CIT 2019 - Košarka, ZDA

oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
oglas
bookmaker
Do €25 stavnega kredita pri bet365
Minimalni vložek €5 in zgolj enkratno pokitje z izplačano stavo, pa bo kredit na voljo. Upoštevati je treba minimum kvot in omejitve pri stavah in izplačilih. Poplačila izključujejo vložek iz stavnega kredita. Veljajo časovne omejitve in splošni Pogoji uporabe. 18+

Košarka ZDA

CIT
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ZDA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷ZDA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/si/kosarka/zda/cit/¬ZX÷02ZDA 003......0080000000001000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ZDA¬~AA÷bN6RZ7Eb¬AD÷1554418800¬ADE÷1554418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall Lions¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall Lions¬JA÷hADvBf4o¬WU÷marshall-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷50¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Green Bay¬JB÷67h4nBRp¬WV÷wisc-green-bay¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷28¬~AA÷4fK1jiSg¬AD÷1554253200¬ADE÷1554253200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷I1tLQ4Ga¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷87¬AT÷76¬BI÷11¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷KGNHRp1g¬WV÷texas-southern¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷86¬AU÷76¬BJ÷10¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷44¬~AA÷AXKciXCm¬AD÷1554246000¬ADE÷1554246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall Lions¬ER÷Polfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall Lions¬JA÷xhYCSQom¬WU÷marshall-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷51¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬JB÷b1Z8T6Wt¬WV÷hampton¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷40¬~AA÷0IRSZcer¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷OIgomvjn¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷AFkslKzt¬WV÷cal-st-bakersfield¬GRB÷0¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷4ArZ9CQb¬AD÷1553817600¬ADE÷1553817600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Louisiana Monroe¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Monroe¬JA÷YknItNsi¬WU÷louisiana-monroe¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷102¬AT÷74¬BI÷28¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷pzgzIw5j¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷108¬AU÷74¬BJ÷34¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷40¬AM÷Odigranih tri podaljškov.¬~AA÷ELVWYHAl¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷pYsfoIKb¬WU÷njit¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬JB÷6sqjnb5h¬WV÷hampton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷bmI8z0qg¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷ERdsi9Df¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷0¬BC÷53¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷dj2xhkbl¬WV÷florida-intl¬GRB÷0¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷35¬~AA÷ppE4ytUn¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hampton¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬JA÷Ia3YhVrr¬WU÷hampton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷CHA¬AF÷Charleston Southern¬JB÷0KG6cBzR¬WV÷charleston-southern¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷32¬~AA÷2NLL896d¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall Lions¬ER÷Četrtfinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall Lions¬JA÷fZT4HGpr¬WU÷marshall-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷xfswMdxR¬WV÷presbyterian¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷34¬~AA÷2LOaxMEt¬AD÷1553560200¬ADE÷1553560200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Utah¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Utah¬JA÷lpD2biLK¬WU÷southern-utah¬GRA÷0¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷6LNcaX5E¬WV÷cal-st-bakersfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷45¬~AA÷0CxYt26P¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTRGV¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTR¬AE÷UTRGV¬JA÷SUOg0Dj8¬WU÷utrgv¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷vFVByUD7¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷58¬~AA÷Y5ljIITO¬AD÷1553446800¬ADE÷1553446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Robert Morris¬ER÷1/8-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROB¬AE÷Robert Morris¬JA÷0OW7xAb1¬WU÷robert-morris¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷26¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷Ias3wjqe¬WV÷presbyterian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷46¬~AA÷OOfxMsh0¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State¬ER÷1/16-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬JA÷hMNvrYsO¬WU÷texas-state¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷6PRrshcU¬WV÷florida-intl¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷43¬~
25
fixtures
0
oglas
oglas
Nastavitve opomnikov
Vaš brskalnik blokira opomnike
Nastavitve
Jezik: Slovenščina
Temno ozadje
oglas
oglas
oglas