CBI 2019 - Košarka, ZDA

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Košarka ZDA

CBI
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: CBI¬ZEE÷4nNKlKo9¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷Q54RpqnM¬ZD÷p¬ZE÷bBbO3SSG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_4nNKlKo9¬ZJ÷2¬ZL÷/si/kosarka/zda/cbi/¬ZX÷02ZDA 003......0090000000001000CBI 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷C2bJNoDL¬AD÷1554505200¬ADE÷1554505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷jqxLE4PB¬WU÷depaul¬GRA÷0¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷UZzPDOvI¬WV÷south-florida¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷38¬AM÷South Florida zmagovalec serije z 2-1.¬~AA÷SAdRgDLu¬AD÷1554336000¬ADE÷1554336000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Depaul¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷jFUAhJ9O¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷100¬AT÷82¬BI÷18¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷4IIhH2nP¬WV÷south-florida¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷96¬AU÷82¬BJ÷14¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷47¬AM÷Serija neodločena 1-1.¬~AA÷jkLLYTkU¬AD÷1554159600¬ADE÷1554159600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷fmy2fuuC¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷32¬WN÷DEP¬AF÷Depaul¬JB÷xCQ6gafI¬WV÷depaul¬GRB÷0¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷Eyp3w9Q0¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷QDxqBZoT¬WV÷loyola-marymnt¬GRB÷0¬AH÷47¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷25¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷rgPA6gfp¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷0¬BC÷22¬BE÷0¬BG÷34¬~AA÷zooavkBf¬AD÷1553731200¬ADE÷1553731200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷UoqzDeHG¬WV÷coastal-carolina¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷49¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷nNwuCFWM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷56¬~AA÷KQMBvsAU¬AD÷1553565600¬ADE÷1553565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loyola Marymnt¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOY¬AE÷Loyola Marymnt¬JA÷lhJyOIha¬WU÷loyola-marymnt¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷BRO¬AF÷Brown¬JB÷SrIuNx85¬WV÷brown¬GRB÷0¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷26¬~AA÷tzO7uNfO¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷tSFTPvOn¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷0¬BC÷47¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷LON¬AF÷Longwood¬JB÷KIEXObwg¬WV÷longwood¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷53¬~AA÷ObT2t3uI¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷MsZdV00P¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷66¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷33¬WN÷UTA¬AF÷Utah Valley¬JB÷b3QOQK8t¬WV÷utah-valley¬GRB÷0¬AH÷57¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷25¬~AA÷v9fmPkhl¬AD÷1553554800¬ADE÷1553554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷WIPDd5s7¬WV÷coastal-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷0¬BD÷50¬BF÷0¬BH÷59¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷xdQ9coS0¬WU÷west-virginia¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷55¬~AA÷UsaHUEv3¬AD÷1553135400¬ADE÷1553135400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷California Baptist¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California Baptist¬JA÷fTWuZHsd¬WU÷california-baptist¬GRA÷0¬AG÷55¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷LOY¬AF÷Loyola Marymnt¬JB÷63zpYyc2¬WV÷loyola-marymnt¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷56¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷27¬~AA÷2y7V6Bnd¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Depaul¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷tMj5uK4S¬WV÷central-michigan¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷44¬WM÷DEP¬AE÷Depaul¬JA÷2Vi1t0kM¬WU÷depaul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷54¬~AA÷C6lMTYg9¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown¬JA÷Ay1QtU02¬WU÷brown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷37¬BE÷0¬BG÷46¬WN÷UAB¬AF÷UAB¬JB÷lSaUulG8¬WV÷uab¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷KICeDD9S¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷trbaMvbj¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷31¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷HOW¬AF÷Howard¬JB÷KYd3LbDd¬WV÷howard¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷ji0DVfPd¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Longwood¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longwood¬JA÷MFYXzvDq¬WU÷longwood¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷49¬WN÷SOU¬AF÷Southern Miss¬JB÷06XyzbSk¬WV÷southern-miss¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷36¬~AA÷tMIM8XHq¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷South Florida¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷Yk0pprjc¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷82¬AT÷66¬BI÷16¬BA÷0¬BC÷30¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬JB÷Ctalq253¬WV÷stony-brook¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷79¬AU÷66¬BJ÷13¬BB÷0¬BD÷48¬BF÷0¬BH÷18¬~AA÷QeDiEgfM¬AD÷1553122800¬ADE÷1553122800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grand Canyon¬JB÷bJ8fNKrp¬WV÷grand-canyon¬GRB÷0¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷31¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷McHSR0zT¬WU÷west-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷41¬~AA÷Op8R7iXk¬AD÷1553043600¬ADE÷1553043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Valley¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Valley¬JA÷f5lgrMK9¬WU÷utah-valley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷48¬WN÷NOR¬AF÷CS Northridge¬JB÷88hcstzG¬WV÷cs-northridge¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷40¬BF÷0¬BH÷44¬~
17
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas
oglas