Kulüpler Arası Dostluk Maçı 2021 - Futbol, Dünya

Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Kulüpler Arası Dostluk Maçı
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dünya¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/futbol/dunya/kulupler-aras-dostluk-mac/¬ZX÷00Dünya 005......0070000000001000Kulüpler Ara027k Maçı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dünya¬~AA÷Olx1kho6¬AD÷1618110000¬ADE÷1618110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618116107¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷Yo91yUFK¬WV÷phoenix-rising¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids (Usa)¬JA÷4C4cxA0E¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jTkVGliA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake (Usa)¬JA÷IsFOu6wT¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬JB÷Kj1jyQop¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tUSjHQle¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618095232¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVU¬AE÷Austin FC (Usa)¬JA÷vRUTgPdE¬WU÷austin-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio (Usa)¬JB÷YmUXhqCK¬WV÷san-antonio-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷08QEPxhm¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618095318¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷SAu6nNyb¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo (Usa)¬JA÷Ymt2m3Mi¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷KWePYcF2¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618086427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷xn2t0Uuc¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷Gx1pale3¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷30'ar dakikalık iki devre oynanacak.¬~AA÷KU6Heud7¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618088178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷44zkCeCG¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution (Usa)¬JB÷CUZhBFRM¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xYi31E2q¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088348¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷Ch8BPk0N¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷bk47QVpH¬WU÷new-mexico¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷MHRAQIxs¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷6slGPaUp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷fcsblq7o¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELXYUvcg¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷pQG1FJTC¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal (Usa)¬JB÷OGF5EwqJ¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GIw8TogL¬AD÷1618075800¬ADE÷1618075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷Ct0sOngt¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati (Usa)¬JB÷tG4oN68n¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GOj70YHk¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081082¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls (Usa)¬JA÷6F7FO9FT¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷8OgsKTNp¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷StB9HdpS¬AD÷1618072200¬ADE÷1618072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps (Can)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618079241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JA÷SK41midi¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire (Usa)¬JB÷Q5N4nBBc¬WV÷chicago-fire¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tx9qwOoC¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618077224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JA÷61vPKDwl¬WU÷chattanooga-red-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2 (Usa)¬JB÷K4rTJXhf¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaoCahXe¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618076916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷dvmPrD0o¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic (Usa)¬JB÷zVoTsXFi¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WYoNwrF1¬AD÷1618057800¬ADE÷1618057800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TPS Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618064952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TPS¬AE÷TPS Turku (Fin)¬JA÷MVgDVgUC¬WU÷tps-turku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷0MhHUDqJ¬WV÷hifk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷h2aff6y1¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekenas (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKE¬AE÷Ekenas (Fin)¬JA÷tvHqKoih¬WU÷ekenas-if-fotboll¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷Keski-Uusimaa (Fin)¬JB÷KUFmJ56b¬WV÷pk-keski-uusimaa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hveJpCB2¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷K0fDlAfl¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honka Akatemia (Fin)¬JB÷ENgHmU9f¬WV÷honka-akatemia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷fZZ5rLzl¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaro (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618058869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaro (Fin)¬JA÷r9EaTxzn¬WU÷jaro¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TPV¬AF÷TPV (Fin)¬JB÷CrJ3Sdkh¬WV÷tpv¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OhjnSaj7¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lahti (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618059950¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷WnphLurP¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAH¬AE÷Lahti (Fin)¬JA÷2D9CCmvP¬WU÷lahti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷l60D1A01¬AD÷1617998400¬ADE÷1617998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City (Usa)¬JA÷dnJ3M2vJ¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota (Usa)¬JB÷Ak7oonHJ¬WV÷minnesota-united¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UkFSMx4H¬AD÷1617991200¬ADE÷1617991200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Bold (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1617998138¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Bold (Usa)¬JA÷xCPG1DtL¬WU÷austin-bold¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande (Usa)¬JB÷G2OK0XeR¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zXTKdi6K¬AD÷1617987600¬ADE÷1617987600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617994665¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes (Usa)¬JA÷WAbScttn¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Roots (Usa)¬JB÷QXcWd0eh¬WV÷oakland-roots¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~~
1977
fixtures
SA÷1¬~ZA÷DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Dünya¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/tr/futbol/dunya/kulupler-aras-dostluk-mac/¬ZX÷00Dünya 005......0070000000001000Kulüpler Ara027k Maçı000¬ZCC÷0¬ZAF÷Dünya¬~AA÷OdK57DHC¬AD÷1618014600¬ADE÷1618014600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville SC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC (Usa)¬JA÷nPeTySad¬WU÷nashville-sc¬GRA÷0¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham (Usa)¬JB÷zukB0Bxc¬WV÷birmingham-legion¬GRB÷0¬~AA÷hbwOi9Lu¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷KaaPo (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAA¬AE÷KaaPo (Fin)¬JA÷rcYo6cqg¬WU÷kaapo¬GRA÷0¬WN÷PEI¬AF÷Peimari United (Fin)¬JB÷xKXk5Hba¬WV÷peimari-united¬GRB÷0¬~AA÷jJM9jTuC¬AD÷1618084800¬ADE÷1618084800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Lights (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷California Utd. (Usa)¬JB÷4ptdE5rH¬WV÷california-united¬GRB÷0¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights (Usa)¬JA÷QgshFoTA¬WU÷las-vegas-lights¬GRA÷0¬~AA÷2PI9sRnB¬AD÷1618146000¬ADE÷1618146000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Hercules (Fin)¬JB÷b3Jtb1Ud¬WV÷js-hercules¬GRB÷0¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷p0VbZHid¬WU÷rovaniemi¬GRA÷0¬~AA÷tpZTXCPM¬AD÷1618164000¬ADE÷1618164000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Inter Miami (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Miami (Usa)¬JA÷Mgvx8Zbj¬WU÷inter-miami¬GRA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC (Can)¬JB÷zcrt7gEd¬WV÷toronto-fc¬GRB÷0¬~AA÷C0m8I23K¬AD÷1618171200¬ADE÷1618171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷rXGIRzC3¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷EcCESGdc¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬~AA÷CEWmjkql¬AD÷1618171200¬ADE÷1618171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GVL¬AF÷Greenville (Usa)¬JB÷C82fidPT¬WV÷greenville-triumph¬GRB÷0¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Io3jhxAN¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬~AA÷KbYUVKsm¬AD÷1618171200¬ADE÷1618171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷x0DgHua0¬WU÷seattle-sounders¬GRA÷0¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷j3HcGaE6¬WV÷los-angeles¬GRB÷0¬~AA÷I3XYaYV3¬AD÷1618178400¬ADE÷1618178400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club de Foot Montreal (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay (Usa)¬JB÷rq7TJdV0¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬WM÷MON¬AE÷Club de Foot Montreal (Can)¬JA÷4h8PKxGf¬WU÷club-de-foot-montreal¬GRA÷0¬~AA÷fDbVVsir¬AD÷1618228800¬ADE÷1618228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬JB÷zJ5pJXfs¬WV÷sjk¬GRB÷0¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷IwJINDnQ¬WU÷haka¬GRA÷0¬~AA÷rc3opkvr¬AD÷1618309800¬ADE÷1618309800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Star (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia United (Aus)¬JB÷YupJ2jVO¬WV÷virginia-united¬GRB÷0¬WM÷NOR¬AE÷North Star (Aus)¬JA÷KxtF3WFI¬WU÷north-star¬GRA÷0¬~AA÷tCk7RSad¬AD÷1618326000¬ADE÷1618326000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HJK (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OUL¬AF÷Oulu (Fin)¬JB÷tMqtNtdF¬WV÷oulu¬GRB÷0¬WM÷HJK¬AE÷HJK (Fin)¬JA÷YepxOMt9¬WU÷hjk¬GRA÷0¬~AA÷rXFJOd7g¬AD÷1618412400¬ADE÷1618412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sirius (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brommapojkarna (Swe)¬JB÷zyqEp16A¬WV÷brommapojkarna¬GRB÷0¬WM÷SIR¬AE÷Sirius (Swe)¬JA÷tEqAosi4¬WU÷sirius¬GRA÷0¬~AA÷dzKNNGMa¬AD÷1618502400¬ADE÷1618502400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷KQ5oShjq¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬WM÷OCE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷ERsIqLLG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬~~
41
Reklam
Reklam
Bildirim ayarları
Bildirimler tarayıcı tarafından engelleniyor
Ayarlar
Dil: Türkçe
Gece modu
Reklam
ABD MLS Almanya Bundesliga 2. Bundesliga Andorra Angola Arjantin Arnavutluk Aruba Avustralya Avusturya Tipico Bundesliga Azerbaycan BAE Bahreyn Bangladeş Belçika Jupiler Ligi Benin Bermuda Beyaz Rusya Bolivya Bosna Hersek Botswana Brezilya Serie A Bulgaristan Burkina Faso Burundi Cebelitarık Cezayir Cibuti Curaçao Çek Cumhuriyeti Çin Danimarka Dominik Cumhuriyeti Ekvator Elsalvador Endonesya Ermenistan Estonya Eswatini Etiyopya Faroe Adaları Fas Fiji Fildişi Sahili Filipinler Filistin Finlandiya Fransa Lig 1 Gabon Galler Gambiya Gana Gine Guatemala Güney Afrika Premier Lig Güney Kıbrıs Güney Kore Gürcistan Haiti Hırvatistan Hindistan Hollanda Eredivisie Honduras Hong Kong Irak İngiltere Premier League Şampiyona League One League Two EFL Cup FA Kupası İran İrlanda İskoçya İspanya LaLiga Copa del Rey İsrail İsveç İsviçre İtalya Serie A Serie B Coppa Italia İzlanda Jamaika Japonya Kamboçya Kamerun Kanada Karadağ Katar Kazakistan Kenya Kırgızistan Kolombiya Kongo Kongo DC Kosova Kosta Rika Kuveyt Kuzey İrlanda Kuzey Makedonya Laos Lesotho Letonya Liberya Libya Liechtenstein Litvanya Lübnan Lüksemburg Macaristan Makao Malawi Maldivler Malezya Mali Malta Mauritius Meksika Mısır Moldova Mongolia Moritanya Mozambik Myanmar Namibia Niger Nijerya Nikaragua Norveç Oman Özbekistan Pakistan Panama Paraguay Peru Polonya Portekiz Primeira Liga Réunion Romanya Ruanda Rusya San Marino Senegal Seyşel Adaları Sırbistan Sierra Leone Singapur Slovakya Slovenya Somali Sri Lanka Sudan Suriye Suudi Arabistan Şili Tacikistan Tanzanya Tayland Tayvan Togo Trinidad ve Tobago Tunus Türkiye Süper Lig TFF 1. Lig Türkiye Kupası Türkmenistan Uganda Ukrayna Uruguay Ürdün Venezuela Vietnam Yemen Yeni Zelanda Yeşilburun Yunanistan Zambiya Zimbabwe Afrika Afrika Uluslar Kupası Dünya Kupası Asya Asya Kupası Dünya Kupası Avrupa Euro Şampiyonlar Ligi Avrupa Ligi UEFA Nations League European U21 Şampiyonası Dünya Kupası European U19 Şampiyonası European U17 Şampiyonası Avustralya & Okyanusya Dünya Kupası Dünya Dünya Kupası Olimpiyat Oyunları U20 Dünya Kupası U17 Dünya Kupası Uluslararası Dostluk Maçı Kulüpler Arası Dostluk Maçı Güney Amerika Copa America Copa Libertadores Dünya Kupası Kuzey & Orta Amerika Altın Kupa Dünya Kupası