Pohár 2020/2021 - Futbal, Izrael

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Pohár
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷p¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/futbal/izrael/pohar/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0070000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷xz5mv7Ph¬AD÷1614018600¬ADE÷1614018600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614025444¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷GvSYFhEE¬WU÷h-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷AFtxFCTK¬WV÷ashkelon¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷C6UCt0oi¬AD÷1614016800¬ADE÷1614016800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614023616¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷OODeK750¬WV÷h-raanana¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷U1EiLmjf¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷CEOyIG8j¬AD÷1614015900¬ADE÷1614015900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1614022480¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷MyBqN9Ls¬WU÷sakhnin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷jBFmMTzl¬WV÷hapoel-hadera¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tEMVLP9O¬AD÷1613933100¬ADE÷1613933100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613939975¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷x8BaEuwA¬WU÷h-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷WUA3DahG¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷pKSKvvG3¬AD÷1613930400¬ADE÷1613930400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613936881¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷AuG7H5kJ¬WU÷h-akko¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JER¬AF÷Beitar Jeruzalem¬JB÷xn4ktkSJ¬WV÷b-jeruzalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷bNWOwbV9¬AD÷1613928900¬ADE÷1613928900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613935698¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Gx3gu9sQ¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷YHkLzTks¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷p08exof5¬AD÷1613928600¬ADE÷1613928600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613935425¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷KlWB8A6l¬WU÷beitar-shimshon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHM¬AF÷Kiryat Shmona¬JB÷EBVF7ULf¬WV÷shmona¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jcTGuK0c¬AD÷1613845800¬ADE÷1613845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613852689¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷xSHaJRK6¬WU÷m-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷WlH3IozD¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fHADp9nP¬AD÷1613834100¬ADE÷1613834100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613843775¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷8fYWeXMr¬WU÷yehuda¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬JB÷xUxyeixk¬WV÷h-haifa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷YNPXIdgp¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷Q5PDSVcK¬WU÷hapoel-afula¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷KSOHRkDQ¬WV÷nof-hagalil¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷SOc0y59B¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745017¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷MyZN58j7¬WV÷h-ironi-rishon¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷h2UJ6ly1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷tS14zPOH¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745141¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷0SXR4S5D¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷EVL9TBrE¬WV÷h-bnei-lod¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bq6qumAn¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613742661¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷OpumhkM7¬WU÷ms-kafr-qasim¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷xlTUGYb8¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tnMTxIpG¬AD÷1613736000¬ADE÷1613736000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nes Tziona¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613745064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷nLgPZn5m¬WU÷nes-tziona¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Maccabi Petah Tikva¬JB÷trgTY6Kg¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GKGvtTft¬AD÷1613732400¬ADE÷1613732400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Netanya¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613739085¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷AsyqgV61¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷GKyufBie¬WU÷netanya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷699iwRva¬AD÷1613732400¬ADE÷1613732400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1613743547¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷l6utEWrR¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MST¬AF÷MS Tira¬JB÷6oS79jir¬WV÷ms-tira¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rqfPcJOQ¬AD÷1608202800¬ADE÷1608202800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Tzur Shalom¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608209680¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷O6dU4tEd¬WV÷ashkelon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷MAC¬AE÷M. Tzur Shalom¬JA÷pGcQ5Mbj¬WU÷maccabi-tzur-shalom¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷fyg3jyH0¬AD÷1608138000¬ADE÷1608138000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Raanana¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608147495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬JA÷xjEa7ZZf¬WU÷h-raanana¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷GtD36gk1¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Pohár¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷bVKYTCbh¬ZD÷p¬ZE÷4G5eRVho¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/futbal/izrael/pohar/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0070000000001000Pohár 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷fBP03Xys¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Jeruzalem¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷Beitar Jeruzalem¬JA÷0pkZB3RI¬WU÷b-jeruzalem¬GRA÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷CKhwBNtP¬WV÷ashdod¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AwlU8gEJ¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷K6mJFoSg¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬GRA÷0¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷bcnNE5s0¬WV÷hapoel-jerusalem¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xfLLb9jC¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷6spO0LYN¬WU÷hapoel-ramat-gan¬GRA÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷pYrSaulU¬WV÷beitar-shimshon¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2yT81B6g¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Haifa¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷H. Haifa¬JA÷hxV06P4n¬WU÷h-haifa¬GRA÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv¬JB÷WST45qKh¬WV÷m-tel-aviv¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷lUnY7DTP¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷SWjRDPd6¬WU÷h-kfar-saba¬GRA÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷6NkVCqCC¬WV÷hapoel-afula¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷8ET42iim¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷MgvVBosP¬WU÷m-haifa¬GRA÷0¬WN÷PET¬AF÷Maccabi Petah Tikva¬JB÷O2Qd75kt¬WV÷m-petach-tikva¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷tSRC0VLa¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Netanya¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷QkT843Zb¬WU÷netanya¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷vgXC3Nl5¬WV÷h-tel-aviv¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷b3MHaky6¬AD÷1615899600¬ADE÷1615899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷YFWG2s4B¬WU÷sakhnin¬GRA÷0¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷C6VK11JH¬WV÷beitar-nordia-jerusalem¬GRB÷0¬AN÷n¬~
8
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Jazyk: Slovenčina
Tmavý režim
Reklama
Albánsko Alžírsko Andorra Anglicko Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Argentína Arménsko Aruba Austrália Azerbajdžan Bahrajn Bangladéš Belgicko Jupiler League Benin Bermudy Bielorusko Bolívia Bosna a Hercegovina Botswana Brazília Serie A Bulharsko Burkina Faso Burundi Curaçao Cyprus Česko Čierna Hora Čile Čína Dánsko Dominikánska republika DR Kongo Džibutsko Egypt Ekvádor Estónsko Eswatini Etiópia Faerské ostrovy Fidži Filipíny Fínsko Francúzsko Ligue 1 Gabon Gambia Ghana Gibraltár Grécko Gruzínsko Guatemala Guinea Haiti Holandsko Eredivisie Honduras Hongkong Chorvátsko India Indonézia Irak Irán Írsko Island Izrael Jamajka Japonsko Jemen Jordánsko Južná Afrika Premier League Južná Kórea Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstan Keňa Kirgizsko Kolumbia Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Laos Lesotho Libanon Libéria Líbya Lichtenštajnsko Litva Lotyšsko Luxembursko Macao Maďarsko Malajzia Malawi Maldivy Mali Malta Maroko Mauretánia Maurícius Mexiko Mjanmarsko Moldavsko Mongolsko Mozambik Namíbia Nemecko Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigéria Nikaragua Nórsko Nový Zéland Omán Pakistan Palestína Panama Paraguaj Peru Pobrežie Slonoviny Poľsko Portugalsko Primeira Liga Rakúsko Tipico Bundesliga Réunion Rumunsko Rusko Rwanda Salvádor San Maríno Saudská Arábia Senegal Severné Írsko Severné Macedónsko Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko Fortuna liga 2. liga Slovnaft Cup Slovinsko Somálsko Spojené Arabské Emiráty Srbsko Srí Lanka Sudán Sýria Škótsko Španielsko LaLiga Copa del Rey Švajčiarsko Švédsko Tadžikistan Taiwan Taliansko Serie A Serie B Coppa Italia Tanzánia Thajsko Togo Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkménsko Uganda Ukrajina Uruguaj USA MLS Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Zambia Zimbabwe Afrika Africký pohár národov Majstrovstvá sveta Austrália a Oceánia Majstrovstvá sveta Ázia Ázijský pohár Majstrovstvá sveta Európa EURO Liga majstrov Európska liga UEFA Liga Národov EURO U21 EURO U19 Majstrovstvá sveta EURO U17 Južná Amerika Copa America Copa Libertadores Majstrovstvá sveta Severná a Stredná Amerika Gold Cup Majstrovstvá sveta Svet Majstrovstvá sveta Olympijské hry Majstrovstvá sveta U20 Majstrovstvá sveta U17 Medzištátne zápasy Prípravné zápasy