NBA Las Vegas poletna liga 2019 - Košarka, ZDA

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Košarka ZDA

NBA Las Vegas poletna liga
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega037ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷SGk9Pydh¬AD÷1563238800¬ADE÷1563238800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563245405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷nRczmQxt¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷95¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QHdvnphn¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷22¬~AA÷dGFcXp0s¬AD÷1563148800¬ADE÷1563148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563155641¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷ML7lTJeK¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷6¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Gr7hSwBQ¬WV÷brooklyn-nets¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷18¬~AA÷f7TVyRiQ¬AD÷1563141600¬ADE÷1563141600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563148022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6DP15G3D¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬AT÷81¬BI÷7¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷15¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷rV8pUatE¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷86¬AU÷81¬BJ÷5¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷25¬~AA÷GY73r7ym¬AD÷1563071400¬ADE÷1563071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563077534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷pKYcgyb9¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷OAX1heDF¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷27¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off poražencev¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega048žencev000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷Y9IbqmMt¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563075413¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷lhukecTd¬WV÷denver-nuggets¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷30¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷SrvgfHr3¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷26¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega037ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷bHRWmTDP¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563070747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷zki7WDjd¬WU÷detroit-pistons¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Mom3Xgyj¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷32¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off poražencev¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega048žencev000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷6NvoQPLI¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563068559¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4nbPvxqG¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷17¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷rwcTwdbM¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷16¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega037ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷lnptR56C¬AD÷1563057000¬ADE÷1563057000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563064326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8K4GtbE3¬WV÷miami-heat¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷100¬AU÷98¬BJ÷2¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷28¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷MN8KuIT9¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷101¬AT÷98¬BI÷3¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷31¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off poražencev¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega048žencev000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷AeoxSoi6¬AD÷1563055200¬ADE÷1563055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563061859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷z768rKqi¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷33¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Ec5Csvac¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega037ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷GYoYSRy0¬AD÷1563049800¬ADE÷1563049800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563056575¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷KbOLKGip¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷bkNPJz7j¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷25¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga - Play-off poražencev¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega048žencev000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷2VsUT7Mg¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563053933¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jqYkQxUM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷13¬BH÷17¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷2JyfPdqT¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬AG÷74¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷22¬~AA÷K6hPUm7m¬AD÷1562985000¬ADE÷1562985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562991423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8KroRIEG¬WU÷san-antonio-spurs¬GRA÷0¬AG÷72¬BA÷18¬BC÷10¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷UTqsSbaA¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷10¬BH÷20¬~AA÷tGgLVTis¬AD÷1562983200¬ADE÷1562983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562989536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷M3tZTKUc¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷33¬BH÷23¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0fuwTvp4¬WU÷milwaukee-bucks¬GRA÷0¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷17¬~AA÷AX6gzAqQ¬AD÷1562977800¬ADE÷1562977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷QymQVt0o¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷86¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷27¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷vuiUU0Fi¬WU÷los-angeles-clippers¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷28¬BG÷19¬~AA÷Wt8kyjUJ¬AD÷1562976000¬ADE÷1562976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562982773¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷z9yFOPhI¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷98¬AU÷93¬BJ÷5¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷22¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷CYbr7cNp¬WU÷sacramento-kings¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷96¬AT÷93¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷16¬~AA÷UyU6C6iJ¬AD÷1562970600¬ADE÷1562970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562977069¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIT¬AF÷Kitajska¬JB÷G6LDQoO5¬WV÷china¬GRB÷0¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷20¬BH÷22¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷fcKHP5wC¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷32¬BG÷19¬~AA÷GYP2DnxD¬AD÷1562968800¬ADE÷1562968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562975091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HRV¬AF÷Hrvaška¬JB÷8tI5S7gg¬WV÷hrvaska¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷17¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷MqM9RR8a¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷17¬BG÷19¬~AA÷MBQbESM6¬AD÷1562963400¬ADE÷1562963400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562970084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷nRTdUTOt¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷31¬BH÷24¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷QHS0Tmvm¬WU÷golden-state-warriors¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷12¬BG÷18¬~AA÷rLRfF870¬AD÷1562961600¬ADE÷1562961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562968591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GrwRZk1J¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷21¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷fZyVY9GP¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷28¬~ZA÷ZDA: NBA Las Vegas poletna liga¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷hKr6qk60¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷2¬ZL÷/si/kosarka/zda/nba-las-vegas-poletna-liga/¬ZX÷02ZDA 003......0020000000001000NBA Las Vega026a liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷Q5ArTI71¬AD÷1562898600¬ADE÷1562898600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562905265¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷n73nbqW7¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷27¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷lCsVMS88¬WV÷memphis-grizzlies¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷25¬BH÷21¬~AA÷zHHVVKNr¬AD÷1562896800¬ADE÷1562896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562903722¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷nqLa7m9L¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷t6K367OR¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷21¬~AA÷rsLwUbhe¬AD÷1562891400¬ADE÷1562891400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562897450¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷vs0v051e¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷8G4raPG1¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷bif2mmgG¬AD÷1562889600¬ADE÷1562889600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562896606¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷8hMe8TgF¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷20¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷tWka99v9¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷28¬BG÷23¬~
82
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas
oglas