Polish Cup 2020/2021 - Fotboll, Polen

reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
bookmaker
Upp till 1.250 kr i spelkrediter
För nya kunder hos bet365. Minsta insats 50 kr och krav på 1x fastställt spel för att få spelkrediterna. Minsta odds, spel och betalningsmetod ekluderingar gäller. Utbetalningar exkluderar insatser i spelkrediter. Tidsbegränsningar och villkor tillämpas. GamblingTherapy.org. 18+

Fotboll Polen

Polish Cup
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/se/fotboll/polen/polish-cup/¬ZX÷00Polen 005......0070000000001000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷hrDcPcp8¬AD÷1606322400¬ADE÷1606322400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Widzew Lodz¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1606329080¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widzew Lodz¬JA÷x8kotJxL¬WU÷widzew-lodz¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷GblkuwhR¬WV÷legia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷S05AMeUQ¬AD÷1605871800¬ADE÷1605871800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wisla Plock¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605881455¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wisla Plock¬JA÷SKxXWEa7¬WU÷wisla-plock¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷6ByyWYED¬WV÷pogon-szczecin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QyLB1fh1¬AD÷1605631200¬ADE÷1605631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605637963¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷xlaiKyG1¬WU÷ol-grudziadz¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GDA¬AF÷Lechia¬JB÷GvbeJeV7¬WV÷lechia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4t3FP6vi¬AD÷1605353400¬ADE÷1605353400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swit Skolwin¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1605360344¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit Skolwin¬JA÷tpYOTlmb¬WU÷swit-skolwin¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷fmxTS824¬WV÷cracovia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rDV62zwe¬AD÷1604507400¬ADE÷1604507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arka¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604514214¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arka¬JA÷UNeqMcok¬WU÷arka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KOR¬AF÷Korona¬JB÷8EfmLH0e¬WV÷korona¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷vuPF0E77¬AD÷1604489400¬ADE÷1604489400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Jastrzebie¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604496063¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzebie¬JA÷Usnwru88¬WU÷gks-jastrzebie¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PUS¬AF÷Puszcza¬JB÷rojssaNE¬WV÷puszcza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷xf1NNp93¬AD÷1604403000¬ADE÷1604403000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sleza Wroclaw¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604409630¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLE¬AE÷Sleza Wroclaw¬JA÷zRZvQ6nN¬WU÷sleza-wroclaw¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna¬JB÷EHYrPQ1T¬WV÷gornik-leczna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rX1JOQgc¬AD÷1604343600¬ADE÷1604343600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pruszkow¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604350309¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZNI¬AE÷Pruszkow¬JA÷lAyXRSHA¬WU÷pruszkow¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LEC¬AF÷Lech¬JB÷S0zyRnXG¬WV÷lech¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷YLfWLOwG¬AD÷1604160000¬ADE÷1604160000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pogon Siedlce¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604167177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Pogon Siedlce¬JA÷b3Ddrl2i¬WU÷pogon-siedlce¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷xfC0s8Hc¬WV÷radomiak-radom¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jc5RM4O9¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unia Janikowo¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604152309¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬JB÷p0PEJ4Pj¬WV÷lks-lodz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unia Janikowo¬JA÷WdLAKpAp¬WU÷unia-janikowo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷AoIa4d8r¬AD÷1604077200¬ADE÷1604077200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ostroda¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604086147¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬JA÷6TG4tSW3¬WU÷sokol-ostroda¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷pKF8unnA¬WV÷warta¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WYB1OHaE¬AD÷1604077200¬ADE÷1604077200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604083892¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷nsyHzc0r¬WU÷ostrowiec¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬JB÷QXZKZGFl¬WV÷gornik-z¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷QeXYGEzi¬AD÷1604077200¬ADE÷1604077200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Termalica B-B.¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604084152¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷nNYKUUXi¬WV÷rakow-czestochowa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷TER¬AE÷Termalica B-B.¬JA÷8WZGVAIo¬WU÷nieciecza¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷n5YUHfLp¬AD÷1604057400¬ADE÷1604057400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Garbarnia¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1604066545¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷I7f7B7XT¬WU÷garbarnia¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬JB÷KGtZ6Ruo¬WV÷chojniczanka¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bRfx0fnF¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nysa¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061936¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYS¬AE÷Nysa¬JA÷riwbAhPs¬WU÷polonia-nysa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Leczna¬JB÷xEx29Cvl¬WV÷gornik-leczna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷MHRTpe8M¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061927¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷E5WkkfcS¬WU÷orleta-radzyn¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIE¬AF÷Pogon Siedlce¬JB÷WpJHpE5q¬WV÷pogon-siedlce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6DNb2M6t¬AD÷1599055200¬ADE÷1599055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podhale Nowy Targ¬ER÷32-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599061618¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷EPxY4e3k¬WV÷pogon-szczecin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬WM÷POD¬AE÷Podhale Nowy Targ¬JA÷zZwU5ylq¬WU÷podhale-nowy-targ¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
50
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLEN: Polish Cup¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polen¬ZC÷WMyrsIhh¬ZD÷p¬ZE÷fmJeMQKe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/se/fotboll/polen/polish-cup/¬ZX÷00Polen 005......0070000000001000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polen¬~AA÷4MW23GNl¬AD÷1606840800¬ADE÷1606840800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Podbeskidzie¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603812643¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Podbeskidzie¬JA÷vsFCv61G¬WU÷podbeskidzie¬GRA÷0¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬JB÷z1duNwWr¬WV÷zaglebie¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷lA66NyFK¬AD÷1606927200¬ADE÷1606927200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Mielec¬ER÷16-delsfinal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷KfZOYzVf¬WU÷stal-mielec¬GRA÷0¬WN÷PIA¬AF÷Piast¬JB÷YcwTXfp1¬WV÷piast¬GRB÷0¬AN÷n¬~
2
reklam
reklam
Notisinställningar
Notiserna har blockerats av din webbläsare
Inställningar
Språk: Svenska
Mörkt tema
reklam
reklam