NSL 2003/2004 - Nogomet, Avstralija

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Avstralija

NSL
2003/2004
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AVSTRALIJA: NSL - Play-off zmagovalcev¬ZEE÷4l48RlxC¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷nHflfrj5¬ZD÷s¬ZE÷xIoPwcCT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_4l48RlxC¬ZJ÷114¬ZL÷/si/nogomet/avstralija/nsl/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0250000000001000NSL - Play-o026valcev000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷SMTAPZ0P¬AD÷1081029300¬ADE÷1081029300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Power¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬JB÷2ozR3ila¬WV÷perth-glory¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Power¬JA÷KMpM4XYh¬WU÷parramatta-power¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷A1HK0jOO¬AD÷1080428100¬ADE÷1080428100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷tWoI5DJn¬WV÷adelaide¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷CdsE6g4t¬WU÷perth-glory¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬~AA÷EZNB2CgC¬AD÷1079780400¬ADE÷1079780400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Power¬JB÷Acb0mW3I¬WV÷parramatta-power¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷GzadlClC¬WU÷perth-glory¬GRA÷0¬AG÷0¬AM÷Rezultat prvega kroga: 2-4. Skupaj: 2-6.¬~AA÷WAIG1W8I¬AD÷1079773200¬ADE÷1079773200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷AmenBZeP¬WV÷south-melbourne¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷8rH3njJO¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬~AA÷zqP73hv6¬AD÷1079218500¬ADE÷1079218500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Power¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬JB÷xp0hkhZ5¬WV÷perth-glory¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Power¬JA÷K85mjYJa¬WU÷parramatta-power¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬~ZA÷AVSTRALIJA: NSL - Skupina zmagovalcev¬ZEE÷4l48RlxC¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷48XyeOza¬ZD÷s¬ZE÷xIoPwcCT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_4l48RlxC¬ZJ÷47¬ZL÷/si/nogomet/avstralija/nsl/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0250000000001000NSL - Skupin025valcev000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷tMP34YOa¬AD÷1079218500¬ADE÷1079218500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marconi Stallions¬JB÷tI6qiE4g¬WV÷marconi-stallions¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬JA÷ne7uhfkm¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬AM÷Rezultat prvega kroga: 0-0. Skupaj: 2-0.¬~AA÷O0ci5E9g¬AD÷1079168400¬ADE÷1079168400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷Yi3ygzzs¬WV÷adelaide¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷SAQ8cGRP¬WU÷brisbane-roar¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AM÷Rezultat prvega kroga: 0-3. Skupaj: 4-4.¬~AA÷tx8n6ffm¬AD÷1078613700¬ADE÷1078613700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬JB÷lKR4bdCJ¬WV÷brisbane-roar¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷MDwNZCZI¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬~AA÷2o9r7zus¬AD÷1078613700¬ADE÷1078613700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marconi Stallions¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷rNvJzgKC¬WV÷south-melbourne¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marconi Stallions¬JA÷0bkEyZ46¬WU÷marconi-stallions¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~ZA÷AVSTRALIJA: NSL¬ZEE÷4l48RlxC¬ZB÷24¬ZY÷Avstralija¬ZC÷MqrXe4Lh¬ZD÷s¬ZE÷xIoPwcCT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_4l48RlxC¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/avstralija/nsl/¬ZX÷00Avstralija 010ralija0250000000001000NSL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avstralija¬~AA÷hCNCCdHJ¬AD÷1077922800¬ADE÷1077922800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nova Zelandija Knights¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬JB÷Esm2vyLm¬WV÷brisbane-roar¬GRB÷0¬AH÷3¬WM÷NOV¬AE÷Nova Zelandija Knights¬JA÷d6hcuH5s¬WU÷nova-zelandija-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬~AA÷W2MGBGWP¬AD÷1077922800¬ADE÷1077922800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marconi Stallions¬JB÷neoAxFk0¬WV÷marconi-stallions¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷hYo6wezf¬WU÷perth-glory¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬~AA÷vPHDkZ96¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Utd¬JB÷84QzOFz7¬WV÷sydney-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷vVLWOeL0¬WU÷melbourne-knights¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0YI9jFf0¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Spirit¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Spirit¬JA÷IFXNQHjl¬WU÷northern-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷0vNSPy6f¬WV÷adelaide¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷YoHHlgPC¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Olympic¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Melbourne¬JB÷l03NoJSD¬WV÷south-melbourne¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Olympic¬JA÷nePvNZkD¬WU÷sydney-olympic¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷nkLLmDvJ¬AD÷1077922500¬ADE÷1077922500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wollongong Wolves¬ER÷Krog 26¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷fc6VqccQ¬WV÷newcastle¬GRB÷0¬AH÷0¬WM÷WOL¬AE÷Wollongong Wolves¬JA÷0z7RpwrK¬WU÷wollongong¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬~
165
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas