Club Vriendschappelijk 2021 - Voetbal, Wereld

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Club Vriendschappelijk
2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷WERELD: Club Vriendschappelijk¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/nl/voetbal/wereld/club-vriendschappelijk/¬ZX÷00Wereld 006Wereld0070000000001000Club Vriends022pelijk000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷t2xDmSqc¬AD÷1618329600¬ADE÷1618329600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan Stars (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618336960¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan Stars (Usa)¬JA÷6maPAVF5¬WU÷michigan-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego 1904 (Usa)¬JB÷0AbT9kVB¬WV÷san-diego-1904¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tCk7RSad¬AD÷1618326000¬ADE÷1618326000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HJK (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618332410¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HJK¬AE÷HJK (Fin)¬JA÷YepxOMt9¬WU÷hjk¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷OUL¬AF÷Oulu (Fin)¬JB÷tMqtNtdF¬WV÷oulu¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rc3opkvr¬AD÷1618309800¬ADE÷1618309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Star (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618317017¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Star (Aus)¬JA÷KxtF3WFI¬WU÷north-star¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷VIR¬AF÷Virginia United (Aus)¬JB÷YupJ2jVO¬WV÷virginia-united¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AXtSjQQ9¬AD÷1618234200¬ADE÷1618234200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anderlecht (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Anderlecht (Bel)¬JA÷YuYQEf7f¬WU÷anderlecht¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷MOL¬AF÷RWD Molenbeek (Bel)¬JB÷CWWUDEM0¬WV÷rwd-molenbeek¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷fDbVVsir¬AD÷1618228800¬ADE÷1618228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618235640¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷IwJINDnQ¬WU÷haka¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SJK¬AF÷SJK (Fin)¬JB÷zJ5pJXfs¬WV÷sjk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷I3XYaYV3¬AD÷1618184400¬ADE÷1618184400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club de Foot Montreal (Can)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618191337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Club de Foot Montreal (Can)¬JA÷4h8PKxGf¬WU÷club-de-foot-montreal¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay (Usa)¬JB÷rq7TJdV0¬WV÷tampa-bay¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷C0m8I23K¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618167297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷EcCESGdc¬WU÷el-paso-locomotive¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷rXGIRzC3¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CEWmjkql¬AD÷1618160400¬ADE÷1618160400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷Io3jhxAN¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷GVL¬AF÷Greenville (Usa)¬JB÷C82fidPT¬WV÷greenville-triumph¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷2PI9sRnB¬AD÷1618146000¬ADE÷1618146000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rovaniemi (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618152876¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROV¬AE÷Rovaniemi (Fin)¬JA÷p0VbZHid¬WU÷rovaniemi¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷Hercules (Fin)¬JB÷b3Jtb1Ud¬WV÷js-hercules¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Olx1kho6¬AD÷1618110000¬ADE÷1618110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618116107¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Rising (Usa)¬JB÷Yo91yUFK¬WV÷phoenix-rising¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids (Usa)¬JA÷4C4cxA0E¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jTkVGliA¬AD÷1618099200¬ADE÷1618099200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618105506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake (Usa)¬JA÷IsFOu6wT¬WU÷real-salt-lake¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy (Usa)¬JB÷Kj1jyQop¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tUSjHQle¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618095232¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin FC (Usa)¬JA÷vRUTgPdE¬WU÷austin-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio (Usa)¬JB÷YmUXhqCK¬WV÷san-antonio-fc¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷08QEPxhm¬AD÷1618088400¬ADE÷1618088400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618095318¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo (Usa)¬JA÷Ymt2m3Mi¬WU÷houston-dynamo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷SAu6nNyb¬WV÷fc-dallas¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷KWePYcF2¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618086427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷xn2t0Uuc¬WU÷indy-eleven¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JB÷Gx1pale3¬WV÷vancouver-whitecaps¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷30 minuten per helft.¬~AA÷KU6Heud7¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618088178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAF¬AE÷Los Angeles FC (Usa)¬JA÷44zkCeCG¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution (Usa)¬JB÷CUZhBFRM¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷xYi31E2q¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088348¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷Ch8BPk0N¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷bk47QVpH¬WU÷new-mexico¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷MHRAQIxs¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618088648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷6slGPaUp¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷fcsblq7o¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELXYUvcg¬AD÷1618081200¬ADE÷1618081200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders (Usa)¬JA÷pQG1FJTC¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Loyal (Usa)¬JB÷OGF5EwqJ¬WV÷san-diego-loyal¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GIw8TogL¬AD÷1618075800¬ADE÷1618075800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh (Usa)¬JA÷Ct0sOngt¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati (Usa)¬JB÷tG4oN68n¬WV÷fc-cincinnati¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷GOj70YHk¬AD÷1618074000¬ADE÷1618074000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618081082¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls (Usa)¬JA÷6F7FO9FT¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷UNI¬AF÷DC United (Usa)¬JB÷8OgsKTNp¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷StB9HdpS¬AD÷1618072200¬ADE÷1618072200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps (Can)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618079241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps (Can)¬JA÷SK41midi¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire (Usa)¬JB÷Q5N4nBBc¬WV÷chicago-fire¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tx9qwOoC¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618077224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JA÷61vPKDwl¬WU÷chattanooga-red-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2 (Usa)¬JB÷K4rTJXhf¬WV÷atlanta-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaoCahXe¬AD÷1618070400¬ADE÷1618070400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618076916¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City (Usa)¬JA÷dvmPrD0o¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Athletic (Usa)¬JB÷zVoTsXFi¬WV÷hartford-athletic¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WYoNwrF1¬AD÷1618057800¬ADE÷1618057800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TPS Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618064952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TPS¬AE÷TPS Turku (Fin)¬JA÷MVgDVgUC¬WU÷tps-turku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷0MhHUDqJ¬WV÷hifk¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷h2aff6y1¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekenas (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKE¬AE÷Ekenas (Fin)¬JA÷tvHqKoih¬WU÷ekenas-if-fotboll¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KES¬AF÷Keski-Uusimaa (Fin)¬JB÷KUFmJ56b¬WV÷pk-keski-uusimaa¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hveJpCB2¬AD÷1618056000¬ADE÷1618056000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷K0fDlAfl¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷HON¬AF÷Honka Akatemia (Fin)¬JB÷ENgHmU9f¬WV÷honka-akatemia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬~AA÷fZZ5rLzl¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaro (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618058869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaro (Fin)¬JA÷r9EaTxzn¬WU÷jaro¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TPV¬AF÷TPV (Fin)¬JB÷CrJ3Sdkh¬WV÷tpv¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OhjnSaj7¬AD÷1618052400¬ADE÷1618052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lahti (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618059950¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAH¬AE÷Lahti (Fin)¬JA÷2D9CCmvP¬WU÷lahti¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷WnphLurP¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~~
1986
fixtures
SA÷1¬~ZA÷WERELD: Club Vriendschappelijk¬ZEE÷Ox0MZaDH¬ZB÷8¬ZY÷Wereld¬ZC÷OMjdGl3n¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷2¬ZH÷8_Ox0MZaDH¬ZJ÷2¬ZL÷/nl/voetbal/wereld/club-vriendschappelijk/¬ZX÷00Wereld 006Wereld0070000000001000Club Vriends022pelijk000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wereld¬~AA÷OzBIFAg2¬AD÷1618312500¬ADE÷1618312500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bashkimi (Mkd)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Bashkimi (Mkd)¬JA÷EZmbTHFl¬WU÷bashkimi¬GRA÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milano Kumanovo (Mkd)¬JB÷8dm2SyVf¬WV÷milano-kumanovo¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷KhyHnna3¬AD÷1618347600¬ADE÷1618347600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬JA÷ED2X89pI¬WU÷detroit-city¬GRA÷0¬WN÷CAL¬AF÷California Utd. (Usa)¬JB÷69Q0isFp¬WV÷california-united¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xUVLo6E9¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chattanooga (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chattanooga (Usa)¬JA÷p0P4j1Uj¬WU÷chattanooga¬GRA÷0¬WN÷LAF¬AF÷LA Force (Usa)¬JB÷YFInFp7i¬WV÷la-force¬GRB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/nl\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AN÷n¬~AA÷rXFJOd7g¬AD÷1618412400¬ADE÷1618412400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sirius (Swe)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIR¬AE÷Sirius (Swe)¬JA÷tEqAosi4¬WU÷sirius¬GRA÷0¬WN÷BRO¬AF÷IF Brommapojkarna (Swe)¬JB÷zyqEp16A¬WV÷if-brommapojkarna¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷dzKNNGMa¬AD÷1618502400¬ADE÷1618502400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Energy (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Oklahoma City Energy (Usa)¬JA÷ERsIqLLG¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷KQ5oShjq¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GKUPpQTF¬AD÷1618588800¬ADE÷1618588800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit (Usa)¬JA÷C6HjE4Mc¬WU÷detroit-city¬GRA÷0¬WN÷STU¬AF÷Stumptown Ath. (Usa)¬JB÷6TGfDOy4¬WV÷stumptown¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Ey4BpxiU¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston (Usa)¬JA÷hzzRzg9F¬WU÷charleston¬GRA÷0¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina (Usa)¬JB÷ncZUZCOL¬WV÷north-carolina-fc¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷6NnCHMIQ¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷MNFMQfR9¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷NTX¬AF÷North Texas (Usa)¬JB÷GpFQPEtG¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UmIVLfiC¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic (Usa)¬JA÷6s8cPjz2¬WU÷hartford-athletic¬GRA÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls 2 (Usa)¬JB÷KpdulzD2¬WV÷new-york-red-bulls¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷QHzhk9bf¬AD÷1618603200¬ADE÷1618603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville City (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City (Usa)¬JA÷EHlMnGXp¬WU÷louisville-city¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh (Usa)¬JB÷2Xs4BaAo¬WV÷pittsburgh¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AsUTqpqM¬AD÷1618606800¬ADE÷1618606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maryland Bobcats (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maryland Bobcats (Usa)¬JA÷I3KbCriA¬WU÷maryland-bobcats¬GRA÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego 1904 (Usa)¬JB÷CQJ2B26G¬WV÷san-diego-1904¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷OpYXr4bS¬AD÷1618617600¬ADE÷1618617600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Amsterdam (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Amsterdam (Usa)¬JA÷jHI6AMLM¬WU÷new-amsterdam¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga (Usa)¬JB÷KjNA9tyT¬WV÷chattanooga¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷xGIEA3N6¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gnistan (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNI¬AE÷Gnistan (Fin)¬JA÷4AcqKbLp¬WU÷gnistan¬GRA÷0¬WN÷IFK¬AF÷HIFK (Fin)¬JB÷r1dmJIzi¬WV÷hifk¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷Y3cZU16l¬AD÷1618660800¬ADE÷1618660800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haka (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Haka (Fin)¬JA÷E94lIiAm¬WU÷haka¬GRA÷0¬WN÷KTP¬AF÷KTP (Fin)¬JB÷rq9hHBPg¬WV÷ktp¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EHcaNG3n¬AD÷1618668000¬ADE÷1618668000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inter Turku (Fin)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Turku (Fin)¬JA÷hvv0AIUa¬WU÷inter-turku¬GRA÷0¬WN÷MAR¬AF÷Mariehamn (Fin)¬JB÷MDr49xp6¬WV÷mariehamn¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷AsjaaPr9¬AD÷1618686000¬ADE÷1618686000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Omaha (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Omaha (Usa)¬JA÷U1WdwXCN¬WU÷union-omaha¬GRA÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Kansas City 2 (Usa)¬JB÷OOV0xiST¬WV÷sporting-kansas-city¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EDXuVyji¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham (Usa)¬JA÷bHbv7HkB¬WU÷birmingham-legion¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chattanooga Red Wolves (Usa)¬JB÷hvbr6y5H¬WV÷chattanooga-red-wolves¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷8WYwDtRs¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso (Usa)¬JA÷SKIUOYeM¬WU÷el-paso-locomotive¬GRA÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas (Usa)¬JB÷MsIYNhBS¬WV÷fc-dallas¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷jZQ4I0Es¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Tulsa (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCT¬AE÷FC Tulsa (Usa)¬JA÷OYzzeMuB¬WU÷fc-tulsa¬GRA÷0¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold (Usa)¬JB÷IezvfteH¬WV÷austin-bold¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷2Z3NCfzN¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GVL¬AE÷Greenville (Usa)¬JA÷6sr554E6¬WU÷greenville-triumph¬GRA÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ. (Usa)¬JB÷zHn94OTC¬WV÷charlotte-independence¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷SI2wzOXm¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven (Usa)¬JA÷YB8Eoqz2¬WU÷indy-eleven¬GRA÷0¬WN÷LAU¬AF÷Forward Madison (Usa)¬JB÷nFddASC2¬WV÷forward-madison¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷GnJ94TeP¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico (Usa)¬JA÷fwBiw58D¬WU÷new-mexico¬GRA÷0¬WN÷TUC¬AF÷Tucson (Usa)¬JB÷rg4Z1loE¬WV÷tucson¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷fH6SEAF1¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2 (Usa)¬JB÷noJPZpKB¬WV÷los-angeles¬GRB÷0¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC (Usa)¬JA÷hOJLzR45¬WU÷orange-county-sc¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷2uy5lC0C¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs (Usa)¬JB÷UHfXV7wr¬WV÷colorado-springs¬GRB÷0¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising (Usa)¬JA÷Cx85zlVQ¬WU÷phoenix-rising¬GRA÷0¬AN÷n¬~~
43
Advertentie
Advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Taal: Nederlands
Donkere modus
Advertentie
Albanië Algerije Andorra Angola Argentinië Armenië Aruba Australië Azerbeidzjan Bahrein Bangladesh België Jupiler Pro League Benin Bermuda Bolivia Bosnië en Herzegovina Botswana Brazilië Braziliaanse Competitie Bulgarije Burkina Faso Burundi Cambodja Canada Chili China Colombia Congo Congo DR Costa Rica Curaçao Cyprus Denemarken De Seychellen Djibouti Dominicaanse Republiek Duitsland Bundesliga 2e Bundesliga Ecuador Egypte El Salvador Engeland Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Estland Eswatini Ethiopië Faeröereilanden Fiji Filipijnen Finland Frankrijk Ligue 1 Gabon Gambia Georgië Ghana Gibraltar Griekenland Guatemala Guinee Haiti Honduras Hongarije Hong Kong Ierland IJsland India Indonesië Irak Iran Israël Italië Serie A Serie B Coppa Italia Ivoorkust Jamaica Japan Jemen Jordanië Kaapverdië Kameroen Kazachstan Kenia Kirgizië Koeweit Kosovo Kroatië Laos Lesotho Letland Libanon Liberia Libië Liechtenstein Litouwen Luxemburg Macau Malawi Malediven Maleisië Mali Malta Marokko Mauritanië Mauritius Mexico Moldavië Mongolië Montenegro Mozambique Myanmar Namibië Nederland Eredivisie Keuken Kampioen Divisie KNVB Beker Nicaragua Nieuw-Zeeland Niger Nigeria Noord-Ierland Noord-Macedonië Noorwegen Oeganda Oekraïne Oezbekistan Oman Oostenrijk Tipico Bundesliga Pakistan Palestina Panama Paraguay Peru Polen Portugal Primeira Liga Qatar Réunion Roemenië Rusland Rwanda San Marino Saoedi-Arabië Schotland Senegal Servië Sierra Leone Singapore Slovenië Slowakije Soedan Somalië Spanje LaLiga Copa del Rey Sri Lanka Syrië Tadzjikistan Taiwan Tanzania Thailand Togo Trinidad & Tobago Tsjechië Tunesië Turkije Turkmenistan Uruguay USA MLS Venezuela Verenigde Arabische Emiraten Vietnam Wales Wit-Rusland Zambia Zimbabwe Zuid-Afrika Premier League Zuid-Korea Zweden Zwitserland Afrika Afrika Cup WK Australië & Oceanië WK Azië Aziatische Cup WK Europa EK Champions League Europa League UEFA Nations League Europees Kampioenschap -21 Europees Kampioenschap -19 WK Europees Kampioenschap -17 Noord- & Centraal-Amerika Gold Beker WK Wereld WK Olympische Spelen WK -20 WK -17 Vriendschappelijk Internationaal Club Vriendschappelijk Zuid-Amerika Amerikaanse Beker Copa Libertadores WK