Yi League 2021 - Fotbal, Čína

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Yi League
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ČÍNA: Yi League¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷Čína¬ZC÷KAEwQPRu¬ZD÷p¬ZE÷M78V4kxC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/cz/fotbal/cina/yi-league/¬ZX÷00Čína 004......0020000000001000Yi League 009League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Čína¬~AA÷GG4Bc32t¬AD÷1621064100¬ADE÷1621064100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dandong Tengyue¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUH¬AF÷Hubei Istar¬JB÷hAjssQvd¬WV÷hubei-istar¬GRB÷0¬WM÷DAN¬AE÷Dandong Tengyue¬JA÷bmiwr6Pk¬WU÷dandong-tengyue¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷bufGdNHn¬AD÷1621064100¬ADE÷1621064100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangxi Pingguo Haliao¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangxi Pingguo Haliao¬JA÷W0kotpf2¬WU÷guangxi-pingguo-haliao¬GRA÷0¬WN÷XIA¬AF÷Xian Wolves¬JB÷KGrT4TW2¬WV÷xian-wolves¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷6BtXhuHB¬AD÷1621064100¬ADE÷1621064100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Zhuoao¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WUX¬AF÷Wuxi Wugou¬JB÷UiqMg3O1¬WV÷wuxi-wugou¬GRB÷0¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Zhuoao¬JA÷zVqIfq9e¬WU÷hebei-zhuoao¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QFDc901h¬AD÷1621064100¬ADE÷1621064100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qingdao Youth Island¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZHO¬AE÷Qingdao Youth Island¬JA÷UgzcL9Yt¬WU÷qingdao-youth-island¬GRA÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Minzu¬JB÷Svg0KTmm¬WV÷sichuan-minzu¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KEpyhaWH¬AD÷1621064100¬ADE÷1621064100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shaanxi Beyond¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷XIA¬AE÷Shaanxi Beyond¬JA÷remQhNw8¬WU÷shaanxi-beyond¬GRA÷0¬WN÷YIC¬AF÷Yichun Grand Tiger¬JB÷bRN51Fs8¬WV÷yichun-grand-tiger¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xjH18KGb¬AD÷1621064100¬ADE÷1621064100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Xiamen Ludao¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUA¬AF÷Quanzhou Yaxin¬JB÷0hi8I7Ia¬WV÷quanzhou-yaxin¬GRB÷0¬WM÷XIA¬AE÷Xiamen Ludao¬JA÷M1h4Jm3g¬WU÷xiamen-ludao¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷EypuiJoO¬AD÷1621148400¬ADE÷1621148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dongguan Guanlian¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DON¬AE÷Dongguan Guanlian¬JA÷xIM90ZdE¬WU÷dongguan-guanlian¬GRA÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Manatee¬JB÷6iRDagCK¬WV÷qingdao-manatee¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xWhKesXh¬AD÷1621148400¬ADE÷1621148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inner Mongolia¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷b7sX3mn9¬WU÷inner-mongolia¬GRA÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shaoxing Keqiao Yuejia¬JB÷hUty371F¬WV÷shaoxing-keqiao-yuejia¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷pdhOf1na¬AD÷1621148400¬ADE÷1621148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanxi Longjin¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanxi Longjin¬JA÷6Xpu2RGL¬WU÷shanxi-longjin¬GRA÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Kungfu¬JB÷0fpq1oWR¬WV÷hebei-kungfu¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KE667vW4¬AD÷1621150200¬ADE÷1621150200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Jiading Huilong¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading Huilong¬JA÷UReCHRX5¬WU÷shanghai-jiading-huilong¬GRA÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷8IfGGomC¬WV÷hunan-billows¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷b55A6boB¬AD÷1621150200¬ADE÷1621150200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yanbian Longding¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Longding¬JA÷2ufKF52I¬WU÷yanbian-longding¬GRA÷0¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Red Lions¬JB÷EHMmbwXp¬WV÷qingdao-red-lions¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷hSrqjw1U¬AD÷1621236600¬ADE÷1621236600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunming Zheng He Shipman¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Kunming Zheng He Shipman¬JA÷prQHbDRQ¬WU÷kunming-zheng-he-shipman¬GRA÷0¬WN÷CIN¬AF÷Čína U20¬JB÷2NCqfXZs¬WV÷cina¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷vF3q3vc9¬AD÷1621494000¬ADE÷1621494000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hebei Kungfu¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷XIA¬AF÷Xian Wolves¬JB÷IREth0Ya¬WV÷xian-wolves¬GRB÷0¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Kungfu¬JA÷4OAxgtJg¬WU÷hebei-kungfu¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷ph4u4Ks3¬AD÷1621494000¬ADE÷1621494000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hubei Istar¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUH¬AE÷Hubei Istar¬JA÷WACUf2ls¬WU÷hubei-istar¬GRA÷0¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷A1BYgM3m¬WV÷inner-mongolia¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷ttiTJNwI¬AD÷1621494000¬ADE÷1621494000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wuxi Wugou¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WUX¬AE÷Wuxi Wugou¬JA÷Wb0ogjCN¬WU÷wuxi-wugou¬GRA÷0¬WN÷XIA¬AF÷Shaanxi Beyond¬JB÷QLakhART¬WV÷shaanxi-beyond¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SxmPK3OB¬AD÷1621494000¬ADE÷1621494000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yichun Grand Tiger¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIC¬AE÷Yichun Grand Tiger¬JA÷OYdweCsB¬WU÷yichun-grand-tiger¬GRA÷0¬WN÷HEB¬AF÷Hebei Zhuoao¬JB÷h81sfWdH¬WV÷hebei-zhuoao¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷82ks2hD8¬AD÷1621495800¬ADE÷1621495800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quanzhou Yaxin¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUA¬AE÷Quanzhou Yaxin¬JA÷rRBHqDEE¬WU÷quanzhou-yaxin¬GRA÷0¬WN÷ZHO¬AF÷Qingdao Youth Island¬JB÷C0GLrXTK¬WV÷qingdao-youth-island¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Kndaw9z8¬AD÷1621495800¬ADE÷1621495800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Jiading Huilong¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Jiading Huilong¬JA÷jXOVL9M7¬WU÷shanghai-jiading-huilong¬GRA÷0¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian Longding¬JB÷4zDDpga8¬WV÷yanbian-longding¬GRB÷0¬AN÷n¬~
168
Reklama
Reklama
Nastavení notifikací
Notifikace blokuje prohlížeč
Nastavení
Jazyk: Čeština
Tmavý režim
Reklama
Albánie Alžírsko Andorra Anglie Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Argentina Arménie Aruba Austrálie Ázerbájdžán Bahrajn Bangladéš Belgie Jupiler League Bělorusko Benin Bermudy Bolívie Bosna a Hercegovina Botswana Brazílie Série A Bulharsko Burkina Faso Burundi Curaçao Černá Hora Česko Fortuna liga FNL MOL Cup Čína Dánsko Dominikánská republika DR Kongo Džibutsko Egypt Ekvádor Estonsko Eswatini Etiopie Faerské ostrovy Fidži Filipíny Finsko Francie Ligue 1 Gabon Gambie Ghana Gibraltar Gruzie Guatemala Guinea Haiti Honduras Hongkong Chile Chorvatsko Indie Indonésie Irák Írán Irsko Island Itálie Serie A Serie B Coppa Italia Izrael Jamajka Japonsko Jemen Jihoafrická republika Premier League Jižní Korea Jordánsko Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstán Keňa Kolumbie Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Kypr Kyrgyzstán Laos Lesotho Libanon Libérie Libye Lichtenštejnsko Litva Lotyšsko Lucembursko Macao Maďarsko Malajsie Malawi Maledivy Mali Malta Maroko Mauritánie Mauritius Mexiko Moldavsko Mongolsko Mosambik Myanmar Namibie Německo Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigérie Nikaragua Nizozemsko Eredivisie Norsko Nový Zéland Omán Pákistán Palestina Panama Paraguay Peru Pobřeží slonoviny Polsko Portugalsko Primeira Liga Rakousko Tipico Bundesliga Réunion Rumunsko Rusko Rwanda Řecko Salvador San Marino Saúdská Arábie Senegal Severní Irsko Severní Makedonie Seychelly Sierra Leone Singapur Skotsko Slovensko Slovinsko Somálsko Spojené arabské emiráty Srbsko Srí Lanka Súdán Sýrie Španělsko LaLiga Copa del Rey Švédsko Švýcarsko Tádžikistán Tanzánie Thajsko Tchaj-wan Togo Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkmenistán Uganda Ukrajina Uruguay USA MLS Uzbekistán Venezuela Vietnam Wales Zambie Zimbabwe Afrika Pohár afrických národů Mistrovství světa Asie Asijský pohár Mistrovství světa Austrálie a Oceánie Mistrovství světa Evropa Euro Liga mistrů Evropská liga Liga národů UEFA ME do 21 let Mistrovství světa ME do 19 let ME do 17 let Jižní Amerika Copa America Copa Libertadores Mistrovství světa Sev. a Stř. Amerika Gold Cup Mistrovství světa Svět Mistrovství světa Olympijské hry Mistrovství světa U20 Mistrovství světa U17 Přátelské zápasy mezistátní Přátelské zápasy klubů