Multichoice Diski Shield 2019 - Nogomet, Južnoafriška republika

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Nogomet Južnoafriška republika

Multichoice Diski Shield
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Multichoice Diski Shield - Play-off¬ZEE÷2LYfYrWo¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷t8LFVIjM¬ZD÷p¬ZE÷6ZhxaudU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_2LYfYrWo¬ZJ÷11¬ZL÷/si/nogomet/juznoafriska-republika/multichoice-diski-shield/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0070000000001000Multichoice 035ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južnoafriška republika¬~AA÷0tMTGPDo¬AD÷1557658800¬ADE÷1557658800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns U21¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557665524¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns U21¬JA÷vacU0DKd¬WU÷mamelodi-sundowns¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷0ERmhLGd¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷vXKXFqTi¬AD÷1557648000¬ADE÷1557648000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U21¬ER÷3. mesto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557654757¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pirates U21¬JB÷CCexaik9¬WV÷orlando-pirates¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U21¬JA÷IkdYaXZ2¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷zy8bmkPn¬AD÷1556715600¬ADE÷1556715600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U21¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1556722548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷vFmFTXb0¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U21¬JA÷AuqBUDqf¬WU÷orlando-pirates¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hCIglV9t¬AD÷1556704800¬ADE÷1556704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U21¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1556711654¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi Sundowns U21¬JB÷Wlp7VgUm¬WV÷mamelodi-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U21¬JA÷lQf2WZEs¬WU÷supersport-utd¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~ZA÷JUŽNOAFRIŠKA REPUBLIKA: Multichoice Diski Shield¬ZEE÷2LYfYrWo¬ZB÷175¬ZY÷Južnoafriška republika¬ZC÷noMBWbyG¬ZD÷p¬ZE÷6ZhxaudU¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_2LYfYrWo¬ZJ÷2¬ZL÷/si/nogomet/juznoafriska-republika/multichoice-diski-shield/¬ZX÷00Južnoafriška022ublika0070000000001000Multichoice 024Shield000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južnoafriška republika¬~AA÷hA3k1p3c¬AD÷1555236000¬ADE÷1555236000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Baroka U21¬JB÷0zoYNxy6¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards U21¬JA÷KOTzPILa¬WU÷black-leopards¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷EJ4o2Qmi¬AD÷1555236000¬ADE÷1555236000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555242979¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer Chiefs U21¬JB÷tYUWPb6g¬WV÷kaizer-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U21¬JA÷nBVSQvim¬WU÷orlando-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷ltDavNep¬AD÷1555228800¬ADE÷1555228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu U21¬JA÷Q3L8LqF7¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United U21¬JB÷EJEjpTi8¬WV÷chippa-united¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0GG3wsBj¬AD÷1555228800¬ADE÷1555228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi Sundowns U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POL¬AF÷Polokwane U21¬JB÷Y7RORKys¬WV÷polokwane-city¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi Sundowns U21¬JA÷hADfqm7E¬WU÷mamelodi-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷razXr3mT¬AD÷1555225200¬ADE÷1555225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport Utd U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars U21¬JB÷nDM4MPa1¬WV÷free-state-stars¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport Utd U21¬JA÷4lXaN5pe¬WU÷supersport-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷zZWOpPIG¬AD÷1555149600¬ADE÷1555149600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555156478¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷AXSQT77R¬WV÷golden-arrows¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd U21¬JA÷hdYLUmhL¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷48yTqqYM¬AD÷1555142400¬ADE÷1555142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555148900¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands U21¬JB÷63EdOoVl¬WV÷highlands¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits U21¬JA÷CtFhPRFr¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷drYKo53A¬AD÷1555142400¬ADE÷1555142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555149249¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic U21¬JB÷E5ZHVTxF¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City U21¬JA÷KrzEW9N8¬WU÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷4pe30rPn¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554637964¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷0U1Ruj4L¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu U21¬JA÷nRcNtWlF¬WU÷amazulu¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷ryf7a2vg¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer Chiefs U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits U21¬JB÷p2wbzURr¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer Chiefs U21¬JA÷rgiWvAJR¬WU÷kaizer-chiefs¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬~AA÷xbgBbMga¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Pirates U21¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554637973¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Highlands U21¬JB÷hSt6Y7de¬WV÷highlands¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pirates U21¬JA÷Eyr2Zmsk¬WU÷orlando-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷n90b1O9t¬AD÷1554624000¬ADE÷1554624000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars U21¬JA÷EDaFrhK2¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City U21¬JB÷h4bJsCZ8¬WV÷cape-town-city¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
28
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas