Yi Competitie 2018 - Voetbal, China

advertentie
advertentie
advertentie
advertentie
advertentie

Voetbal China

Yi Competitie
2018
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Play-offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷hCEDSECd¬ZD÷p¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷SAKAL6x6¬AD÷1541318400¬ADE÷1541318400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷WMi2IcX1¬WU÷nantong-zhiyun¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷pQupssA2¬WV÷sichuan-annapurna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷61JEKQiC¬AD÷1541228400¬ADE÷1541228400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷3de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷bTqlt1P8¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷thZhuLvF¬WV÷jiangsu-yancheng¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷0WbKYdI3¬AD÷1540640100¬ADE÷1540640100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷SY0v1BoU¬WU÷shaanxi-changan¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAN¬AF÷Nantong Zhiyun¬JB÷2Ri6dVgo¬WV÷nantong-zhiyun¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-1. Totaal: 0-2.¬~AA÷vNcOXGX9¬AD÷1540640100¬ADE÷1540640100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷6aIn5Nco¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Yancheng¬JB÷pjHj4sDi¬WV÷jiangsu-yancheng¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-0. Totaal: 2-0.¬~AA÷445BzJmi¬AD÷1540035300¬ADE÷1540035300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷bg9N4gn5¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shaanxi Changan¬JB÷xp8R3D1B¬WV÷shaanxi-changan¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷I79FZx3c¬AD÷1540018800¬ADE÷1540018800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Halve finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷fL2W2XGH¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Annapurna¬JB÷YB1z2iWN¬WV÷sichuan-annapurna¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Plaatsing play offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷AXQ3ibkc¬ZD÷p¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti035y offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti035y offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷4SPlnkGC¬AD÷1539500400¬ADE÷1539500400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zibo Cuju¬ER÷19e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIB¬AE÷Zibo Cuju¬JA÷GzaVwZdD¬WU÷zibo-cuju-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷YUN¬AF÷Yunnan Feihu F.C.¬JB÷IuwE2IZD¬WV÷yunnan-feihu¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-1. Totaal: 4-1.¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Play-offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷hCEDSECd¬ZD÷p¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷jaGObSaI¬AD÷1539430500¬ADE÷1539430500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantong Zhiyun¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantong Zhiyun¬JA÷4vnf3kQO¬WU÷nantong-zhiyun¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Shenyang Urban FC¬JB÷4WiVRY2P¬WV÷shenyang-urban-fc¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-0. Totaal: 1-0.¬~AA÷8zRJa8pC¬AD÷1539430500¬ADE÷1539430500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shaanxi Changan¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shaanxi Changan¬JA÷WQmn5BeC¬WU÷shaanxi-changan¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Ledman¬JB÷Qmmj4VAI¬WV÷shenzhen-ledman¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-2. Totaal: 2-2.¬~AA÷SOwhs0Up¬AD÷1539430500¬ADE÷1539430500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Annapurna¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Annapurna¬JA÷6uvcNhBt¬WU÷sichuan-annapurna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Jonoon¬JB÷02w1MCQn¬WV÷qingdao-jonoon¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-0. Totaal: 6-0.¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Plaatsing play offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷AXQ3ibkc¬ZD÷p¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti035y offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti035y offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷8tUTjD1s¬AD÷1539415800¬ADE÷1539415800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yinchuan¬ER÷9de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YIN¬AE÷Yinchuan¬JA÷Kjfnvrid¬WU÷yinchuan-helanshan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUN¬AF÷Hunan Billows¬JB÷86mU2RTd¬WV÷hunan-billows¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 3-1. Totaal: 4-1.¬~AA÷d2MtlBo0¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baoding Yingli Yitong¬ER÷15de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Baoding Yingli Yitong¬JA÷Cr2EsHcl¬WU÷baoding-yingli-yitong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HAI¬AF÷Hainan Boying¬JB÷UJdJtyDf¬WV÷hainan-boying¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-0. Totaal: 4-1.¬~AA÷23TXkXGm¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebei Elite¬ER÷11de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei Elite¬JA÷ncnY1oq3¬WU÷hebei-elite¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ZUL¬AF÷Suzhou Dongwu¬JB÷ULyw15b9¬WV÷suzhou-dongwu¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1. Totaal: 5-1.¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Play-offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷hCEDSECd¬ZD÷p¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷11¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti025y-offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷GvXZ5q7o¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Yancheng¬ER÷Kwartfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Yancheng¬JA÷E5s5LWug¬WU÷jiangsu-yancheng¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FUJ¬AF÷Fujian Tianxin¬JB÷dUW9Kjea¬WV÷fujian-tianxin¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-0. Totaal: 1-0.¬~ZA÷CHINA: Yi Competitie - Plaatsing play offs¬ZEE÷8ndxlCCh¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷AXQ3ibkc¬ZD÷p¬ZE÷vmRgFvP6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷52_8ndxlCCh¬ZJ÷100¬ZL÷/nl/voetbal/china/yi-competitie/¬ZX÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti035y offs000¬ZXF÷00China 005......0020000000001000Yi Competiti035y offs000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷rJOho9VI¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangxi Liansheng¬ER÷21e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangxi Liansheng¬JA÷dWyI1xkK¬WU÷jiangxi-liansheng¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Technology¬JB÷4dyM0d4Q¬WV÷beijing-technology¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-3. Totaal: 3-5.¬~AA÷EwXykiWg¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunshan¬ER÷13de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunshan¬JA÷tdus0PDF¬WU÷kunshan¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JIL¬AF÷Jilin Baijia¬JB÷Yi3Arcrr¬WV÷jilin-baijia¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-0. Totaal: 4-2.¬~AA÷pO2yAh8J¬AD÷1539414000¬ADE÷1539414000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sichuan Jiuniu¬ER÷23e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAN¬AF÷Yanbian Beiguo¬JB÷lUChezSm¬WV÷yanbian-beiguo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SIC¬AE÷Sichuan Jiuniu¬JA÷65NmdGCs¬WU÷sichuan-jiuniu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 1-1. Totaal: 1-2.¬~AA÷bR6u9CNP¬AD÷1539410400¬ADE÷1539410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Shanghai Sunfun¬ER÷25e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Sunfun¬JA÷2XGdffsf¬WU÷shanghai-sunfun¬GRA÷0¬AG÷0¬WN÷BAO¬AF÷Inner Mongolia¬JB÷dfG0gEd0¬WV÷inner-mongolia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 0-3. Totaal: 0-6.¬~AA÷zgLpmV06¬AD÷1539237600¬ADE÷1539237600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalian Chanjoy¬ER÷17e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Chanjoy¬JA÷8AeNueS0¬WU÷dalian-chanjoy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen Pengcheng¬JB÷2XfRvFs7¬WV÷shenzhen-pengcheng¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Uitslag eerste wedstrijd: 2-1. Totaal: 6-3.¬~AA÷6Xs2eggQ¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Inner Mongolia¬ER÷25e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAO¬AE÷Inner Mongolia¬JA÷by6wt4Mq¬WU÷inner-mongolia¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Sunfun¬JB÷t0eruOyj¬WV÷shanghai-sunfun¬GRB÷0¬AH÷0¬~AA÷Mq8byY1f¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jilin Baijia¬ER÷13de plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUN¬AF÷Kunshan¬JB÷OpExY6UM¬WV÷kunshan¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷JIL¬AE÷Jilin Baijia¬JA÷tMOXYnFG¬WU÷jilin-baijia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rad7ZBW6¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shenzhen Pengcheng¬ER÷17e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen Pengcheng¬JA÷YJ3CR47j¬WU÷shenzhen-pengcheng¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Chanjoy¬JB÷zPsejlpi¬WV÷dalian-chanjoy¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷ldmcdZwK¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yanbian Beiguo¬ER÷23e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yanbian Beiguo¬JA÷ShF7oQbM¬WU÷yanbian-beiguo¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIC¬AF÷Sichuan Jiuniu¬JB÷MFEBppES¬WV÷sichuan-jiuniu¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷d20BYVoD¬AD÷1538895600¬ADE÷1538895600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yunnan Feihu F.C.¬ER÷19e plaats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUN¬AE÷Yunnan Feihu F.C.¬JA÷lSoak8ac¬WU÷yunnan-feihu¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZIB¬AF÷Zibo Cuju¬JB÷rko3lSE3¬WV÷zibo-cuju-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
396
fixtures
0
advertentie
advertentie
Notificatie-instellingen
De notificatie-instellingen worden geblokkeerd door de browser
Instellingen
Taal: Nederlands
Donkere modus
advertentie
advertentie