Jia Liga 2020 - Futbal, Čína

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Jia Liga
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Jia Liga - Boj o zostup - Play off¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷b1FHbRzI¬ZD÷p¬ZE÷MVtuxq5e¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷116¬ZL÷/sk/futbal/cina/jia-liga/¬ZX÷00Čína 004......0010000000001000Jia Liga - B034ay off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷OEioiXFj¬AD÷1605943800¬ADE÷1605943800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Renhe¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605950724¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Renhe¬JA÷dKY1ZW4G¬WU÷beijing-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷2cZczDkA¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-2. Celkovo: 2-3.¬~AA÷Eu6FdghT¬AD÷1605857400¬ADE÷1605857400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605867287¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷GtXowF5i¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬JB÷2wq4EVSj¬WV÷xinjiang-tianshan¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 2-3. Celkovo: 5-4.¬~AA÷pOhshD0p¬AD÷1605684600¬ADE÷1605684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605691441¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷O6zfygz4¬WV÷beijing-renhe¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷fXVkxZKc¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷zk7BcZxN¬AD÷1605598200¬ADE÷1605598200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605605195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷4hQ0FBDp¬WV÷heilongjiang-lava¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬JA÷nDwZJi5T¬WU÷xinjiang-tianshan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~ZA÷ČÍNA: Jia Liga - skupina o postup¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷Q3eeoZhn¬ZD÷p¬ZE÷MVtuxq5e¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷94¬ZL÷/sk/futbal/cina/jia-liga/¬ZX÷00Čína 004......0010000000001000Jia Liga - s027postup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷hpIxXLD2¬AD÷1604820600¬ADE÷1604820600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Better City¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604827392¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬JB÷dU3eRWD9¬WV÷changchun-yatai¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Better City¬JA÷SfaiSCb3¬WU÷chengdu-better-city¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷WzHtWuT8¬AD÷1604820600¬ADE÷1604820600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunshan¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604827388¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEI¬AF÷Meizhou Hakka¬JB÷Us23PArM¬WV÷meizhou-hakka¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KUN¬AE÷Kunshan¬JA÷zL2aQjTF¬WU÷kunshan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GSYg8xy2¬AD÷1604820600¬ADE÷1604820600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Taizhou Yuanda¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604827305¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Greentown¬JB÷l40mThqc¬WV÷zhejiang-greentown¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷PER¬AE÷Taizhou Yuanda¬JA÷z1C5496d¬WU÷taizhou-yuanda¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~ZA÷ČÍNA: Jia Liga - skupina o udržanie¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KQfapg8h¬ZD÷p¬ZE÷MVtuxq5e¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷73¬ZL÷/sk/futbal/cina/jia-liga/¬ZX÷00Čína 004......0010000000001000Jia Liga - s029ržanie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷xbs75hAE¬AD÷1604817000¬ADE÷1604817000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604823455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷nXuI68DT¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Renhe¬JB÷4CSq2SLp¬WV÷beijing-renhe¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷b7r36Yf8¬AD÷1604817000¬ADE÷1604817000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604824062¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷YTyE7lbN¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷v7xA8UrH¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷UeIsajmr¬AD÷1604817000¬ADE÷1604817000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604823785¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEI¬AF÷Heilongjiang Lava¬JB÷vRIr6dvG¬WV÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷p4Jv7xP9¬WU÷nei-mongol¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷pOtB4CPK¬AD÷1604817000¬ADE÷1604817000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenyang Urban FC¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604823647¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang Tianshan¬JB÷bmHS9vui¬WV÷xinjiang-tianshan¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷CHE¬AE÷Shenyang Urban FC¬JA÷r3Rm1nyi¬WU÷shenyang-urban-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷d24KskI7¬AD÷1604817000¬ADE÷1604817000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604823548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Peking Baxy¬JB÷0Gw69ATA¬WV÷beijing-eg¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷WtZ1AjE4¬WU÷sichuan-jiuniu¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷OEuF3WvR¬AD÷1604817000¬ADE÷1604817000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suzhou Dongwu¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604823694¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬JB÷W0Fz8I93¬WV÷shaanxi-changan¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ZUL¬AE÷Suzhou Dongwu¬JA÷xvGW8bfc¬WU÷suzhou-dongwu¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷ra0GrV21¬AD÷1604576100¬ADE÷1604576100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Xinjiang Tianshan¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604582772¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷hjzbBWbb¬WV÷guizhou-zhicheng¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang Tianshan¬JA÷bTzfCCqh¬WU÷xinjiang-tianshan¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷lx1CqBme¬AD÷1604570400¬ADE÷1604570400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heilongjiang Lava¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604577410¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷ngXkDhUo¬WV÷suzhou-dongwu¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HEI¬AE÷Heilongjiang Lava¬JA÷Ykq8l9io¬WU÷heilongjiang-lava¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~ZA÷ČÍNA: Jia Liga - skupina o postup¬ZEE÷86AXRTst¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷Q3eeoZhn¬ZD÷p¬ZE÷MVtuxq5e¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_86AXRTst¬ZJ÷94¬ZL÷/sk/futbal/cina/jia-liga/¬ZX÷00Čína 004......0010000000001000Jia Liga - s027postup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷xxzj9ILe¬AD÷1604559600¬ADE÷1604559600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604566398¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬JA÷U39c6Vyp¬WU÷changchun-yatai¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KUN¬AF÷Kunshan¬JB÷OQ815kij¬WV÷kunshan¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
139
fixtures
0
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Jazyk: Slovenčina
Tmavý režim
Reklama
Albánsko Alžírsko Andorra Anglicko Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Argentína Arménsko Aruba Austrália Azerbajdžan Bahrajn Bangladéš Belgicko Jupiler League Benin Bermudy Bielorusko Bolívia Bosna a Hercegovina Botswana Brazília Serie A Bulharsko Burkina Faso Burundi Curaçao Cyprus Česko Čierna Hora Čile Čína Dánsko Dominikánska republika DR Kongo Džibutsko Egypt Ekvádor Estónsko Eswatini Etiópia Faerské ostrovy Fidži Filipíny Fínsko Francúzsko Ligue 1 Gabon Gambia Ghana Gibraltár Grécko Gruzínsko Guatemala Guinea Haiti Holandsko Eredivisie Honduras Hongkong Chorvátsko India Indonézia Irak Irán Írsko Island Izrael Jamajka Japonsko Jemen Jordánsko Južná Afrika Premier League Južná Kórea Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstan Keňa Kirgizsko Kolumbia Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Laos Lesotho Libanon Libéria Líbya Lichtenštajnsko Litva Lotyšsko Luxembursko Macao Maďarsko Malajzia Malawi Maldivy Mali Malta Maroko Mauretánia Maurícius Mexiko Mjanmarsko Moldavsko Mongolsko Mozambik Namíbia Nemecko Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigéria Nikaragua Nórsko Nový Zéland Omán Pakistan Palestína Panama Paraguaj Peru Pobrežie Slonoviny Poľsko Portugalsko Primeira Liga Rakúsko Tipico Bundesliga Réunion Rumunsko Rusko Rwanda Salvádor San Maríno Saudská Arábia Senegal Severné Írsko Severné Macedónsko Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko Fortuna liga 2. liga Slovnaft Cup Slovinsko Somálsko Spojené Arabské Emiráty Srbsko Srí Lanka Sudán Sýria Škótsko Španielsko LaLiga Copa del Rey Švajčiarsko Švédsko Tadžikistan Taiwan Taliansko Serie A Serie B Coppa Italia Tanzánia Thajsko Togo Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkménsko Uganda Ukrajina Uruguaj USA MLS Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Zambia Zimbabwe Afrika Africký pohár národov Majstrovstvá sveta Austrália a Oceánia Majstrovstvá sveta Ázia Ázijský pohár Majstrovstvá sveta Európa EURO Liga majstrov Európska liga UEFA Liga Národov EURO U21 EURO U19 Majstrovstvá sveta EURO U17 Južná Amerika Copa America Copa Libertadores Majstrovstvá sveta Severná a Stredná Amerika Gold Cup Majstrovstvá sveta Svet Majstrovstvá sveta Olympijské hry Majstrovstvá sveta U20 Majstrovstvá sveta U17 Medzištátne zápasy Prípravné zápasy