QMJHL 2020/2021 - Hokej, Kanada

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Hokej Kanada

QMJHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷tY8fZHM3¬ZD÷p¬ZE÷zDoETLRJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/si/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0020000000001000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷Kr2j7mLc¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606688197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷Iy4wMdaG¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷OE4ZMxpA¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷th3n8T5i¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606688403¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷AB0VNIU3¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷Gl1RObFc¬WV÷rimouski-oceanic¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷2RJtI4ZF¬AD÷1606521600¬ADE÷1606521600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606530601¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷GS9wRrsD¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷M5AZROR6¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷OzLxJpK9¬AD÷1606521600¬ADE÷1606521600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606530636¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷AV6VS4C0¬WV÷rimouski-oceanic¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷G87RTpcf¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷6aQXJQ43¬AD÷1606521600¬ADE÷1606521600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606530485¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷xI8NUQsl¬WV÷gatineau-olympiques¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷8r4JV6Ss¬WU÷victoriaville-tigres¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷lOg735KM¬AD÷1606503600¬ADE÷1606503600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606512125¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷tn3AzdE9¬WV÷shawinigan-cataractes¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷CCb6yxa3¬WU÷drummondville-voltigeurs¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷AXf34o5G¬AD÷1606435200¬ADE÷1606435200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606444614¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷YLa2xIqc¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬JA÷KIBKDY6d¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷S8RTK6kc¬AD÷1606435200¬ADE÷1606435200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606443404¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷WItjmZcF¬WV÷baie-comeau-drakkar¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷xdsnlFr9¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷K6pwbqrp¬AD÷1606435200¬ADE÷1606435200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606443755¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷prhlTD6q¬WV÷rimouski-oceanic¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷S25MXgbS¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷S85b5RkA¬AD÷1606417200¬ADE÷1606417200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606425676¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷MXhHEEij¬WV÷quebec-remparts¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷SAgDFfxp¬WU÷gatineau-olympiques¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷2PbmHrv0¬AD÷1606348800¬ADE÷1606348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606358973¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷rB3mrQ4r¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷3¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷QVGLn6dR¬WU÷quebec-remparts¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷tSiwwYe9¬AD÷1606330800¬ADE÷1606330800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606339671¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷Sbc1j7fs¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷t215kR9m¬WU÷shawinigan-cataractes¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷E51f67z4¬AD÷1606262400¬ADE÷1606262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606270937¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷Q17oKzUS¬WV÷victoriaville-tigres¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷dS2sLGEM¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬~
159
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷tY8fZHM3¬ZD÷p¬ZE÷zDoETLRJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/si/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0020000000001000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷OEJYIimt¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605730584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬JA÷pbIJzPaI¬WU÷baie-comeau-drakkar¬GRA÷0¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷OlHNZrFO¬WV÷quebec-remparts¬GRB÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷MaxxIB2n¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605730578¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬JB÷EDdXgn0t¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬GRB÷0¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷C4A5bSiP¬WU÷sherbrooke-phoenix¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷4ORtHVHh¬AD÷1606604400¬ADE÷1606604400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saint John¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷Mw0uhQUh¬WV÷acadie-bathurst-titan¬GRB÷0¬WM÷SAI¬AE÷Saint John¬JA÷8zdyg6Fn¬WU÷saint-john-sea-dogs¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷rFQpGkXb¬AD÷1606608000¬ADE÷1606608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605730593¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬JB÷fibmj4a5¬WV÷val-d-or-foreurs¬GRB÷0¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷G0aqippa¬WU÷drummondville-voltigeurs¬GRA÷0¬~AA÷ClVlF9n5¬AD÷1606676400¬ADE÷1606676400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷t8delrUH¬WV÷charlottetown-islanders¬GRB÷0¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷2HcikOEB¬WU÷acadie-bathurst-titan¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷juUhET1B¬AD÷1606676400¬ADE÷1606676400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cape Breton Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷lYa3nMbU¬WV÷moncton-wildcats¬GRB÷0¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Eagles¬JA÷zVeam2qO¬WU÷cape-breton-eagles¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷Y3JcDmHH¬AD÷1606676400¬ADE÷1606676400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Saint John¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷4pzD6Pqn¬WV÷halifax-mooseheads¬GRB÷0¬WM÷SAI¬AE÷Saint John¬JA÷Qgy975Uu¬WU÷saint-john-sea-dogs¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷rw9X6ofo¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605730600¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷jLvy1LDN¬WV÷sherbrooke-phoenix¬GRB÷0¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷CUuX11bH¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬GRA÷0¬~AA÷tUM5BRoU¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605730608¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷I7tT2sqB¬WV÷victoriaville-tigres¬GRB÷0¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷6XxP3NT4¬WU÷rimouski-oceanic¬GRA÷0¬~AA÷dlJpHOlM¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606587385¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷rZ1PlnZJ¬WV÷rimouski-oceanic¬GRB÷0¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷fJ8sQ2dJ¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷AiNlGr4S¬AD÷1606680000¬ADE÷1606680000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606587121¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷v5meqQds¬WV÷baie-comeau-drakkar¬GRB÷0¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷MP0Tm6lQ¬WU÷val-d-or-foreurs¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷ppA5Gq9i¬AD÷1606950000¬ADE÷1606950000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷hxDYMj01¬WU÷moncton-wildcats¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷4CGxMAF7¬WV÷charlottetown-islanders¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷rg1h9dx5¬AD÷1607036400¬ADE÷1607036400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John¬JA÷pY81t3kN¬WU÷saint-john-sea-dogs¬GRA÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Eagles¬JB÷byD5uN4T¬WV÷cape-breton-eagles¬GRB÷0¬AN÷n¬~
393
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas
oglas