NCAA 2020/2021 - Amerikietiškas futbolas, JAV

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
bookmaker
Dienos pasiūlymas: 50 nemokamų sukimų!
Lažinkis atsakingai. Galioja lažybų nuostatos. 18+
bookmaker
Nauji bet365 vartotojai dabar gali gauti iki 30 eurų premiją
Minimalus įnašas yra 5 eurai ir tam, kad gautumėte premiją, turite vieną kartą įvykdyti nustatytus reikalavimus, į kuriuos įeina: minimalus statymo koeficientas, statymo suma ir nustatytas išmokėjimo metodas. Į potencialų laimėjimą nėra įskaičiuota premijos suma. Premijai taikomi laiko terminai bei papildomos sąlygos. 18+

Amerikietiškas futbolas JAV

NCAA
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷JAV: NCAA - Atkrintamosios¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷lvEOve0n¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷11¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/jav/ncaa/¬ZX÷05JAV 003......0010000000001000NCAA - Atkri021mosios000¬ZCC÷0¬ZAF÷JAV¬~AA÷SQhCuVlh¬AD÷1610413200¬ADE÷1610413200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Finalas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1610426896¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷MaN8UAve¬WV÷ohio-state¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷r9O4VjPl¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷52¬BA÷7¬BC÷28¬BE÷10¬BG÷7¬AM÷Neutrali varžybų vieta.¬~ZA÷JAV: NCAA - Taurė¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷zyAKuyot¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/jav/ncaa/¬ZX÷05JAV 003......0010000000001000NCAA - Taurė012 Taurė000¬ZCC÷0¬ZAF÷JAV¬~AA÷IBBooO8S¬AD÷1609635600¬ADE÷1609635600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609648818¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬JB÷pWu4BAHQ¬WV÷texas-a-m¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷24¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷j9t0Cj2K¬WU÷north-carolina¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬~AA÷UkJYmQO9¬AD÷1609621200¬ADE÷1609621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609634040¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬JB÷xnn2ikQf¬WV÷oregon¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬JA÷rPnbhVAl¬WU÷iowa-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷3¬~AA÷CE8wmpvG¬AD÷1609608600¬ADE÷1609608600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609621321¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLE¬AF÷Ole Miss¬JB÷pCkAkTf7¬WV÷ole-miss¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬JA÷jkj6j9u1¬WU÷indiana¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷14¬~AA÷OlCsn4gM¬AD÷1609606800¬ADE÷1609606800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609619822¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina State¬JB÷CIsdDWnE¬WV÷north-carolina-state¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬JA÷O2lElmAD¬WU÷kentucky¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷10¬~ZA÷JAV: NCAA - Atkrintamosios¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷lvEOve0n¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷11¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/jav/ncaa/¬ZX÷05JAV 003......0010000000001000NCAA - Atkri021mosios000¬ZCC÷0¬ZAF÷JAV¬~AA÷6gHf1MJ0¬AD÷1609549200¬ADE÷1609549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬ER÷Pusfinalis¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609563696¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷0AbGQN5H¬WU÷clemson¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷v1cKPsLN¬WV÷ohio-state¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷49¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷7¬AM÷Neutrali varžybų vieta.¬~AA÷OUBa0tZ6¬AD÷1609534800¬ADE÷1609534800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬ER÷Pusfinalis¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609547722¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Notre Dame¬JB÷AqljKLro¬WV÷notre-dame¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷8z2OO1zU¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷3¬AM÷Neutrali varžybų vieta.¬~ZA÷JAV: NCAA - Taurė¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷JAV¬ZC÷zyAKuyot¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷148¬ZL÷/lt/amerikietiskas-futbolas/jav/ncaa/¬ZX÷05JAV 003......0010000000001000NCAA - Taurė012 Taurė000¬ZCC÷0¬ZAF÷JAV¬~AA÷jaKUl693¬AD÷1609524000¬ADE÷1609524000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northwestern¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609537197¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷4YmfgBer¬WV÷auburn¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern¬JA÷Yk1ScimR¬WU÷northwestern¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷14¬~AA÷MPFQknfc¬AD÷1609520400¬ADE÷1609520400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609534063¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬JB÷0x3KaDIE¬WV÷georgia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷14¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷fa2ObXXK¬WU÷cincinnati¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷SA6eHZoI¬AD÷1609448400¬ADE÷1609448400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609460187¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Virginia¬JB÷vZzXp9Ht¬WV÷west-virginia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷8¬WM÷ARM¬AE÷Army¬JA÷2Dq5kk9P¬WU÷army¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷UR06lxbN¬AD÷1609441200¬ADE÷1609441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609454843¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬JB÷by5qnflF¬WV÷ball-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷27¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷U10umzZ8¬WU÷san-jose-state¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷13¬BG÷0¬~AA÷8IaAmdDT¬AD÷1609434000¬ADE÷1609434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississippi St.¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609448259¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬JB÷Wl3ipYIR¬WV÷tulsa¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷13¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬JA÷xS3moE3L¬WU÷mississippi-st¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷7¬~AA÷UiW1ivE4¬AD÷1609376400¬ADE÷1609376400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609389411¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷jiBsSYdq¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷55¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷14¬WN÷FLO¬AF÷Florida¬JB÷phmEq1SG¬WV÷florida¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷25U9kIrH¬AD÷1609347600¬ADE÷1609347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609360884¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷jB1ylGJ2¬WV÷wake-forest¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷x8DgPWt2¬WU÷wisconsin¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷42¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷14¬~AA÷GlSchKbb¬AD÷1609293600¬ADE÷1609293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609307401¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬JB÷61lApsDA¬WV÷texas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷55¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷17¬BH÷21¬WM÷COL¬AE÷Colorado Buffaloes¬JA÷Cvk6oNc4¬WU÷colorado-buffaloes¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷7¬~AA÷YPxgg0qh¬AD÷1609281000¬ADE÷1609281000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami (FL)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1609294481¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma State¬JB÷byo2n3rb¬WV÷oklahoma-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷21¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷13¬WM÷MIA¬AE÷Miami (FL)¬JA÷4EobmqTi¬WU÷miami-fl¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷9¬BG÷15¬~
570
fixtures
0
reklama
reklama
Pranešimų nustatymai
Pranešimai yra blokuojami naršyklės
Nustatymai
Kallba: Lietuvių
Tamsi versija
reklama
reklama
reklama