Yi Competitie 2014 - Voetbal, China

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Voetbal China

Yi Competitie
2014
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Play-offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷QyuD6neb¬ZD÷p¬ZE÷OzRS9arb¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷UyGKuv0D¬AD÷1414213200¬ADE÷1414213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷3de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷6eCfePLs¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷COM¬AF÷Meizhou Wuhua¬JB÷OW6afqyl¬WV÷meizhou-wuhua¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷GYBGtKp7¬AD÷1414213200¬ADE÷1414213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷z9kNDXy9¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷UVlRCiiF¬WV÷nei-mongol¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷UyxjeJa0¬AD÷1413608400¬ADE÷1413608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Wuhua¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷lEbk3vKI¬WV÷jiangxi-liansheng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷COM¬AE÷Meizhou Wuhua¬JA÷fiao4K4C¬WU÷meizhou-wuhua¬GRA÷0¬AG÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1. Totaal: 2-3.¬~AA÷8SzffwF6¬AD÷1413608400¬ADE÷1413608400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷2H2g2bZO¬WU÷nei-mongol¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷4MtxRsCP¬WV÷guizhou-zhicheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1. Totaal: 3-3.¬~AA÷MV263shK¬AD÷1413003600¬ADE÷1413003600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷jqbGj1zD¬WV÷nei-mongol¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷8K8BisL6¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬~AA÷ru424NxE¬AD÷1413003600¬ADE÷1413003600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷2N53g3jf¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷COM¬AF÷Meizhou Wuhua¬JB÷dp57hN50¬WV÷meizhou-wuhua¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷UZpEaYjn¬AD÷1412398800¬ADE÷1412398800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷t8NSGclI¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chaoyue¬JB÷bqIXFH3O¬WV÷dalian-chaoyue¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-3. Totaal: 3-3.¬~AA÷x2ubgcUC¬AD÷1412398800¬ADE÷1412398800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Wuhua¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Meizhou Wuhua¬JA÷6VS3M1Kt¬WU÷meizhou-wuhua¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷YIN¬AF÷Yinchuan¬JB÷z5X7LLZn¬WV÷yinchuan-helanshan¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-1. Totaal: 4-1.¬~AA÷Ghv2hHqJ¬AD÷1412398800¬ADE÷1412398800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Qianbao¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Qianbao¬JA÷EeWBKukg¬WU÷nanjing-qianbao¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷dKLGJa4a¬WV÷jiangxi-liansheng¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-3. Totaal: 2-3.¬~AA÷GWtA0Eyt¬AD÷1412398800¬ADE÷1412398800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nei Mongol¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEI¬AE÷Nei Mongol¬JA÷8fPKIJJ5¬WU÷nei-mongol¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Feihu F.C.¬JB÷2HOOHwZB¬WV÷yunnan-feihu¬GRB÷0¬AH÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1. Totaal: 2-1.¬~AA÷nDnodapf¬AD÷1411794000¬ADE÷1411794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Chaoyue¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chaoyue¬JA÷lvUp6tz0¬WU÷dalian-chaoyue¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Zhicheng¬JB÷G00s50k6¬WV÷guizhou-zhicheng¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷tGqwbLFs¬AD÷1411794000¬ADE÷1411794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷dtk6DOsQ¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷NAN¬AF÷Nanjing Qianbao¬JB÷2NRY8rjs¬WV÷nanjing-qianbao¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷v7cB217Q¬AD÷1411794000¬ADE÷1411794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan¬JA÷UZdKkLkJ¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷COM¬AF÷Meizhou Wuhua¬JB÷Ikj2E4SJ¬WV÷meizhou-wuhua¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷zwqscuVm¬AD÷1411794000¬ADE÷1411794000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Feihu F.C.¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Feihu F.C.¬JA÷GQVx825m¬WU÷yunnan-feihu¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷AmVt7MKg¬WV÷nei-mongol¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷WEu97Suh¬ZD÷p¬ZE÷OzRS9arb¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷2¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti013etitie000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti013etitie000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷vsx2SJO7¬AD÷1410593400¬ADE÷1410593400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Zhicheng¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Zhicheng¬JA÷GpYhrn3H¬WU÷guizhou-zhicheng¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬WN÷JIA¬AF÷Jiangxi Liansheng¬JB÷SM0MQJXq¬WV÷jiangxi-liansheng¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷KxFljNGE¬AD÷1410593400¬ADE÷1410593400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meizhou Wuhua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Meizhou Wuhua¬JA÷xhrDmsuc¬WU÷meizhou-wuhua¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷GrsHn1f3¬WV÷sichuan-annapurna¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷norIYfos¬AD÷1410593400¬ADE÷1410593400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Lidashi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Lidashi¬JA÷A5tLoL99¬WU÷sichuan-lidashi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷MupPpuPF¬WV÷jiangsu-yancheng¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷tnGpi318¬AD÷1410593400¬ADE÷1410593400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Feihu F.C.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangdong Tigers¬JB÷0zaUOc2d¬WV÷guangdong-tigers¬GRB÷0¬AH÷1¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Feihu F.C.¬JA÷Mq0QPwmj¬WU÷yunnan-feihu¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬~AA÷zgVdm0as¬AD÷1410591600¬ADE÷1410591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Chaoyue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Locomotive¬JB÷dSHtHfnS¬WV÷tianjin-locomotive¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chaoyue¬JA÷IyJxIzXL¬WU÷dalian-chaoyue¬GRA÷0¬AG÷0¬~AA÷IHK1nKEm¬AD÷1410591600¬ADE÷1410591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷ELJ7CEfq¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷SHE¬AF÷Shenyan Dongjin¬JB÷hCIBBY9k¬WV÷shenyan-dongjin¬GRB÷0¬AH÷2¬~AA÷WKO5ovUg¬AD÷1410591600¬ADE÷1410591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nanjing Qianbao¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nanjing Qianbao¬JA÷zy8GAhPe¬WU÷nanjing-qianbao¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷NEI¬AF÷Nei Mongol¬JB÷lvCK9Cv2¬WV÷nei-mongol¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬~AA÷QsO9pbq0¬AD÷1410591600¬ADE÷1410591600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan¬JA÷2s02YeH2¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Tengding¬JB÷tYb6XFW8¬WV÷shandong-tengding¬GRB÷0¬AH÷1¬~
142
fixtures
0
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Taal: Nederlands
Donkere modus
advertentie
advertentie