NFL 2020/2021 - Ameriški nogomet, ZDA

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Ameriški nogomet ZDA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/si/ameriski-nogomet/zda/nfl/¬ZX÷05ZDA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷48oSWdIG¬AD÷1606941600¬ADE÷1606941600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606952760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷YXTcvMFq¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷WOsWr27S¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷19¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷pjopwYvj¬AD÷1606785300¬ADE÷1606785300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606796963¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷vkNq7Bkm¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷0bOu8izs¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷8¬AW÷1¬~AA÷jTotvEPq¬AD÷1606699200¬ADE÷1606699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606710359¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷UFyECXRP¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬AH÷25¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷15¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷jPxADDCJ¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷6¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷E7fErfHS¬AD÷1606685100¬ADE÷1606685100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606696157¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷xMlSlUZI¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷17¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷OIpOkAKC¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷14¬AW÷1¬~AA÷hh65pGnG¬AD÷1606683900¬ADE÷1606683900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606693608¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷MVsChCzf¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷ruq8ghLm¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷Wr59qz2M¬AD÷1606683900¬ADE÷1606683900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606695454¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷UeoKjj56¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷6¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷j5nGiWk0¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷bVpWVGXM¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606685549¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷tbX5x0pd¬WV÷las-vegas-raiders¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷27Y1wtVk¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷43¬BA÷6¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷13¬AW÷1¬~AA÷xMqzVzmT¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606684603¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷84Pi03x3¬WV÷los-angeles-chargers¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷8¬BH÷3¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷f1Lm1qNd¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷IFR2Qfep¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606683763¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷tINabs7F¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷2ROeaNi9¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷d6Q6PEAj¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606685203¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷SYL7dLyS¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷45¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷lrN3c1ML¬WU÷indianapolis-colts¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷12¬AW÷1¬~AA÷pS61odX9¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606684475¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷lIq4fY5s¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷hb2yC0yF¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷A9Ellbmi¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606685016¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷bHCwiaak¬WV÷carolina-panthers¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷6¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷pE8Ziupq¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷18¬AW÷1¬~AA÷OCIhmI2c¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606683986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷hvCsjJEe¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷WUAokwU1¬WV÷arizona-cardinals¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷6y8cnxI3¬AD÷1606672800¬ADE÷1606672800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606683523¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷by3XCtM8¬WV÷miami-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Kp4TDM62¬WU÷new-york-jets¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷hYsOXx3A¬AD÷1606426200¬ADE÷1606426200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606438103¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷x2rSqrhM¬WV÷washington-football-team¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷21¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷QRvOpOxG¬WU÷dallas-cowboys¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷A9hJYIm4¬AD÷1606411800¬ADE÷1606411800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Krog 12¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606423796¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷hEtGnp83¬WU÷detroit-lions¬GRA÷0¬AG÷25¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷8¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷W4uKo4N9¬WV÷houston-texans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷15¬AW÷1¬~
177
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ZDA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/si/ameriski-nogomet/zda/nfl/¬ZX÷05ZDA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷0bTW0yXd¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷txQe49Z5¬WU÷atlanta-falcons¬GRA÷0¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KSOa3TlC¬WV÷new-orleans-saints¬GRB÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vkSz0en3¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷ShS717JO¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷l2T32m4I¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OfPMji9k¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷hWadYmln¬WV÷indianapolis-colts¬GRB÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷Eu1hZTYu¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":197,"BU":"http:\/\/sportklub.si\/Spored ","BN":"SportKlub (Slovenija)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WdprbZGF¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷l25PJlZh¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷AB6LKUJn¬WU÷miami-dolphins¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ELZncgWL¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷dS8XHS35¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷IyATI8la¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hCYjdDoS¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷4hCuG6YH¬WV÷las-vegas-raiders¬GRB÷0¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷jk8yHnJB¬WU÷new-york-jets¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YBRvaF19¬AD÷1607277600¬ADE÷1607277600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷Gl7HLA4t¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷tdGkQjdP¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6JERkBOe¬AD÷1607288700¬ADE÷1607288700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷0d34WRIb¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷nga0X73h¬WU÷arizona-cardinals¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KMIVlVw2¬AD÷1607288700¬ADE÷1607288700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷Y91CU5mB¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷fJ28VoY4¬WU÷seattle-seahawks¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YP6DDEG2¬AD÷1607289900¬ADE÷1607289900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷tz5KSqIN¬WV÷philadelphia-eagles¬GRB÷0¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷2q6GTP2H¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CG5HCYV8¬AD÷1607289900¬ADE÷1607289900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷AkejNNuo¬WV÷new-england-patriots¬GRB÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷zc4OR3XT¬WU÷los-angeles-chargers¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hSMEBhoF¬AD÷1607304000¬ADE÷1607304000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷2qrxoRXi¬WV÷denver-broncos¬GRB÷0¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷OhqYo7Io¬WU÷kansas-city-chiefs¬GRA÷0¬AL÷{"1":[{"TVI":197,"BU":"http:\/\/sportklub.si\/Spored ","BN":"SportKlub (Slovenija)"}],"2":[{"BU":"\/si\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Glej \u0161port v \u017eivo na bet365! Ponudba prenosov je vezana na tr\u017ei\u0161\u010de. Potrebuje\u0161 le odprt ra\u010dun z nekaj sredstvi ali pa s sklenjeno stavo v zadnjih 24 urah. BeGambleAware.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷p4QIiXgq¬AD÷1607378400¬ADE÷1607378400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Krog 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷x6AmEp3U¬WV÷washington-football-team¬GRB÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷bFBqFQmO¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~
79
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas
oglas