB÷0¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷fwBiw58D¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fH6SEAF1¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC (Usa)¬JA÷hOJLzR45¬WU÷orange-county-sc¬GRA÷0¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷noJPZpKB¬WV÷la-galaxy¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2uy5lC0C¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷UHfXV7wr¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising (Usa)¬JA÷Cx85zlVQ¬WU÷phoenix-rising¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷fFwkjCxc¬AD÷1618747200¬ADE÷1618747200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷Io795EQs¬WU÷rovaniemi¬GRA÷0¬WN÷OUL¬AF÷AC Oulu (Fin)¬JB÷C86D4Yul¬WV÷ac-oulu¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷URA0vO6q¬AD÷1618848000¬ADE÷1618848000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Amsterdam (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Amsterdam (Usa)¬JA÷Ma9x50qp¬WU÷new-amsterdam¬GRA÷0¬WN÷LAF¬AF÷LA Force (Usa)¬JB÷GM8t4Kbj¬WV÷la-force¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷8I94wrMk¬AD÷1618866000¬ADE÷1618866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stumptown Ath. (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stumptown Ath. (Usa)¬JA÷UPCp3vEd¬WU÷stumptown¬GRA÷0¬WN÷CAL¬AF÷California Utd. (Usa)¬JB÷rT0SRNjc¬WV÷california-united¬GRB÷0¬AN÷n¬~~
41
Reklam
Reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Språk: Svenska
Mörkt tema
Reklam
Albanien Algeriet Andorra Angola Argentina Armenien Aruba Australien Azerbajdzjan Bahrain Bangladesh Belarus Belgien Jupiler League Benin Bermuda Bolivia Bosnien och Hercegovina Botswana Brasilien Serie A Bulgarien Burkina Faso Burundi Cambodia Cape Verde Chile Colombia Costa Rica Curaçao Cypern Danmark Djibouti Dominikanska republiken DR Kongo Ecuador Egypten Elfenbenskusten El Salvador England Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Estland Eswatini Ethiopia Fiji Filippinerna Finland Frankrike Ligue 1 Färöarna Förenade Arabemiraten Gabon Gambia Georgia Ghana Gibraltar Grekland Guatemala Guinea Haiti Honduras Hong Kong Indien Indonesien Irak Iran Irland Island Israel Italien Serie A Serie B Coppa Italia Jamaica Japan Jordan Kamerun Kanada Kazakstan Kenya Kina Kongo Kosovo Kroatien Kuwait Kyrgyzstan Laos Lesotho Lettland Libanon Liberia Libyen Liechtenstein Litauen Luxemburg Macao Malawi Malaysia Maldives Mali Malta Marocko Mauritania Mauritius Mexiko Moçambique Moldavien Mongolia Montenegro Myanmar Namibia Nederländerna Eredivisie Nicaragua Niger Nigeria Nordirland Norge North Macedonia Nya Zeeland Oman Pakistan Palestina Panama Paraguay Peru Polen Portugal Primeira Liga Qatar Réunion Rumänien Rwanda Ryssland San Marino Saudiarabien Schweiz Senegal Serbien Seychelles Sierra Leone Singapore Skottland Slovakien Slovenien Somalia Spanien LaLiga Copa del Rey Sri Lanka Sudanas Sverige Allsvenskan Superettan Svenska Cupen Sydafrika Premier League Sydkorea Syrien Tadzjikistan Taiwan Tanzania Thailand Tjeckien Togo Trinidad och Tobago Tunisien Turkiet Turkmenistan Tyskland Bundesliga 2. Bundesliga Uganda Ukraina Ungern Uruguay USA MLS Uzbekistan Wales Venezuela Vietnam Yemen Zambia Zimbabwe Österrike Tipico Bundesliga Afrika Africa Cup of Nations VM Asien Asiatiska Cupen VM Australien och Oceanien VM Europa EM Champions League Europa League UEFA Nations League U21 EM U19 EM VM U17 EM Nord-och Centralamerika Gold Cup VM Sydamerika Copa América Copa Libertadores VM Värld VM Olympiska spelen U20 VM U17 VM Internationella vänskapsmatcher Vänskapsmatcher klubblag