Liga Alef jug 2020/2021 - Nogomet, Izrael

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Izrael

Liga Alef jug
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Liga Alef jug¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷xGWPVYTu¬ZD÷p¬ZE÷O84vZZVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/izrael/liga-alef-jug/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0030000000001000Liga Alef ju013ef jug000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷Sndd5k6N¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷nyOFrKoq¬WV÷ironi-or-yehuda¬GRB÷0¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷Ueylm0wS¬WU÷h-bnei-lod¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷nwll7ByB¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷lIZXjrv3¬WU÷hapoel-azor¬GRA÷0¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷ruZyj2g9¬WV÷maccabi-yavne¬GRB÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷U1wg6VjH¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷j5xpltOL¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷MVXukM8F¬WU÷m-herzliya¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷pfaStyfe¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷AJIgFBDt¬WV÷hakoach-ramat-gan¬GRB÷0¬WM÷MAV¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷YgeQWwqE¬WU÷maccabi-ironi-shdod¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷OvBJrcPr¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷MS Ironi Kuseife¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MS¬AE÷MS Ironi Kuseife¬JA÷bNaWAdMf¬WU÷ms-ironi-kuseife¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬JB÷CQ3zAGy1¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷630OsHvk¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Maccabi Jaffa¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HTA¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷pv2r8f6D¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬WM÷JAF¬AE÷Maccabi Jaffa¬JA÷6m3v9zi7¬WU÷m-jaffa¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷vVDVue91¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷H. Ashkelon¬JB÷GGL1Dkrg¬WV÷h-ashkelon¬GRB÷0¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷4tIcEVSn¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷M9e049LT¬AD÷1603537200¬ADE÷1603537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Krog 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIM¬AF÷FC Dimona¬JB÷hYQNtbGe¬WV÷fc-dimona¬GRB÷0¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷bBRJsv1k¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷vRPENWLi¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷0IKP0J7R¬WV÷h-bnei-lod¬GRB÷0¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷6eLL1ahL¬WU÷agudat-sport-ashdod¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷OIsSaTTp¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷FC Dimona¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷KvJ94182¬WV÷hapoel-azor¬GRB÷0¬WM÷DIM¬AE÷FC Dimona¬JA÷WOPRuIV1¬WU÷fc-dimona¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷ILCZvFO7¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Ashkelon¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Shaarayim¬JB÷lUJ9BTC5¬WV÷maccabi-shaarayim¬GRB÷0¬WM÷ASH¬AE÷H. Ashkelon¬JA÷AwL5C9ca¬WU÷h-ashkelon¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷YTfM2IGE¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAV¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷4KQP7oCU¬WV÷maccabi-ironi-shdod¬GRB÷0¬WM÷HTA¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷jHML8RdO¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷KQjI3b18¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷dfNH97sI¬WV÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRB÷0¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷I3ODAmSB¬WU÷hakoach-ramat-gan¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷QPIkojos¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hapoel Marmorek¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷KW0ZRlcn¬WV÷m-jaffa¬GRB÷0¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Marmorek¬JA÷tt2VSUst¬WU÷hapoel-marmorek¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷YmPIMjyb¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷d2LfecVl¬WV÷m-herzliya¬GRB÷0¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷2R6idwGr¬WU÷holon-yermiyahu¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷0zRAOC6o¬AD÷1604145600¬ADE÷1604145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Krog 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷hhHH2uwF¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬GRB÷0¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷bVHD3LN8¬WU÷ironi-or-yehuda¬GRA÷0¬AM÷Preloženo zaradi varnostnih razlogov.¬~AA÷GWGZI8zN¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dimona¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIM¬AE÷FC Dimona¬JA÷rwE0ExxR¬WU÷fc-dimona¬GRA÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷0I0S9dpr¬WV÷ironi-or-yehuda¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷f5A6s8p6¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ashkelon¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷H. Ashkelon¬JA÷G051L4tU¬WU÷h-ashkelon¬GRA÷0¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷I9iTGOlo¬WV÷hakoach-ramat-gan¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷UFIRKU5A¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷rJN6heF7¬WU÷h-bnei-lod¬GRA÷0¬WN÷HOL¬AF÷Holon Yermiyahu¬JB÷dMBlHvh8¬WV÷holon-yermiyahu¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷niTMLAj4¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷zgKbfHpe¬WU÷m-herzliya¬GRA÷0¬WN÷MAV¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷UFJ2gy01¬WV÷maccabi-yavne¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷MiCbqUFg¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAV¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷0AboPns5¬WU÷maccabi-ironi-shdod¬GRA÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Marmorek¬JB÷ED2kO6dB¬WV÷hapoel-marmorek¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷4GHgpA0m¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Shaarayim¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAV¬AE÷Maccabi Shaarayim¬JA÷Sd0wR8Ch¬WU÷maccabi-shaarayim¬GRA÷0¬WN÷MS¬AF÷MS Ironi Kuseife¬JB÷6masQSRb¬WV÷ms-ironi-kuseife¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷0rB2rlVa¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷8z2gNQBH¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬GRA÷0¬WN÷HTA¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷nR0cMpRN¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷86HVJlLG¬AD÷1604750400¬ADE÷1604750400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Krog 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷zDAhGb7E¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬GRA÷0¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷4nFdFIMK¬WV÷agudat-sport-ashdod¬GRB÷0¬AN÷n¬~
136
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas