Liga Juara-juara CAF 2020/2021 - Bola Sepak, Afrika

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Bola Sepak Afrika

Liga Juara-juara CAF
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRIKA: Liga Juara-juara CAF - Kelayakan¬ZEE÷EcZwBi3N¬ZB÷1¬ZY÷Afrika¬ZC÷QJons2Fr¬ZD÷p¬ZE÷IN1JUxgD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_EcZwBi3N¬ZJ÷1¬ZL÷/my/bola-sepak/afrika/liga-juara-juara-caf/¬ZX÷00Afrika 006Afrika0010000000001000Liga Juara-j032ayakan000¬ZCC÷0¬ZAF÷Afrika¬~AA÷6smxxbwq¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Nasr (Lby)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷CR Belouizdad (Alg)¬JB÷Ct43v7do¬WV÷cr-belouizdad¬GRB÷0¬WM÷NAS¬AE÷Al Nasr (Lby)¬JA÷jX27wRBi¬WU÷al-nasr¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷6T73NbOk¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Hilal Omdurman (Sud)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIP¬AF÷Vipers (Uga)¬JB÷MmBnnGrl¬WV÷vipers¬GRB÷0¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal Omdurman (Sud)¬JA÷0vAjozbf¬WU÷al-hilal-omdurman¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷2e1CLxg2¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Merreikh (Sud)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTO¬AF÷Otoho d'Oyo (Con)¬JB÷0bC2rYsD¬WV÷otoho-doyo¬GRB÷0¬WM÷MER¬AE÷Al-Merreikh (Sud)¬JA÷vkB6shcJ¬WU÷al-merreikh¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷hb9wtSeE¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Asante Kotoko (Gha)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOU¬AF÷Nouadhibou (Mrt)¬JB÷GU4jkOA3¬WV÷nouadhibou¬GRB÷0¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko (Gha)¬JA÷fL3flrQ9¬WU÷asante-kotoko¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷My8kGsHM¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bouenguidi (Gab)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers (Zam)¬JB÷jmg26vVe¬WV÷forest-rangers¬GRB÷0¬WM÷PAS¬AE÷Bouenguidi (Gab)¬JA÷Uwh65bp2¬WU÷bouenguidi¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷lOVCXrnc¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enyimba (Nga)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Rahimo (Bfa)¬JB÷plNXuuME¬WV÷rahimo¬GRB÷0¬WM÷ENY¬AE÷Enyimba (Nga)¬JA÷hEQuvJjR¬WU÷enyimba¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷zuYOUtWF¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gor Mahia (Ken)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷APR¬AF÷APR (Rwa)¬JB÷IJGFXGTf¬WV÷apr¬GRB÷0¬WM÷MAH¬AE÷Gor Mahia (Ken)¬JA÷dAFJWzq1¬WU÷mahia¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-2.¬AN÷n¬~AA÷OpWANJum¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer Chiefs (Rsa)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs (Rsa)¬JA÷CKhYt0Iq¬WU÷kaizer-chiefs¬GRA÷0¬WN÷BAM¬AF÷Bamenda (Cmr)¬JB÷za16otAS¬WV÷bamenda¬GRB÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷SEUGW213¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kara (Tog)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing d'Abidjan (Ivo)¬JB÷6cOTtL68¬WV÷racing-d-abidjan¬GRB÷0¬WM÷KAR¬AE÷Kara (Tog)¬JA÷ENRyuayL¬WU÷kara¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-1.¬AN÷n¬~AA÷jHs7sKFL¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Le Messager Ngozi (Bur)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Young Buffaloes (Esw)¬JB÷IHizcXd6¬WV÷young-buffaloes¬GRB÷0¬WM÷LEM¬AE÷Le Messager Ngozi (Bur)¬JA÷d8jvdiCC¬WU÷le-messager-ngozi¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷QkOndMPj¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MC Alger (Alg)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffles du Borgou (Ben)¬JB÷djXcAmWT¬WV÷buffles-du-borgou¬GRB÷0¬WM÷ALG¬AE÷MC Alger (Alg)¬JA÷baJP57vo¬WU÷mc-alger¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷Sdyozx8e¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mogadishu City (Som)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SON¬AF÷SONIDEP (Nig)¬JB÷hK5JzPeA¬WV÷as-sonidep¬GRB÷0¬WM÷MOG¬AE÷Mogadishu City (Som)¬JA÷j5OMZrBG¬WU÷mogadishu-city¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-2.¬AN÷n¬~AA÷hdGYJPHc¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkana (Zam)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Bantu (Les)¬JB÷4APESUob¬WV÷bantu-united¬GRB÷0¬WM÷NKA¬AE÷Nkana (Zam)¬JA÷r1OIRl14¬WU÷nkana¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷vglMALvp¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petro Atletico (Ang)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AKO¬AF÷Akonangui (Gnq)¬JB÷xOs4QaMR¬WV÷akonangui¬GRB÷0¬WM÷PET¬AE÷Petro Atletico (Ang)¬JA÷ncXwKcae¬WU÷petro-atletico¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷zNvgYFx8¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum (Zim)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COS¬AF÷Costa (Moz)¬JB÷GAEdTtlp¬WV÷costa¬GRB÷0¬WM÷PLA¬AE÷Platinum (Zim)¬JA÷f1D0S03j¬WU÷platinum¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 2-1.¬AN÷n¬~AA÷ro9oHN1G¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SID (Dji)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAZ¬AF÷Gazelle (Cha)¬JB÷dptlUsN2¬WV÷gazelle¬GRB÷0¬WM÷SID¬AE÷SID (Dji)¬JA÷zyuhT1x9¬WU÷sid¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-3.¬AN÷n¬~AA÷fklbqto9¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sfaxien (Tun)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFA¬AE÷Sfaxien (Tun)¬JA÷xvfOaZCm¬WU÷sfaxien¬GRA÷0¬WN÷MLA¬AF÷Mlandege (Zan)¬JB÷OzjK0Fcs¬WV÷mlandege¬GRB÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 5-0.¬AN÷n¬~AA÷dK5O1r2T¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Simba (Tan)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Simba (Tan)¬JA÷f3UoDknB¬WU÷simba¬GRA÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plateau (Nga)¬JB÷t0QsEVW4¬WV÷plateau¬GRB÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷jDkKJyuC¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Malien (Mli)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti GB (Gui)¬JB÷Cbov0uPL¬WV÷ashanti-gb¬GRB÷0¬WM÷STA¬AE÷Stade Malien (Mli)¬JA÷jkpraavS¬WU÷stade-malien¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 2-1.¬AN÷n¬~AA÷CSwTHF9O¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Teungueth (Sen)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARM¬AF÷Armed Forces (Gam)¬JB÷GfzIhcHe¬WV÷armed-forces¬GRB÷0¬WM÷TEU¬AE÷Teungueth (Sen)¬JA÷UcvMiHW1¬WU÷teungueth¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷rmnCLcAa¬AD÷1607079600¬ADE÷1607079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zilimadjou (Com)¬ER÷Separuh Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy (Bot)¬JB÷YmpO3NPd¬WV÷jwaneng-galaxy¬GRB÷0¬WM÷ZIL¬AE÷Zilimadjou (Com)¬JA÷CvqS2su3¬WU÷us-zilimadjou¬GRA÷0¬AM÷Keputusan pusingan pertama: 0-4.¬AN÷n¬~AA÷WMPWfwD7¬AD÷1608634800¬ADE÷1608634800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ahly Benghazi (Lby)¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHL¬AE÷Al Ahly Benghazi (Lby)¬JA÷AksEBAup¬WU÷al-ahly-benghazi¬GRA÷0¬WN÷ESP¬AF÷Esperance Tunis (Tun)¬JB÷vPoIAUfj¬WV÷esperance-tunis¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷bTDEJMk8¬AD÷1609844400¬ADE÷1609844400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esperance Tunis (Tun)¬ER÷Perlawanan Akhir¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AHL¬AF÷Al Ahly Benghazi (Lby)¬JB÷IFpM9lAd¬WV÷al-ahly-benghazi¬GRB÷0¬WM÷ESP¬AE÷Esperance Tunis (Tun)¬JA÷WIY3YXnc¬WU÷esperance-tunis¬GRA÷0¬AN÷n¬~
171
23
advertisement
advertisement
Tetapan pemberitahuan
Pemberitahuan telah disekat oleh pelayar web
Tetapan
Bahasa: Bahasa Melayu
Mod gelap
advertisement
advertisement