USL League Two 2021 - Futbal, USA

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
USL League Two
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷USA: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷dQf1ThiI¬ZD÷p¬ZE÷0C24IPEo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/sk/futbal/usa/usl-league-two/¬ZX÷00USA 003......0030000000001000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tSZglUoK¬AD÷1619910000¬ADE÷1619910000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Chester Utd¬JB÷dI3mvoKj¬WV÷west-chester-united¬GRB÷0¬WM÷NOR¬AE÷Northern Virginia¬JA÷IR4quR4p¬WU÷northern-virginia¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QaBQr89s¬AD÷1620255600¬ADE÷1620255600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Lone Star¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Lone Star¬JA÷Ioew18R3¬WU÷philadelphia-lone-star¬GRA÷0¬WN÷WES¬AF÷West Chester Utd¬JB÷dxfs0StA¬WV÷west-chester-united¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OjPbml1Q¬AD÷1620255600¬ADE÷1620255600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Weston¬JA÷ALiV2Udi¬WU÷weston¬GRA÷0¬WN÷FCM¬AF÷Miami City¬JB÷OOeZ1lCc¬WV÷miami-city¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fZFUsSOm¬AD÷1620428400¬ADE÷1620428400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tobacco Road¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobacco Road¬JA÷42goandG¬WU÷tobacco-road¬GRA÷0¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina Fusion U23¬JB÷rghkb6BM¬WV÷north-carolina-fusion¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷YPEYtnvf¬AD÷1620504000¬ADE÷1620504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay U23¬JB÷EyqLhpZq¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬WM÷FCM¬AE÷Miami City¬JA÷xGigcQQS¬WU÷miami-city¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷Gl4wt6g0¬AD÷1620514800¬ADE÷1620514800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Lone Star¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Lone Star¬JA÷8brPi4lj¬WU÷philadelphia-lone-star¬GRA÷0¬WN÷NOR¬AF÷Northern Virginia¬JB÷nksTjO3d¬WV÷northern-virginia¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ui8suQ86¬AD÷1620597600¬ADE÷1620597600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland County¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland County¬JA÷z5zBF7tc¬WU÷oakland-county¬GRA÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne¬JB÷EeZEERe3¬WV÷fort-wayne¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OE7ovpOC¬AD÷1620601200¬ADE÷1620601200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motown¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motown¬JA÷8IYIDoB9¬WU÷motown¬GRA÷0¬WN÷KUF¬AF÷Morris Elite¬JB÷63iMC5QF¬WV÷morris-elite¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷256kw4wJ¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIO¬AF÷Western Mass Pioneers¬JB÷vHkUAqeS¬WV÷western-pioneers¬GRB÷0¬WM÷TIM¬AE÷Boston Bolts¬JA÷0QjQBPuM¬WU÷boston-bolts¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷l8RP1mGJ¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia Beach¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Beach¬JA÷W8sd633q¬WU÷virginia-beach-united¬GRA÷0¬WN÷LIO¬AF÷Lionsbridge¬JB÷Aat05NIk¬WV÷lionsbridge¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SbQT07VP¬AD÷1620775800¬ADE÷1620775800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Soccer Academy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAJ¬AE÷Southern Soccer Academy¬JA÷4Mu44sYe¬WU÷southern-soccer-academy-kings¬GRA÷0¬WN÷MAJ¬AF÷Tormenta II¬JB÷IPq831m2¬WV÷south-georgia-tormenta¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷pvDedRws¬AD÷1620835200¬ADE÷1620835200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina FC U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina FC U23¬JA÷WSXkSpQ2¬WU÷north-carolina-fc¬GRA÷0¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷AJWgR4u9¬WV÷west-virginia¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷t664f58g¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷RC New Jersey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RC¬AE÷RC New Jersey¬JA÷lWhV7Gvl¬WU÷real-central-new-jersey¬GRA÷0¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷2ZdZ6zff¬WV÷ocean-city¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷bsHaeogm¬AD÷1620860400¬ADE÷1620860400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Weston¬JA÷IqWcQOfF¬WU÷weston¬GRA÷0¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷f9gR8dPs¬WV÷the-villages¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Kd58gPNa¬AD÷1620862200¬ADE÷1620862200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Chester Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Chester Utd¬JA÷dddw6f90¬WU÷west-chester-united¬GRA÷0¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley¬JB÷zmes5EO6¬WV÷lehigh-valley¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷YcEWcvFo¬AD÷1620864000¬ADE÷1620864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Little Rock Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Little Rock Rangers¬JA÷69vJIXh6¬WU÷little-rock-rangers¬GRA÷0¬WN÷SEN¬AF÷Houston FC¬JB÷KCrNHi8C¬WV÷houston-fc¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ClDzcbUi¬AD÷1620864000¬ADE÷1620864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas United¬JA÷EZsRGBNI¬WU÷texas-united¬GRA÷0¬WN÷CRO¬AF÷Corpus Christi FC¬JB÷hQtVFVxP¬WV÷corpus-christi-fc¬GRB÷0¬AN÷n¬~
473
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Jazyk: Slovenčina
Tmavý režim
Reklama
Albánsko Alžírsko Andorra Anglicko Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Argentína Arménsko Aruba Austrália Azerbajdžan Bahrajn Bangladéš Belgicko Jupiler League Benin Bermudy Bielorusko Bolívia Bosna a Hercegovina Botswana Brazília Serie A Bulharsko Burkina Faso Burundi Curaçao Cyprus Česko Čierna Hora Čile Čína Dánsko Dominikánska republika DR Kongo Džibutsko Egypt Ekvádor Estónsko Eswatini Etiópia Faerské ostrovy Fidži Filipíny Fínsko Francúzsko Ligue 1 Gabon Gambia Ghana Gibraltár Grécko Gruzínsko Guatemala Guinea Haiti Holandsko Eredivisie Honduras Hongkong Chorvátsko India Indonézia Irak Irán Írsko Island Izrael Jamajka Japonsko Jemen Jordánsko Južná Afrika Premier League Južná Kórea Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstan Keňa Kirgizsko Kolumbia Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Laos Lesotho Libanon Libéria Líbya Lichtenštajnsko Litva Lotyšsko Luxembursko Macao Maďarsko Malajzia Malawi Maldivy Mali Malta Maroko Mauretánia Maurícius Mexiko Mjanmarsko Moldavsko Mongolsko Mozambik Namíbia Nemecko Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigéria Nikaragua Nórsko Nový Zéland Omán Pakistan Palestína Panama Paraguaj Peru Pobrežie Slonoviny Poľsko Portugalsko Primeira Liga Rakúsko Tipico Bundesliga Réunion Rumunsko Rusko Rwanda Salvádor San Maríno Saudská Arábia Senegal Severné Írsko Severné Macedónsko Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko Fortuna liga 2. liga Slovnaft Cup Slovinsko Somálsko Spojené Arabské Emiráty Srbsko Srí Lanka Sudán Sýria Škótsko Španielsko LaLiga Copa del Rey Švajčiarsko Švédsko Tadžikistan Taiwan Taliansko Serie A Serie B Coppa Italia Tanzánia Thajsko Togo Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkménsko Uganda Ukrajina Uruguaj USA MLS Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Zambia Zimbabwe Afrika Africký pohár národov Majstrovstvá sveta Austrália a Oceánia Majstrovstvá sveta Ázia Ázijský pohár Majstrovstvá sveta Európa EURO Liga majstrov Európska liga UEFA Liga Národov EURO U21 EURO U19 Majstrovstvá sveta EURO U17 Južná Amerika Copa America Copa Libertadores Majstrovstvá sveta Severná a Stredná Amerika Gold Cup Majstrovstvá sveta Svet Majstrovstvá sveta Olympijské hry Majstrovstvá sveta U20 Majstrovstvá sveta U17 Medzištátne zápasy Prípravné zápasy